Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

7 minutes ago, Čočo said:

Još jedna stvar koja je možda promakla drugima ali koja mene nervira od samog njegovog dolaska. Vildoza i njegov bol u preponama za sve oko sebe. On mi baš ima neku fejk emociju prema svemu. Kad ulazi u Pionir slušalice i niko ga ne interesuje, kad igra i krene da gori kao nešto skače ali sinoć je prevazišao i samog sebe pa je kad se završila utakmica dok su svi pozdravljali navijače on ladno otišao u svlačionicu( ogradjujem se ali ga nisam video sa igračima a jesam video kad je krenuo ka tunelu). Neka on nama igra kao sinoć i još bolje to je najbitnije ali mene lično nervira takve rekacije, ponašanje jednog igrača Zvezde. U neku ruku mogu da kažem i nepoštovanje i nadobudnost. 

Nisam video, ne mogu da tvrdim gde je tačno otišao, ali ako je krenuo u pravcu tunela, tu mu je devojka sedela, odmah iza naše klupe.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cavani said:

Djole, ti si takodje jedan od korektnih, pa da probam da odgovorim. 

Siguran sam da u ovom sastavu imate vise nesportskih situacija sa igracima, tj ja ne mogu da se setim kod nas ni jednog incidenta.

Kod vas je bilo da Panter pokazuje srednjake, Madar pokazuje srednjake,  Andjusic peva o kurvi, Lesor nasrce na igrace uglavnom sa ledja, slikanje sa transparentima, Leder konstanto opasan po protivnike i povredjuje ih, simulira sex..

Za Exuma i Papapetrua kapa dole, momci za primer.

Stoka na tribinama je ista, seti se samo sovinistickih izgreda sa Realom sa Musom i Hezonjom, vredjanja porodica, transarenata i pevanja. Kod nas je podjednaka stoka, sa na zalost pojacanim mandrilima u prvim redovima, sto je Covicev oprobani recept jos od Buducnosti.

Zeljko se obrukao sa onim kako nista nije cuo kada su bila vredjanja Nemanjine zene, a kukao je na Zeljko Turcine, pricao kako bi zaustavio navijanje da je obrnuto. Ivanovic koliko sam ispratio korektan.

Covic je najveci ludak, to se valjda svi slazemo. Nema kome se nije popeo na glavu sa teorijama zavera, saopstenjima.

Ostoja tek nesto blazi, rekao bih umiveniji naprednjak, takodje mutan lik van sporta. Cujem da je dao svojih 100k navodno, kao donaciju u onoj vasoj akciji. Odakle prijatelju, kako si ih zaradio i kako ih se jos lakse odrices.

U Pioniru je teze kontrolisati mandrile, drago mi je da selimo i mi u Arenu, nema vise ni naboja oko plasmana u EL, pa se nadam uskoro normalizaciji stanja koliko tolikou nasoj kosarci.


Mozemo sad ici u sitna crevca, Panter je ocigledno lozana, Madar stvarno izgleda kao dobar momak, mislim stavite se u njihovu kozu gde leti sve i svasta ka njima i sad da mu se zameri sto je pokazao srednji prst? Nije pametno ali ne mogu ni sa ga krivim, evo veruj mi i da je obrnuto i da Dobric (uzimam kao poredjenje jer mi obojica deluju kao mirni momci) pokaze srednjaka u takvoj situaciji, nista mu ne bih zamerio. 
 

Leday moram da budem iskren dok nisam video onu kompilaciju poteza, nisam imao takav utisak, ali ocigledno jeste prljav igrac. S druge strane, ide se u krajnosti pa onda sve smeta kod njega kao ono "simuliranje sexa", a stvarno na  dokazano da se lik inace tako isteze. Ovako jedno potpuno pausalno misljenje, mislim da ima neku vrstu OCD, pa stoga i ono izlazenje s rancem na zagrevanje, igranje u prljavom sorcu i specificno istezanje. 
 

