Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Taj ko dovede Teodosića (još će biti ugovor na najmanje 2 sezone sa masnom platom i bonusima) treba i mora odma iz iste stope da ide iz kluba, kao i onaj ko je doveo kamiondžiju, jer je to bukvalno zločin. Apsolutno svake sezone imamo po jednu kombinaciju i mutljavinu počevši od Kešelja, Antića, Cirbesa u drugom mandatu, evo sad Kuzmić već 2 sezone bivstvuje u klubu u civilu u ulozi Kešelja i ovih ostalih, pa onda ove (i verovatno naredne pošto ima ugovor za istu) sezone kamiondžija, pa će se i sledeće sezone nastaviti sa Teodosićem, a siguran sam i Marjanovićem i/ili Bjelicom.

Edited by Шутер из блока
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

O Teu se vec par meseci prica kao o done dealu. Pefi ce u penziju, Dzoni ide. Tako da ce on biti drugi, Top treci plej. 

 

Zna se ko je vidjen za prvog pleja...

Pefi i Dzoni aut; Teo i Top in- to je u startu puno bolja situacija 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Voleo bih da nas prodje ispusena mustikla Teodosic.

 

Nije dolazio dok je mogao da doprinese, bilo mu je lepse svugde drugde (sto na ljudskom nivou svakako razumem) a sada kada vise nije trazena roba da se lagano pripremi za mirovinu u dresu Zvezde?

 

Vazi legendo, ali aj sve to lepo u Metalcu Valjevo. Ipak je rodni kraj to.

 

Zvezda ipak tezi (makar koliko ja znam) da bude takmicarski klub. Valjda je naucila preko raznih Antica i Markovica da se ovakve stvari ne rade.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nema šanse da Ivanović (u konsultaciji sa stručnim štabom) hoće ove penzose u vidu Teodosića, Marjanovića i/ili Bjelice, pogotovu jer su sva trojica apsolutno nepostojeći u odbrani i svim segmentima/stvarima u istoj, a Ivanović igru zasniva prvenstveno na tome (a i mi generalno kao klub skoro svake sezone do sad) pa čak ovo mislim i za Davidovca (samo što je on malo bolji od njih u istoj, ali svakako na EL nivou su sva četvorica doslovno kriminalni u istoj, bez ikakvog preterivanja) i eventualno za Dubljevića (pogotovu u EL) jer sam čuo da je i on u ozbiljnom opticaju i da je kontaktiran već 2-3 puta do sad.
 

Znači mislim da mu nameću/su mu nametnuli (ako dolaze) ove navedene i rekli da treba/mora da dođu isti, a ako on bude (ili je već, ne daj Bože u oba slučaja) prihvatio i dozvolio to znači da je baš popustio u odnosu na ono što je nekad bio i da pristaje i učestvuje u mutljavinama, što će direktno značiti da kalja svoj ugled i reputaciju i automatski će mu ovo biti veliki/ogroman minus za njega kao čoveka i kao jednog tako iskusnog i kvalitetnog EL trenera.

Edited by Шутер из блока
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Veliki ispit za Nedovica sutra. Ako ponovi ono pickasto izdanje iz cetvrte, sanse nam se mere u promilima. Ako odigra kako ume, mislim da cemo biti u stanju da drzimo egal i uvedemo ih u nervozu.

 

Ne mogu reci da sam optimista. Serije sa Realom se vise niko ni ne seca, resetovani su i ekstremno nalozeni. Panter, Exum, Lesor, pa i rutiner Naneli ce gotovo sigurno isporuciti svoje. Da bismo dobili, vecina nasih igraca mora odigrati blizu maksimuma, a bojim se da je previse onih s potencijalom da ih vaznost utakmice pojede. Tu pre svega mislim na Petruseva, Mitrovica, Nedu i Bentila, a i Vildoza je totalno nepredvidiv. Jbg, domaci teren je ogromna prednost u aba plejofu, sto zbog atmosfere linca u kojoj je jako tesko pruziti maksimum, sto zbog tendencioznog sudjenja. Manje vise rutinske pobede domacina i u ove cetiri utakmice samo to potvrdjuju.

