Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

14 minutes ago, Guru said:

Koja to dva odlična igrača možemo dovesti u decembru i ko kaže da su nam Holand i posebno Martin veće rupe od one koju imamo na pleju?

 

 

Prvi deo pitanja: na primer neki otpadak iz NBA-a (kao sto su i Vildoza i Kampaco), ali ne pratim detaljno tu ligu da bih mogao da baratam i sa konkretnim imenima i ko je tamo na vremenski-ogranicenom ugovoru koji istice. Sigurno ih ima. Pitanje je samo da li bi zeleli da dodju (ako nisu ranije bili u Evropi) i da li bi zeleli u Zvezdu. Pare na stranu. 

 

Drugi deo pitanja: Holanda i Martina sam naveo kao neke od kojih se ocekivalo vise. Holand je vec na ledu, toliko je znacajan da ga nema ni u rosteru nekad. Martin je doveden da bude prvi centar a Mitrovic je izmislio kosarku za njega do te mere da Martin na 11 utakmica ni jednom nije bio starter u EL (a u ABA samo u 3 puta od 8 utakmica). 


Imamo mi jos rupa, ali mi plej ne deluje trenutno kao najveca. Da, sa povredom Ivanovica se pojavila, ali ce se Ivanovic vratiti. 

 

 

 

24 minutes ago, Guru said:

Bezveze potrošene pare će biti ako milion damo igraču koji je pre odlaska u NBA bio u top 5 u EL na svojoj poziciji, ujedno i ubedljivo najvažnijoj poziciji u evropskoj košarci i koji je bio glavni kreator 1 Reala? E svašta...

Nesumnjivo da je Kampaco vrhunski igrac. I da vredi vise od milion. 

Sto ne menja cinjenicu da ti kosarku ne moze igrati 5 plejeva i 5 centara, vec da moras da imas popunjene i ostale pozicije. 

Da nam se sada ponudi jos koji centar ispod cene, hocemo da ga kupimo? "Ko je sirotinja, daj 5 centara!" 

 

 

 

24 minutes ago, Guru said:

A ovo odakle nam pare - odakle smo ih do sada dobijali, odakle ih dobijaju i komšije, odakle se u stotinama miliona plaćaju prava prenosa Premijer lige, nacionalni stadioni i ostali sportski projekti vladajuće sekte.

E pa vidis, mene kao nekoga ko mora da vodi racuna o sopstvenom biznisu i znam kako je to kad vodis firmu, itekako zanima kako ce jedna organizacija kao sto je KKCZ da barata sa parama i da li ce domacinski da posluje ili ce "domacinski".

 

Nesto me ove varijante sa angazovanjem rekreativca Raduljice i potpisivanje matorih igraca (Markovica) na 2 sezone ne uverava bas da mi poslujemo kako bi trebalo i da nekad uzalud trosimo novac.  


Ako ih vec dobijamo na lepe oci ne znaci da treba da ih trosimo kao pijani rusi. 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Devil In My Pants said:

ah da, vi pratite kosarku od 2011..covek igrao tri sezone EL...Dijamantdis, Dzejms, Spanulis, Djordjevic, Paplakuas, Teo..Larkin, Vasa, Slukas, Ljulj, Rodriges, Sarunas, Holden, Doncic..itd....da ne idem dublje...Dobar je Kampaco, ali dajte molim vas...

 

nabrojao si 14 plejmejkera od 1990e aka za nekih 30+ godina. 

meni to govori da je facu dosta dobar plejmejker.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kampaco je vrhunski igrač , po mom skromnom mišljenju njega je jedino pouzdaniji šut za 3 sa NBA trojke delio od ostanka u NBA bez obzira na hendikep u visini. Dolaskom u EL ako je iole u formi automatski je najbolji igrač na svojoj poziciji. 

 

Slažem se sa @Guruda nam treba plej, ali ako imamo 1.8 miliona na gomili to su po meni onda još 2 igrača i tu se slažem sa @Kooineeperk.

Plej i centar ako Ivanović vidi Petruševa na 4 ili plej i 4 ako je Petrušev 5

Koja dva igrača? Recimo Kris Dan i Ismael Kamagate. Nemam ideju za četvorku.

Šilbujemo Holanda i Martina.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Potom je za obojicu usledilo pitanje povodom glasina o dolasku Fakunda Kampaca u Zvezdu. Trener Ivanović je rekao da nema pojma da li će njegov tim pojačati još jedan Argentinac.

– Kampaco, znam ga dobro. Hoće u Zvezdu da dođe? Nemam pojma, stvarno. – rekao je trener Zvezde.

 

Na to se nadovezao i Vildoza.

– Nisam se čuo sa Kampacom. Čuo sam za priče, ali nemam predstavu kakva je situacija. Fokusiran sam na utakmicu, a naravno da bih bio srećan da dođe. On je moj prijatelj i bilo bi sjajno da dođe, ali ne znam ništa o tome. – završio je Luka.

:Hail:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Benito said:

Po Duskovoj reakciji nema od te price nista, da ima iole istine ne bi se on tako smeskao..