Andjusic mi je toliko nebitan i neuticajan lik koji verovatno kad je dobio megafon u ruke poceo je da peva prvu glupost koja mu je pala na pamet. Posle se i izvinio i stvarno mi ne deluje kao lik koji je lozana, samo kao ne preterano bistar lik koga je u trenutku povuklo. 

 

Lesor je dziber, to sam vise puta rekao. 
 

Zeljko nazalost jeste arogantan lik, tako da ce tesko prvi priznati protivniku da je njegova strana pogresila, a i logicno takvog lika mnogo vise pogadja kako njega tretiraju. Ja i ne ocekujem od Zeljka ili Ivanovica ili bilo kog drugog trenera da resavaju te situacije svakako. 
 

Opet kazem, ovo je idenje u sitna crevca, sto za mene i nije poenta nego ovo sto se desava oko terena sto je jedna matrica koja se provlaci svuda u drustvu i deo je mnogo sireg problma. 

Edited by djole
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, djole said:

Mozemo sad ici u sitna crevca, Panter je ocigledno lozana, Madar stvarno izgleda kao dobar momak, mislim stavite se u njihovu kozu gde leti sve i svasta ka njima i sad da mu se zameri sto je pokazao srednji prst? Nije pametno ali ne mogu ni sa ga krivim, evo veruj mi i da je obrnuto i da Dobric (uzimam kao poredjenje jer mi obojica deluju kao mirni momci) pokaze srednjaka u takvoj situaciji, nista mu ne bih zamerio. 

 

Ne znam zasto imas potrebu da relativizujes ovo nekom StaBiBiloKadBiBilo pricom. Taj isti Dobric je pre godinu dana gadjan na isti nacin i jos gore (topovskim udarom), pa nije ni on niti iko od saigraca bilo kakav ruzan gest napravio niti su napustili zagrevanje. 

 

Znaci Panter pokaze srednjake - jbg pokazao ih, sta sad, lozana je on... Madar pokaze srednjake - ali izgleda kao dobar momak, mlad je, stavite se u njegovu kozu... Dobric pokaze srednjake - evo necu ni njega da krivim. ALI TO SE NIJE DESILO!

 

 

Ostatak posta, sve OK. Pogotovo zakljucak u poslednjoj recenici - za to thumbs up. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

Ne znam zasto imas potrebu da relativizujes ovo nekom StaBiBiloKadBiBilo pricom. Taj isti Dobric je pre godinu dana gadjan na isti nacin i jos gore (topovskim udarom), pa nije ni on niti iko od saigraca bilo kakav ruzan gest napravio niti su napustili zagrevanje. 

 

Znaci Panter pokaze srednjake - jbg pokazao ih, sta sad, lozana je on... Madar pokaze srednjake - ali izgleda kao dobar momak, mlad je, stavite se u njegovu kozu... Dobric pokaze srednjake - evo necu ni njega da krivim. ALI TO SE NIJE DESILO!

 

 

Ostatak posta, sve OK. Pogotovo zakljucak u poslednjoj recenici - za to thumbs up. 


Nije to sbb kbb, primer sa Dobricem sam naveo samo da objasnim da moj stav po tom pitanju nema veze sa klubastvom. 
 

Meni je to nekad ljudski jebiga, mozda nije pristojno mozda nije lepo ali jebiga ako te stoka sa tribine gadja, psuje ti sve zivo, kad vec nema pravda da dobiju sta bi trebalo i kad se to ponavlja milion puta, onda ne mogu da se ljutim ako im neko sevne srednjaka u celoj toj gunguli. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, djole said:

Meni je to nekad ljudski jebiga, mozda nije pristojno mozda nije lepo ali jebiga ako te stoka sa tribine gadja, psuje ti sve zivo, kad vec nema pravda da dobiju sta bi trebalo i kad se to ponavlja milion puta, onda ne mogu da se ljutim ako im neko sevne srednjaka u celoj toj gunguli. 

