Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, Урош19 said:

Iskreno se nadam da ga niko neće gađati ili vređati jer će biti ispražnjena hala 99% ako se to desi.

Mada mislim da je ova moja nada uzaludna, gubimo 2:0 i već vidim da će krenuti bacanje upaljača i gvozdenjaka kod prve greške.

Ubacivanje bilo čega na teren i treba da bude najstrože kažnjeno, i stvarno ne znam kakav maloumnik treba neko da bude pa da radi takve stvari koje mogu ozbiljno da ugroze nečiju bezbednost.

Kao što je i neko iz KKP trebao da prekine ono horsko, odvratno vređanje porodice igrača i članova KKCZ, ali izgleda da niko od njih to nije čuo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Thor said:

Ubacivanje bilo čega na teren i treba da bude najstrože kažnjeno, i stvarno ne znam kakav maloumnik treba neko da bude pa da radi takve stvari koje mogu ozbiljno da ugroze nečiju bezbednost.

Kao što je i neko iz KKP trebao da prekine ono horsko, odvratno vređanje porodice igrača i članova KKCZ, ali izgleda da niko od njih to nije čuo.

Sve se slažem

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sisaj Javore ce da krene vec na zagrevanju, to je 1/1 koliko god covek bio korektan (za svoje standarde) u poslednje vreme.

 

Kad smo kod sudija, u obe tekme do sad smo imali po jednog notornog specijalca koji je 80% odluka donosio na nasu stetu (Nedovic, Koljensic), jednog umereno domacinski nastrojenog (Pukl, Boltauzer) i jednog neutralnog (Radojkovic, Petek).

 

Sutra ocekujem najbolje sudjenje do sad, tj. da po prvi put bude 50-50 i bez ikakvog uticaja na rezultat. Javora koji blago navlaci za KKP, Hordova koji to neutralise i Karduma koji je potpuno nepristrasan.

  • Like 6
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ako je došlo vreme da nas i ometlaju u nedelju...neka bude kako biti mora ali samo uz cenu da im odvojimo meso od kostiju.
Ako se opet pojavimo na parketu kao preparirane prepelice...daleko vam svima lepa kuća.
Nikad skuplji roster, nikad iskusniji trener, nikad jači madafaker kao lider tima, kruna sezone, domaći teren i ako nismo sposobni da ih izgrizemo u "Do or die" derbiju...ajde da se ne ljubimo...Duško i Čoki included.

Svira mi paja ko je sa druge strane...plata vam kao i do sada ne zavisi od trenutne forme i procenata šuta a dodjete nam ozbiljne košarke i to upravo sada.







  • Like 20
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Cavani said:

Uvek je tudje sladje.

Ljudi zaboravljaju kako je Trinkija resavao Tomic sa sve Filipeom i Lejup from d midzet epizode, a da nas je Radonja kada je mogao da napravi kontinuitet odjavio zarad jos veceg ludaka od gazde i tamo zestoko fejlovao.

 

Ljudi zaboravljaju i da je isti taj Trinki imao mocnu petorku koju su cinili Jaramaz/Renfroe, Marinkovic sa 21 godinom, Sy, Velickovic i Landale, dok je jadni Tomic mogao da racuna samo na jeftine igrace kao sto su KC Rivers, Baron ili Perperoglou. Tada je KKCZ bila jaca od KKP. Sa druge strane, Radonjic je dobar za KK Crvenu zvezdu sa normanim budzetom, to sto se ovde priziva da Ivanovic trenira sledece sezone, to je nivo prosecnog clana evrolige, a ne samo dno po kvalitetu i ceni igraca.

 

Ako izuzmemo proslu sezonu, kada je to Radonjic mogao da dovodi igrace Armanija, Olympiacosa, Reala, Baskonije, Panathinaikosa? On je zamalo usao u PO sa petorkom Jovic (igrao jednu ozbiljnu sezonu i to u KKCZ) - Jenkins (igrao ozbiljno samo u KKCZ) - Lazic (no comment) - Simonovic (isto kao i Jovic) - Kuzmic (prva ozbiljna sezona u KKCZ).

