Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, bosMan_jr said:

I sa jacim rosterima i boljim trenerom smo gubili od Reala u Madridu

 

I sa jacim rosterima i boljim trenerom smo gubili od Bajern….

Niđe veze.

Što se mene tiče, sudiću posle Bajerna i Asvela. 

Ovo mi je bio poprilično realan scenario, osim Panatinaikosa. 

Da, imamo problema, ali daj da zviždimo svima, tako ćemo sigurno pomoći timu. 

Lepo reče Nikola Jokić o srpskim navijačima. 

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da se odustalo od "Dobric je novi Lojd" projekta. Valjda ce povratak Nedovica ga ga vrati u opanke, nepodnosljivo je gledati ga kao primarnu napadacku opciju protiv timova u kojima ne bi imao mesta u 12.

 

Doduse, to je samo jedan u nesagledivom nizu problema koje ovaj klub trenutno ima. Od poludelog GM-a, preko zalutalog bezveznjaka na mestu trenera, pa do najmanje 4 igraca u rosteru koji su cisti visak i jos bar toliko za koje jos nema ni nagovestaja neke jasne uloge u ovoj ekipi.

 

Od pozitivnih stvari, Vildoza je odlican potpis, malo ona bacanja pokvarise utisak, ali covek je igrac. Bentil nastavlja gde je stao, sad je vec prilicno konstantan. Kad se samo setim da je incijalni plan bio da se proba sa rehabilitacijom Vajta...

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Nismo dobili Real u Madridu. Daj 5 otkaza. 

Nije bitan poraz, svejedno ćemo biti dno evrolige pa imali 4 ili 7 pobjeda ne igra neku ulogu.

Bitno je kako je došlo do poraza, a tu se već vidi pečat trenera koji trenutno nažalost nije za ovaj nivo.

 Na posjed protiv Reala koji se u tim trenutcima gubi u napadu i odbrani, izvodis petorku koja je izginula na terenu, i uvodis sablonske izmjene koje su imao u glavi par minuta ranije. Znači ubjedjen sam da bi Jovanović ovu petorku uveo bez obzira na rezultat i stanje na terenu, jer vodi utakmice sablonski zbog straha i nekompetentnosti.

I naravno Real je veliki klub da bi ga u Madridu pobjedila treca Zvezdina postava.

Sve u svemu vidim Jovanovićev otkaz početkom Decembra.

Edited by Henry Chinaski
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sled dogadjaja/play by play nase ekipe u napadu  kada je Ivanovic na terenu 

prva cetvrtina:

Ivanovic ulazi na 3:48 do kraja

-izgubljena lopta 

-izgubljena lopta

-ivanovic promasuje

-promasaj 

-promasaj 

-promasaj 

-trojka na asistenciju ivanovica

-izgubljena lopta

-Ivanovic promasaj za 3

rezultat sa njim na terenu: 11 3

 

druga cetvrtina:

nije ulazio, dobili smo cetvrtinu 6 poena i postigli duplo vise poena nego u prvoj

 

treca:

ulazi na 6:15 do kraja

-trojka ,asistencija Ivanovic

-promasaj 

-primljena rampa

-izgubljena lopta

-promasaj

-promasaj

-promasaj Ivanovica za tri

-promasaj

-promasaj

-izgubljena lopta

-Ivanovic promasuje za 3

-promasaj

-promasaj

-pogodak za 2

 

rezultat sa njim na terenu: 12:5

 

cetvrta:

ulazi na 8:17 do kraja:

-promasaj

-izgubljena lopta

-jedno bacanje pogodjeno

-promasaj za tri

-dvojka

5:48 do kraja Ivanovic izlazi

...

ulazi ponovo 1:12 do kraja

-dvojka

-promasaj za tri

-promasaj za tri

 

sa njim na terenu u cetvrtoj rezultat je 3:5 za nas

 

Dakle,ako sam ovo od stresa uspeo dobro da uradim,mi smo za njegovih 13:44 na terenu :

-postigli 13p a primili 26

-izgubili smo 6 lopti

-realizacija iz igre: 5/23 sto je 21%

a on je imao 0/3 za tri, 0/1 za dva,2 asistencije 

Ne garantujem u jednu loptu tacnost ali statisticki sam pokazao ono sto svi vidimo.

 

Napad nam je bezidejan sa njim i uvek se resava panicno pri isteku vremena.