Svakako, ni meni nije lepo al donekle i razumem.

 

Ali valjda ocekujem da sportisti budu na vecem nivou od te problematicnih navijaca. Takvi se najvise zadovoljavaju kada vide reakciju  vise ih boli da je nema. Nista protiv Madara.

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, djole said:


Mozemo sad ici u sitna crevca, Panter je ocigledno lozana, Madar stvarno izgleda kao dobar momak, mislim stavite se u njihovu kozu gde leti sve i svasta ka njima i sad da mu se zameri sto je pokazao srednji prst? Nije pametno ali ne mogu ni sa ga krivim, evo veruj mi i da je obrnuto i da Dobric (uzimam kao poredjenje jer mi obojica deluju kao mirni momci) pokaze srednjaka u takvoj situaciji, nista mu ne bih zamerio. 
 

Leday moram da budem iskren dok nisam video onu kompilaciju poteza, nisam imao takav utisak, ali ocigledno jeste prljav igrac. S druge strane, ide se u krajnosti pa onda sve smeta kod njega kao ono "simuliranje sexa", a stvarno na  dokazano da se lik inace tako isteze. Ovako jedno potpuno pausalno misljenje, mislim da ima neku vrstu OCD, pa stoga i ono izlazenje s rancem na zagrevanje, igranje u prljavom sorcu i specificno istezanje. 
 

Andjusic mi je toliko nebitan i neuticajan lik koji verovatno kad je dobio megafon u ruke poceo je da peva prvu glupost koja mu je pala na pamet. Posle se i izvinio i stvarno mi ne deluje kao lik koji je lozana, samo kao ne preterano bistar lik koga je u trenutku povuklo. 

 

Lesor je dziber, to sam vise puta rekao. 
 

Zeljko nazalost jeste arogantan lik, tako da ce tesko prvi priznati protivniku da je njegova strana pogresila, a i logicno takvog lika mnogo vise pogadja kako njega tretiraju. Ja i ne ocekujem od Zeljka ili Ivanovica ili bilo kog drugog trenera da resavaju te situacije svakako. 
 

Opet kazem, ovo je idenje u sitna crevca, sto za mene i nije poenta nego ovo sto se desava oko terena sto je jedna matrica koja se provlaci svuda u drustvu i deo je mnogo sireg problma. 

Lik se stvarno tako isteze? U jbt ako je tako..

Jel ima jos neki video, ono je transfer blama i za svedski akcioni.

 

Edit. Zaboravio sam i Trifunovica i njegovo proslogodisnje dziberisanje, mozda jos nekog. Bas dosta incidenata u kratkom periodu za jednu ekipu.

Edited by Cavani
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Svakako, ni meni nije lepo al donekle i razumem.

 

Ali valjda ocekujem da sportisti budu na vecem nivou od te problematicnih navijaca. Takvi se najvise zadovoljavaju kada vidi reakciju  vise ih boli da je nema. Nista protiv Madara.

Madar je inace skroz korektan na terenu i ne deluje mi kao neki kreten, bas se izglupirao bezveze. Valjda ovaj nas derbi folklor vadi sve najgore iz svih nas

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Cooper said:

Lik se bukvalno pred svaku utakmicu isto zagreva...

 

 

 

13 hours ago, Cooper said:

Neverovatna mržna koja je prisutna među navijačima dugi niz godina, a na forumu od poslednjeg ligaškog ABA derbija i plejof serije protiv Reala.

Virtuelno targetiranje trenera i igrača prevazilazi svaku granicu dobrog ukusa.

A vidim da je trenutno Ledej na tapetu zbog načina zagrevanja još od svoje 13. godine..

Lepo sam preskočio sinoć paradu besa i vandalizma, a to ću učiniti i sutra.

