Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Za dovodjenje ovo kvazi igraca iz Kine, neko mora da odgovara i to krivicno.

Dok se doticni nalazi u sastavu KOSARKASKOG KLUBA CRVENA ZVEZDA, za kanal koji prenosi utakmice istog, vise nema sta da trazi na mom tv-u. 

Pa mamu im jebem lopovsku da mi zgade sezonu koja jos nije pravo ni pocela.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

Lepa prica ali dalek je put od marljivog juniora do uspesnog trenera. Ne mislim nista lose o njemu kao coveku, prihvatio se posla jer veruje u sebe i to je ok, isto tako treba da bude covek i ako vidi da ne ide da to kaze i prepusti onda nekom drugom. 

Kada bi se treneri menjali onda kada forumaši misle da je vreme napravila bi se vrteška koju niko živi ne bi mogao da isprati. 

 

Tek je počela sezona, dajte šansu čoveku. Možda će usrati motku i pokazati da nije trener kalibra za Zvezdu, a možda i neće.

 

Prihvatio je da trenira tim koji nije sam birao, zašto? Pa zato što je to prilika da ispuni svoj san i ko zna da li će se ukazati kasnije. Ponuđeno mu je, nije se sam gurao i tražio to mesto. Verujem da je ovde više razmišljao srcem, isto tako verujem da bi 90% ljudi koji pišu ovde uradili isto na njegovom mestu čak i ako pišu drugačije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je sramota na sta ekipa lici...SRAMOTA!

Ovo je za momentalni otkaz trenera , i predsednika.

 

Gore od Milivoja Lazica.

16 minutes ago, Knipex said:

Kada bi se treneri menjali onda kada forumaši misle da je vreme napravila bi se vrteška koju niko živi ne bi mogao da isprati. 

 

Tek je počela sezona, dajte šansu čoveku. Možda će usrati motku i pokazati da nije trener kalibra za Zvezdu, a možda i neće.

 

Prihvatio je da trenira tim koji nije sam birao, zašto? Pa zato što je to prilika da ispuni svoj san i ko zna da li će se ukazati kasnije. Ponuđeno mu je, nije se sam gurao i tražio to mesto. Verujem da je ovde više razmišljao srcem, isto tako verujem da bi 90% ljudi koji pišu ovde uradili isto na njegovom mestu čak i ako pišu drugačije.

Ne da ce usrati sezonu nego ce usrati sve dobro sto je Radonja gradio sve ove godine..

Decko , kosarka nije samo teorija...

 

Edited by iamsho4sho
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Knipex said:

Kada bi se treneri menjali onda kada forumaši misle da je vreme napravila bi se vrteška koju niko živi ne bi mogao da isprati. 

 

Tek je počela sezona, dajte šansu čoveku. Možda će usrati motku i pokazati da nije trener kalibra za Zvezdu, a možda i neće.

 

Prihvatio je da trenira tim koji nije sam birao, zašto? Pa zato što je to prilika da ispuni svoj san i ko zna da li će se ukazati kasnije. Ponuđeno mu je, nije se sam gurao i tražio to mesto. Verujem da je ovde više razmišljao srcem, isto tako verujem da bi 90% ljudi koji pišu ovde uradili isto na njegovom mestu čak i ako pišu drugačije.

A gde je crvena linija, pa da se kaze e sada je usrao motku? 5, 10, 15 poraza..

Link to comment
Share on other sites

Real se nudio da izgubi ali Jovanovic se polovinom 3/4 onim ludackim izmenama potrudio da se to ne desi. Cak smo i Tavaresa koliko toliko zaustavili. 

 

Vildoza definitivno daje nadu, covek se pre par dana tek prikljucio i vec postao lider. Sve se vrtelo oko njega i kad god je bio na parketu cela ekipa je delovala sigurnije i smislenije. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Odbrana Dobrića protiv Deka u poslednjem napadu, tačno sam znao da će na blago cimanje Dobri da odleti u prazno. Ovo je nešto najužasnije što sam video od jednog igrača u poslednjih nekoliko utakmica, čovek je katastrofalan i u odbrani i u napadu. Hvala lepo za sve, ali šteta što nije kao i Davidovac otišo. Trener se potrudio da večeras izgubimo i uspeo je u tome. Šteta jer je Real bio zreo za poraz. Nije nama tim loš, loš je onaj koji ga vodi, čovek rotira tako kao da je i dalje u FMP-u. Sreća pa sledeću igramo protiv FMP-a , on ih dobro poznaje što je olakšavajuća okolnost za pobedu. Inače, Vildoza će biti ogromno pojačanje. 

Edited by Volter
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...