Ја ћу ипак другачије да протумачим то смешкање и ако и ја мислим да нема ништа од тога.. Али јебига морам да се ложим макар мало 🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, srlepajce said:

Dusko kraljina 

 

Moj utisak kad sam odgledao ovaj video - Duško uopšte nije impresioniran protivnikom, ne kao njihovom sadašnjom formom ili rosterom nego generalno, njima kao klubom. Što je i logično iz njegove vizure...a meni je prosto drago da je tako.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Obi-Wan said:

 

Moj utisak kad sam odgledao ovaj video - Duško uopšte nije impresioniran protivnikom, ne kao njihovom sadašnjom formom ili rosterom nego generalno, njima kao klubom. Što je i logično iz njegove vizure...a meni je prosto drago da je tako.

Ne znam ko, neko je napisao ovde da je Dusko vatreni Zvezdas. A da uz to i ne podnosi Robiju. Gde ces bolju kombinaciju od ta dva.:-)

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Jesam li dobro razumeo, ponuda Zvezde je 1.8M prva godina, druga opciona (za Fakunda) 2.5M? Ova druga godina je baš previše, ja bih pre dao to Kaliniću Vildozi i da Duško bira igrača po izboru, na poziciji po izboru > Kampazo

 

Zapravo ako imate ovu lovu, nestvarno glup potez puštanje Kalinića koji je, sudeći između redova, po poslednjoj izjavi nije imao ništa protiv da ostane (verovatno uz neki uslov o kompetitivnosti kluba u EL) 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Instinkt said:

Jesam li dobro razumeo, ponuda Zvezde je 1.8M prva godina, druga opciona (za Fakunda) 2.5M? Ova druga godina je baš previše, ja bih pre dao to Kaliniću Vildozi i da Duško bira igrača po izboru, na poziciji po izboru > Kampazo

 

Zapravo ako imate ovu lovu, nestvarno glup potez puštanje Kalinića koji je, sudeći između redova, po poslednjoj izjavi nije imao ništa protiv da ostane (verovatno uz neki uslov o kompetitivnosti kluba u EL) 

Lupeta Grk po twitteru.

Link to comment
Share on other sites

Od pobede u derbiju sve tri teme su se pretvorile u tata temu na neki nacin.  Ovo sa kampacom od ove napravi Tata na kvadrat. 

Imajuci u vidu da su delije iskupovale dosta karata za sektor 400 koliko nasih se ocekuje sutra u hali? Ako neko zna jel ima negde da se nadje karta viska? Kako  stojimo po tom pitanju?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Instinkt said:

Jesam li dobro razumeo, ponuda Zvezde je 1.8M prva godina, druga opciona (za Fakunda) 2.5M? Ova druga godina je baš previše, ja bih pre dao to Kaliniću Vildozi i da Duško bira igrača po izboru, na poziciji po izboru > Kampazo

 

Zapravo ako imate ovu lovu, nestvarno glup potez puštanje Kalinića koji je, sudeći između redova, po poslednjoj izjavi nije imao ništa protiv da ostane (verovatno uz neki uslov o kompetitivnosti kluba u EL) 

Ta vest je bila test inteligencije, javicemo ti da li si prošao u drugi krug.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, srlepajce said:

Da mi je neko pricao da je Dusko ovako fin i uljudan covek ne bi mu verovao

 

Nadam se da ce ga pozvati neko u emisiju 

 

Bas osvezenje 

 

 

Ja nisam iznenadjen. Ljudi vole da preteruju i pričaju gluposti, a to kako je Ivanović babaroga je jedna od tih gluposti.

 

Isto tako ne treba zaboraviti da je on brez poraza otkako je seo na našu klupu i da je manje više svaki trener simpatičan u svojim izjavama kada ekipi ide dobro. A i da mnogi sladkorečivi treneri postanu neprijatni, kada ekipi ne ide i kad krenu neki lošiji rezultati. Naravno, ja ne mislim da če biti Ivanović u tim situacijama bezobrazan, ali sigurno neče više biti toliko smeškanja i strpljenja za glupa pitanja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Prvi srpski derbi u istoriji EL.

Dva kluba iz jednog grada igraju evroligaski mec, nije mala zajebancija.

I umesto da se napravi( kao sto matori komentatori vole reci) praznik kosarke ovi blavori se prepucavaju saopstenjima, dizu tenziju na maksimum i ionako nejasnu situaciju jos vise mute. Verovatno je za to kriv Javor,  Bartolomeo, Bodiroga i Ataman.

Bicemo srecni ako sve prodje samo sa laksim telesnim povredama umesto da kao Japanci posle utakmice zajedno ocistimo Arenu.

( Dobro, i ja sad bas serem)

  • Like 10
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

A na temu karata za gostujuće navijače mogu samo da se nadam da Limar nije toliko zao koliko je glup. Ne daj bože da puste naše navijače neko će nastradati. I ovako je dovoljno loše što planiraju da dodju ispred. Mada to je posledica toga sto imaju karte...odakle im karte...pa kupili...pa kako su mogli da kupe, što ne kupe za Aba ili Kls derbi...mislim ono

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Instinkt said:

Jesam li dobro razumeo, ponuda Zvezde je 1.8M prva godina, druga opciona (za Fakunda) 2.5M? Ova druga godina je baš previše, ja bih pre dao to Kaliniću Vildozi i da Duško bira igrača po izboru, na poziciji po izboru > Kampazo

 

Zapravo ako imate ovu lovu, nestvarno glup potez puštanje Kalinića koji je, sudeći između redova, po poslednjoj izjavi nije imao ništa protiv da ostane (verovatno uz neki uslov o kompetitivnosti kluba u EL) 

Vise puta je ispricano da nije novac razlog Kalinicevog odlaska, covek hteo da se oproba na najvisem nivou i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...