Vraćam se na Ledeja i njegove provokacije praznoj sali i poseban pozdrav za ove što prenose svakakve gluposti sa društvenih mreža.601044792797312a5da8631bbc1b73bc.gif

 

7 minutes ago, Cavani said:

Lik se stvarno tako isteze? U jbt ako je tako..

Jel ima jos neki video, ono je transfer blama i za svedski akcioni.

 

Edit. Zaboravio sam i Trifunovica i njegovo proslogodisnje dziberisanje, mozda jos nekog. Bas dosta incidenata u kratkom periodu za jednu ekipu.

 
S fona sam pa su pobrkani quotovi, ne mogu da sredjujem ali imas gore. 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Nedović je na 7 ovosezonskih derbija postigao 127 poena, odnosno 18 po utakmici, uključujući i šut za pobedu, kao i neke jako bitne poene u trenucima kada se utakmica lomila; 26 dvojki na 6 utakmica ABA i EL utakmica, skoro 5 po utakmici, uz 60 posto.

 

Tvrđe od derbija ne može, a on je do sada na istim isporučio. Videćemo ga sutra, kad pritisak bude na ovogodišnjem maksimumu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Jel vi shvatate da je sve ovo seciranje ponasanja igraca Partizana zapravo relativizacija toga da su u prvi red ciljano postavljeni kriminalci koji su nasrnuli na igrace na terenu?

 

Plus na sve to gadjanje upaljacima, flasama i ko zna cime jos sve ne.

 

Neka su igraci partizana i sto puta gori od onoga kako ih predstavljate za to postoji disciplinski pravilnik, delegat, sudije itd i oni to sankcionisu.

 

A ne neki mandrili postavljeni u prvi red kako bi izazivali incidente. 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Kazne za Zvezdu i Partizan dan posle derbija‼️

Zbog incidenata koji su obeležili susret “večitih rivala” ABA liga je uzdala zvanične sankcije.
🔴Crvena zvezda će biti kažnjena sa 25.000 evra i zatvaranjem dela tribina, a u pitanju su “Počasna mesta” i “ Bočno desno”.
️ Igrači Partizana, Jam Madar i Džejms Naneli sankcionisani su novčanom kaznom od 2.000 evra.

 

📸 @starsportphoto 

#kkcz #crvenazvezdakk #partizanbelgrade #kkpartizan

I ABA dodje kao neki Vucicev projekat po @goldberg, 80 posto budzeta u toku sezone joj napune powerhouse-i.

Edited by Kosjan Willavić
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, nemanjaol said:

Jel vi shvatate da je sve ovo seciranje ponasanja igraca Partizana zapravo relativizacija toga da su u prvi red ciljano postavljeni kriminalci koji su nasrnuli na igrace na terenu?

 

Plus na sve to gadjanje upaljacima, flasama i ko zna cime jos sve ne.

 

Neka su igraci partizana i sto puta gori od onoga kako ih predstavljate za to postoji disciplinski pravilnik, delegat, sudije itd i oni to sankcionisu.

 

A ne neki mandrili postavljeni u prvi red kako bi izazivali incidente. 

Po meni su to dve potpuno odvojene situacije o kojima se diskutuje, tj jedno ne opravdava drugo niti je relativizacija.

I za mandrile postoje delegati, evo stigla je uostalom kazna i za madrile i za igrace.

Edited by Cavani
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Bogami ozbiljno su se pokačili na verbalnom nivou kad je Panter dao trojku preko Nedovića i ako je Nedović izašao na vreme skočio i digao ruku. Prvi put sam video Nedu tako ljutog na terenu u konverzaciji sa Duškom. Obojica su ozbiljno vikali jedan na drugog. 


Није то први пут. То је до сада морало бити ад акта!