 

Ako ne igra Papapetru, rekao bih da nam sanse rastu za par procenata, to je igrac kojeg nemamo cime da branimo, zna kako se igraju ove utakmice i mogao bi da bude vazan faktor i pored ocajne sezone.

 

U svakom slucaju, ljudski je nadati se, nismo bez sansi. Ja sam u svakom slucaju zadovoljan sto smo pokazali zube i vratili seriju u Arenu, te sto cemo u najgorem slucaju imati 5-5 protiv jace i skuplje ekipe koja je sastavljena na optimalan nacin, dok smo mi sekli usi i krpili dupe. I takvi bismo 90% uzeli titulu da se nije desio onaj strasno skup poraz od Cibone.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, fradler said:

Veliki ispit za Nedovica sutra. Ako ponovi ono pickasto izdanje iz cetvrte, sanse nam se mere u promilima. Ako odigra kako ume, mislim da cemo biti u stanju da drzimo egal i uvedemo ih u nervozu.

 

Ne mogu reci da sam optimista. Serije sa Realom se vise niko ni ne seca, resetovani su i ekstremno nalozeni. Panter, Exum, Lesor, pa i rutiner Naneli ce gotovo sigurno isporuciti svoje. Da bismo dobili, vecina nasih igraca mora odigrati blizu maksimuma, a bojim se da je previse onih s potencijalom da ih vaznost utakmice pojede. Tu pre svega mislim na Petruseva, Mitrovica, Nedu i Bentila, a i Vildoza je totalno nepredvidiv. Jbg, domaci teren je ogromna prednost u aba plejofu, sto zbog atmosfere linca u kojoj je jako tesko pruziti maksimum, sto zbog tendencioznog sudjenja. Manje vise rutinske pobede domacina i u ove cetiri utakmice samo to potvrdjuju.

 

Ako ne igra Papapetru, rekao bih da nam sanse rastu za par procenata, to je igrac kojeg nemamo cime da branimo, zna kako se igraju ove utakmice i mogao bi da bude vazan faktor i pored ocajne sezone.

 

U svakom slucaju, ljudski je nadati se, nismo bez sansi. Ja sam u svakom slucaju zadovoljan sto smo pokazali zube i vratili seriju u Arenu, te sto cemo u najgorem slucaju imati 5-5 protiv jace i skuplje ekipe koja je sastavljena na optimalan nacin, dok smo mi sekli usi i krpili dupe. I takvi bismo 90% uzeli titulu da se nije desio onaj strasno skup poraz od Cibone.

 

Lessort ne isporučuje već dugo, mislim da ni najoptimističniji navijači KKP ne očekuju od njega MVP EL partije koje je nekad imao. Ako negde imate šansu da ih nadigrate, to je na pozicijama 4 i 5. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Stefi88 said:

Pa Campazzo pretpostvavljam 😁🤭

 

Da, nisam mislio da insajderisem, vec je jasno da je zelja kluba da on ostane i da je vidjen na mestu prvog PG sledece sezone.

 

Jos 11 sati do utakmice, kud ustah ovako rano kad ne moram...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ako može da se bira...daj dva produžetka večeras sa 150 poena max, pa kom opanci, kom titula. Bolje da obaška igramo svoje najbolje odbrane nego da oba tima pokidaju u napadu. Neka bude grdan basket da nam oči krvare.
Da Panteru utrnu ruke od teških okova i da Avram izludi Žoca na max...i tu smo, na Nedarin buzzer beater za izbacivanje sklopke u Areni.






  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, DameTime said:

 

Lessort ne isporučuje već dugo, mislim da ni najoptimističniji navijači KKP ne očekuju od njega MVP EL partije koje je nekad imao. Ako negde imate šansu da ih nadigrate, to je na pozicijama 4 i 5. 

A cime tj. s kim tacno? Martin los, Bentil igrac vise za KKP. Petrusev nije konstantan. Jedino Mitrovic ako se odluci da krene u fight sa Lessortom i Smajlagicem, ali ne snagom (nju u odnosu na ovu dvojicu nema) nego klikerima tj. mozgom.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...