Zasto mi trpimo da nam ovako neko sakati napad svaku utakmicu,da li zbog ovog Topic ne igra?

 

 

Edit:statistika je izgleda komplet tacna,sada vidim da je Ivanovicu +/-  -13(gori samo Dobric) sto se poklapa sa gorem ispisanim.

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Like 6
  • Thanks 8
Link to comment
Share on other sites

Nikada ne pisem vruce glave, jer bi onda pisao kao vi. Ne znam sto se kuka na Vladu. Zar nije bilo da cemo da izgubimo 30 lagano. Ko je doveo tim na -2?

Raduljica je krenuo, jer se pokusalo da na coveka od 2.20 stavi nekoga od 2.13, a ne od 2.08. Pokusao je i kada je video da ne ide menjao i vise nije vracao. 

Ne moze Vildoza da igra 40 minuta u prvoj utakmici. Menjao ga je sa Ivanovicem, jer je slicniji Vildozi od Markovica (mislim da je bolje da ga je menjao sa Markovicem).

Jedini problem mi je bio petorka u poslednjih 3 minuta, ali ne vidim ni tu problem, posto je u tom trenutku utakmica izgubljena, pa je mozda nesto i probao. Sve u svemu sam zadovoljan svime, osim sto 2 utakmicu zaredom skidamo gace na kraju.

Fali mnogo Nedovic. Jos kada bi probudili Adamsa. 

Vildoza, Markovic

Nedovic, Adams

Lazic, Lazarevic, Dobric

Bentil, Ilic

Martin, Petrusev, Mitrovic

 

Ovo je neki kostur tima kakav ja zamisljam da bude. Ako ne moze Adams, dovesti jos nekoga na poziciji zamene za Nedovica i sa poenima u rukama.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao utakmicu, malo sam pratio pbp, jel istina da je u trecoj cetvrtini kad smo stigli na -3 majstor zaigrao sa petorkom Ivanovic, Dobric, Lazic, Lazarevic, Mitrovic?

 

Ako je tako, jedan veliki :Hail: bas moras da budes lud da ovu petorku stavis protiv bilo koga ko nije protivnik u cetvrtfinalu kupa Srbije

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ocigledno Vildoza/Dzoni ce biti Braun/Covic. Ovaj prvi ne moze namiriti koliko ovaj drugi moze biti los.  Dodjes na 3 razlike , ubacujes bezveznjaka i 6 napada za redom ne mozemo pogledati na kos. Naravno ekipa kao Real resava utakmicu jer ni odbraniti sa DZONIJEM ne mozemo nista. Trenercina vraca Vildozu al gle cuda Filip ostaje na terenu i narednih 10min. 

Svestan sam da je Ivanovic ljubimac vecine (nije mi jasno zbog cega) al surova realnost je da je decko veliki problem u ovoj haoticnoj ekipi i dok on bude imao svojih 20-25min mozemo mi i Jokica dovesti tu srece nema.

  • Like 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Nikada ne pisem vruce glave, jer bi onda pisao kao vi. Ne znam sto se kuka na Vladu. Zar nije bilo da cemo da izgubimo 30 lagano. Ko je doveo tim na -2?

Raduljica je krenuo, jer se pokusalo da na coveka od 2.20 stavi nekoga od 2.13, a ne od 2.08. Pokusao je i kada je video da ne ide menjao i vise nije vracao. 

Ne moze Vildoza da igra 40 minuta u prvoj utakmici. Menjao ga je sa Ivanovicem, jer je slicniji Vildozi od Markovica (mislim da je bolje da ga je menjao sa Markovicem).

Jedini problem mi je bio petorka u poslednjih 3 minuta, ali ne vidim ni tu problem, posto je u tom trenutku utakmica izgubljena, pa je mozda nesto i probao. Sve u svemu sam zadovoljan svime, osim sto 2 utakmicu zaredom skidamo gace na kraju.

Fali mnogo Nedovic. 

 

Kuka se na Vladu jer je zajebao utakmicu na amaterski nacin. 

 

Tim na -2 je doveo Vildoza svojim ludilom a Vlada je tu uticao koliko i ti i ja. Ustvari, uticao je da ga izbaci iz igre kad se zapalio, dakle, negativno je uticao.