Што се тиче казне Аба опет неко затварање неких мјеста на трибинама.  И опет ће се пренијети прекултурним комшијама казна на идућу сезону у небитним мечевима када мајсторица буде комбинација Алепа и Кабула.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, djole said:


Nije to sbb kbb, primer sa Dobricem sam naveo samo da objasnim da moj stav po tom pitanju nema veze sa klubastvom. 


Lako je to tako reci kad znamo da se tako nesto nece desiti. Ali ok, mogu da ti verujem. 

 

 

43 minutes ago, djole said:

Meni je to nekad ljudski jebiga, mozda nije pristojno mozda nije lepo ali jebiga ako te stoka sa tribine gadja, psuje ti sve zivo, kad vec nema pravda da dobiju sta bi trebalo i kad se to ponavlja milion puta, onda ne mogu da se ljutim ako im neko sevne srednjaka u celoj toj gunguli. 

 

Ne bih se slozio, nije to isto kao kada u saobracaju pokazes srednjaka nekoj budali koja te isekla ili tako nesto. Oni su ipak profesionalni sportisti, kamere non stop uperene u njih, neko ko i treba neki primer da daje, da bude role model. Moraju biti iznad toga. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ubeđen sam da Duško ne gotivi Nedovića, što je po mom mišljenju skroz razumljivo, i da on nije tip igrača kakve on gotivi u ekipi, a to je pre svega zato što je (jako i skoro uvek) nedisciplinovan, kako na utakmici tako i siguran sam i na treningu, i kako u napadu, tako i u odbrani, i zato što ima lošu radnu etiku, i mislim da je (veoma) egoističan i sujetan (što se videlo juče kad se raspravljao, i drao, sa Ivanovićem kad je izašao iz igre). Takođe zna itekako da bude bezobrazan prema treneru, stručnom štabu i ostalim saigračima jer ne želi i neće da igra i da se maksimalno zalaže u odbrani, ali isto tako i u napadu, štedi se (pretpostavljam zbog ne daj Bože povreda ali jbg za to je sam kriv što je staklen i hodajuća povreda tako da trener, stručni štab i igrači ne treba i ne smeju da ispaštaju zbog njega, to jest igra na terenu i to na obe strane terena) na obe strane parketa cele sezone bukvalno, i nekonstantan je do bola - bukvalno je odigrao premalo dobrih i kvalitetnih utakmica ove sezone, pogotovu u EL, deluje mi da odigra takvu utakmicu jednom u mesec/dva bukvalno, bez ikakvog preterivanja, a ovo je baš pogubno za EL i to se tamo ne prašta i (pre)debelo plaća apsolutno svaki put.
 

Tako da kada se sve ove stvari uzmi u obzir, a pogotovu zaboravih da napišem i prvo obeštećenje od 300k evra plaćeno za njega (što je totalno suludu i čisto maslo Čovića), pa onda (pre)debela plata (1.1m evra po sezoni) i sigurno i bonusi, pa onda još na sve ovo i trogodišnji ugovor, a posle toga i to što on ne može i ne sme da bude startan opcija, pogotovu ne u EL, ali isto tako ni u ABA i ostalim domaćim takmičenjima, on ne zaslužuje i ne treba da ostane u klubu u narednim sezonama i za te pare se itekako može i mora naći non injury-prone, konstantniji i two-way EL igrač.

Edited by Шутер из блока
  • Ha-ha 8
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, djole said:


Mozemo sad ici u sitna crevca, Panter je ocigledno lozana, Madar stvarno izgleda kao dobar momak, mislim stavite se u njihovu kozu gde leti sve i svasta ka njima i sad da mu se zameri sto je pokazao srednji prst? Nije pametno ali ne mogu ni sa ga krivim, evo veruj mi i da je obrnuto i da Dobric (uzimam kao poredjenje jer mi obojica deluju kao mirni momci) pokaze srednjaka u takvoj situaciji, nista mu ne bih zamerio. 
 

Leday moram da budem iskren dok nisam video onu kompilaciju poteza, nisam imao takav utisak, ali ocigledno jeste prljav igrac. S druge strane, ide se u krajnosti pa onda sve smeta kod njega kao ono "simuliranje sexa", a stvarno na  dokazano da se lik inace tako isteze. Ovako jedno potpuno pausalno misljenje, mislim da ima neku vrstu OCD, pa stoga i ono izlazenje s rancem na zagrevanje, igranje u prljavom sorcu i specificno istezanje. 
 

Andjusic mi je toliko nebitan i neuticajan lik koji verovatno kad je dobio megafon u ruke poceo je da peva prvu glupost koja mu je pala na pamet. Posle se i izvinio i stvarno mi ne deluje kao lik koji je lozana, samo kao ne preterano bistar lik koga je u trenutku povuklo. 

 

Lesor je dziber, to sam vise puta rekao. 
 

Zeljko nazalost jeste arogantan lik, tako da ce tesko prvi priznati protivniku da je njegova strana pogresila, a i logicno takvog lika mnogo vise pogadja kako njega tretiraju. Ja i ne ocekujem od Zeljka ili Ivanovica ili bilo kog drugog trenera da resavaju te situacije svakako. 
 

Opet kazem, ovo je idenje u sitna crevca, sto za mene i nije poenta nego ovo sto se desava oko terena sto je jedna matrica koja se provlaci svuda u drustvu i deo je mnogo sireg problma. 

Sve sam saglasan, ali bih Dobricu i bilo kom igracu KKCZ zamerio neprimereno gestikuliranje. Nevezano sada za Madara, sutra ce da bude neko drugi, na zalost. To je nedolicno jednom profesionalnom sportisti koji igra na najvisem evropskom nivou. Kakva god da je atmosfera, a bila je takva da se trebala isprazniti hala, oni to ne smeju da zaborave jer daju primer mladjim kolegama i njihovim naslednicima. Ako vec igramo EL i jedni i drugi, hajde barem na terenu sa se pokazemo kao takvi, jer je ocigledno samo to zdravo kod nas koliko toliko. Nisam gledao pocetak, ali iskreno bih voleo i da su nasi pokazali kolegijalnost i stali u odbranu igraca KKP i napravili stit oko njih kada su stvari pocele da lete na teren. Isto vazi i suprotno.

Link to comment
Share on other sites

Kao odgovor na ovo sledi Zokijevo saopštenje u kojem pita da li će ABA da se seti i da kazni i nekog igrača CZ ili se nastavlja ovo selektivno sankcionsanje u Čokijevoj ligi.

Iskreno..sada već izgleda prilično sumljivo.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:

Kao odgovor na ovo sledi Zokijevo saopštenje u kojem pita da li će ABA da se seti i da kazni i nekog igrača CZ ili se nastavlja ovo selektivno sankcionsanje u Čokijevoj ligi.

Iskreno..sada već izgleda prilično sumljivo.

Kaznjeni su za provokacije, a bilo je provokacija od jos igraca Partizana i pri tome ne mislim na Ledejevo zagrevanje, jer se on tako izgleda zagreva.

Na pojedinacnom zagrevanju, sat vremena pre pocetka je vec krenula provokacija od strane igraca(tj verovatno su im i nasi nesto dobacivali).

Nasa kazna je blaga. Resili su da isprazne delove terena koji su bili najproblematicniji. Gde ce nam sada sedeti sponzori 🙂

Dokle god Ostoja kaze u saopstenju  kod nas je palo par upaljaca i to nije bilo nista, desavace se ovakve stvari. Naravno da je kod nas do bilo dosta gore, ali dok se relativizuje ucinjeno delo bice nam ovako. 

Treba kaznjavati strogo i za jedan upaljac, pa ce se iskoreniti. Izgleda da nema (ne sme) ko da kazni. Cini mi se da se ovim nista nije resilo. 

Cirkus se nastavlja.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...