 

Raduljica nije sposoban da krene utakmicu ili da uopste igra pa sve i da ima 2.32cm.  Ako je imao tu ideju, evo mu drveni Kuzmic, bar lici na profi kosarka kad vec mora neko da kida zivce. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pantelia said:

Nisam gledao utakmicu, malo sam pratio pbp, jel istina da je u trecoj cetvrtini kad smo stigli na -3 majstor zaigrao sa petorkom Ivanovic, Dobric, Lazic, Lazarevic, Mitrovic?

 

Ako je tako, jedan veliki :Hail: bas moras da budes lud da ovu petorku stavis protiv bilo koga ko nije protivnik u cetvrtfinalu kupa Srbije

A sta ako bih ti rekao da je to uradio posle dve Bentilove trojke ii uveo tad Lazarevica i skrajnuo Vildozu koji je radio-sve.Cak ni pitbul nije los pa je morao da unese napad u ovoj petorci.

Link to comment
Share on other sites

Visokoletac, ja sam prvi bio za to da se Jovanovicu da sansa, i da se prekine kuknjava za Radonjicem, ali ovo sto je iznad pantelia napisao je bio preloman trenutak da stavim prst na celo...

Situacija je sledeca...izlazim na par minuta zbog posla na nekih -10, 12, vracam se, kad ono -2. I onda krece VJ sou, ja rekoh, nece valjda opet, ali ipak hoce. Narednih 5 minuta ne znam da li smo postigli 2 poena.

I sto je najgore, isto to je radio i profiv Efesa i protiv Baskonije, u egal mecu je uvodio besmislene petorke.

Covek ne uci na sopstvenim greskama, nakon kojih vec 3 puta sledi potphni kolaps tima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Popularni Vlada Jo je večeras izmenjao 26 različitih petorki, ako se nisam negde zabrojao (a mislim da nisam)... Neka se istrče i izigraju sva deca, može i random da se ubacuju, samo da nam neko ne ode sa igrališta ljut i nezadovoljan.

  • Like 13
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Redstar0356 said:

Kuka se na Vladu jer je zajebao utakmicu na amaterski nacin. 

 

Tim na -2 je doveo Vildoza svojim ludilom a Vlada je tu uticao koliko i ti i ja. Ustvari, uticao je da ga izbaci iz igre kad se zapalio, dakle, negativno je uticao.

 

Raduljica nije sposoban da krene utakmicu ili da uopste igra pa sve i da ima 2.32cm.  Ako je imao tu ideju, evo mu drveni Kuzmic, bar lici na profi kosarka kad vec mora neko da kida zivce. 

Kuzmic je bivsi. Otkud znas da Vildoza nije trazio izmenu? Sta to znaci zapaliti se?  Ja samo ocekujem malo realnosti. Ne moze neko da igra 40 minuta. Mozda je bilo ranije dogovoreno da igra 20? 

Ja ne znam sta se desava unutar tima, pa i necu da komentarisem neke stvari. 

E, da. Igrali smo protiv Reala. 

Edited by VISOKOLETAC
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Kuzmic je bivsi. Otkud znas da Vildoza nije trazio izmenu? Sta to znaci zapaliti se?  Ja samo ocekujem malo realnosti. Ne moze neko da igra 40 minuta. Mozda je bilo ranije dogovoreno da igra 20? 

Ja ne znam sta se desava unutar tima, pa i necu da komentarisem neke stvari. 

Znači da ako petorka gine i krenuo je šut, ne izvodis je. Znaci ako se Real gubi u odbrani ne ubacujes petorku koja ne može pogoditi ni na treningu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Redstar0356 said:

Kuka se na Vladu jer je zajebao utakmicu na amaterski nacin. 

 

Tim na -2 je doveo Vildoza svojim ludilom a Vlada je tu uticao koliko i ti i ja. Ustvari, uticao je da ga izbaci iz igre kad se zapalio, dakle, negativno je uticao.

 

 

Zapalio se jeste, ali je za minut napravio 2 faula i imao 3 lične, a igrao je već skoro 5 minuta četvrtine. Mogao je sačekati sa izmenom malo, ali je verovatno mislio da mu opada koncentracija i da može napraviti četvrtu. 

Mislim, siguran sam da ga je zbog toga izvukao iz igre, a ne zato što mora neki šablon da ispoštuje. Pogrešio je, ali to ne možeš znati pre nego što odigraš. 

Da je ostao u igri, pa napravio još jedan faul, mi bismo kukali kako Jovanović nema osećaj i da je morao da ga sačuva za završnicu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Nikada ne pisem vruce glave, jer bi onda pisao kao vi. Ne znam sto se kuka na Vladu. Zar nije bilo da cemo da izgubimo 30 lagano. Ko je doveo tim na -2?

Raduljica je krenuo, jer se pokusalo da na coveka od 2.20 stavi nekoga od 2.13, a ne od 2.08. Pokusao je i kada je video da ne ide menjao i vise nije vracao. 

Ne moze Vildoza da igra 40 minuta u prvoj utakmici. Menjao ga je sa Ivanovicem, jer je slicniji Vildozi od Markovica (mislim da je bolje da ga je menjao sa Markovicem).

Jedini problem mi je bio petorka u poslednjih 3 minuta, ali ne vidim ni tu problem, posto je u tom trenutku utakmica izgubljena, pa je mozda nesto i probao. Sve u svemu sam zadovoljan svime, osim sto 2 utakmicu zaredom skidamo gace na kraju.

Fali mnogo Nedovic. Jos kada bi probudili Adamsa. 

Vildoza, Markovic

Nedovic, Adams

Lazic, Lazarevic, Dobric

Bentil, Ilic

Martin, Petrusev, Mitrovic

 

Ovo je neki kostur tima kakav ja zamisljam da bude. Ako ne moze Adams, dovesti jos nekoga na poziciji zamene za Nedovica i sa poenima u rukama.

 

Ja sam npr. pisao vrele glave jer mi posle tog pisanija i pražnjenja nekako bude lakše.Kao da sam se ispovovedio. 🙂

Ako je trenerova logika da jedan rekreativac košarkaški kakav je mučeni Raduljica,počne da bi zaustavio tamo nekog igrača

zato što je najviši u ekipi,onda da prijavim komšiju MIću,veći je od pomenutog rekreativca pa da odigra dečko neki minut.

Inače komšija nikad nije igrao košarku,al ko ga jebe visok je i jak.Možda bude nešto.Ako je to rezon onda te jebem 

profesionalni treneru i klubu.

Pa Kuzmić je taj koji bi trebao bar defanzivno da muči igrače kao što je Tavares.Kakav crni Raduljica jbt?

Drugo,menjao kažeš Vildozu najsličnijim,Ivanović se zove.Morao je sa njim pošto je Adamsa ostavio pored klupe.Taj Adamas 

kakav god da je treutno ima veći plafon i znanje od ovog drugog koji je ovde vec dugo ali niti se razvija,niti je bolji nego sve

gori kako vreme i staž njegov kod nas prolazi.Očajan je.

 

Na kraju sa kosturom tima koji si napisao se slažem-samo što bi mi tu i ovaj Holand imao mesta .Jer ovaj mučeni Dobrić se 

dobrano raspada.

 

Edit: kažeš Kuzmić je bivši.Možda jeste ali je za mučenog Raduljicu ALL STAR igrač.

Edited by Siki
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Guru said:

Popularni Vlada Jo je večeras izmenjao 26 različitih petorki, ako se nisam negde zabrojao (a mislim da nisam)... Neka se istrče i izigraju sva deca, može i random da se ubacuju, samo da nam neko ne ode sa igrališta ljut i nezadovoljan.

 

Tako će biti cele sezone kad u rosteru ima 17 igrača...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Henry Chinaski said:

Znači da ako petorka gine i krenuo je šut, ne izvodis je. Znaci ako se Real gubi u odbrani ne ubacujes petorku koja ne može pogoditi ni na treningu.

Jok, nego bih je ostavio dok svi ne umru na terenu. Ovo mi lici na ono kao Obradovic nije rekao Panteru da pravi faul.  

Ako sam vas shvatio vi mislite ovako nesto: na ludilo Vildoze smo dosli na -2, a onda je VJ resio da sve zajebe i upropasti utakmicu. Nesto mi to nije logicno. Mogao je ranije da ga izvede.

Igramo protiv Reala, za koga ste ovde pricali da ce da nas razguzi 30 razlike i onda posle -16 krece kanonada uvreda i mazanja trenera i igraca. Onda se vracamo i nista VJ care, bravo igraci i onda gubimo 7 dva minuta do kraja i posto primamo koseve, opet krece kanonada uvreda i mazanja trenera i igraca.

Kada istresete sve vase frustracije, sedite i lepo napisite sta mislite da ne valja. Neku analizu, a ne ovo vredjanje, jer to nije misljenje nego dijagnoza.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...