 

Ivanovic ima petorku koju cine Campazzo (igrao u Realu i NBA) - Vildoza (igrao u Baskoniji i NBA) - Nedovic (citavu karijeru proveo u NBA) - Bentil (fenomelna karijera ako je poredimo sa Simonovicevom) - Martin (isto tako mnogo jaca sezona od Kuzmiceve).

 

Tacno je da Ivanovicu treba dati sledecu sezonu da sam sastavlja tim, ali ne onako kako je ovde vecina zamislja - da Vucic da jos desetak miliona da se malo igramo malog CSKA i da ostane Campazzo, a dodju Ponitka, Derrick Williams, Mickey iz Virtusa i Kalinic. Ne, nego da ostane, da se smanji budzet na nivo Zalgirisa, sto bi znacilo dva prosecna stranca (granicni nivo EL/EC) na 1 i 5, jedan zaista dobar stranac, Nedovic i domace varijante igraca kao sto su Dimsa, Butkevicius i Birutis. E da, zaboravio sam, da moze da raspolaze sa maksimum 11 ozbiljnih igraca, sve ostalo da cine juniori i igraci koji igraju za tepsiju ribe.

 

Mislim, zamisli molim te, hajde da se pretvaramo da je Crvena zvezda neki Unics pa cemo da cenimo Ivanovica po tome. Pa tako moze da dodje i Tomic ponovo, ne mora vise Filip da igra da mu kvari koncepciju i imace pristojne rezultate.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Урош19 said:

Kojim povodom je Nedović popizdio na sudiju na kraju druge utakmice kad je i dobio tehničku, jel bio tu neki faul ili je zbog ukupnog suđenja

Napad pre toga, prodor Nedovica, Ledej (cini mi se) pravi minimum 3 faula, sudija nista ne svira..

  • Like 3
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, fradler said:

Sisaj Javore ce da krene vec na zagrevanju, to je 1/1 koliko god covek bio korektan (za svoje standarde) u poslednje vreme.

 

Kad smo kod sudija, u obe tekme do sad smo imali po jednog notornog specijalca koji je 80% odluka donosio na nasu stetu (Nedovic, Koljensic), jednog umereno domacinski nastrojenog (Pukl, Boltauzer) i jednog neutralnog (Radojkovic, Petek).

 

Sutra ocekujem najbolje sudjenje do sad, tj. da po prvi put bude 50-50 i bez ikakvog uticaja na rezultat. Javora koji blago navlaci za KKP, Hordova koji to neutralise i Karduma koji je potpuno nepristrasan.

Petek nije neutralan, mozda za njegove uslove manje stetan. Radojkovic je bio ok. Meni ni Pukl nije bio los. Koljensic, Boltauzer, Nedovic... Daleko im lepa kuca.

10 hours ago, Урош19 said:

Kojim povodom je Nedović popizdio na sudiju na kraju druge utakmice kad je i dobio tehničku, jel bio tu neki faul ili je zbog ukupnog suđenja

Bio na polaganju sa kontaktom koji naravno nije bio sankcionisan. U kombinaciji sa brojnim 2+1 situacijama za KKP ili faulovima za blaze kontakte za njih koje je taj isti Koljensic u serijama u 1. i 4. cetvrtini sudio za njih (Lazic faul od lopte nakon 7 sekundi utakmice, 3 prva faula u 1. cetvrtini protiv nas; sve sudio Koljensic) je dovelo da mu Nedovic, s pravom, kaze par prijaznih reci.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Wingwalker said:

Ako je došlo vreme da nas i ometlaju u nedelju...neka bude kako biti mora ali samo uz cenu da im odvojimo meso od kostiju.
Ako se opet pojavimo na parketu kao preparirane prepelice...daleko vam svima lepa kuća.
Nikad skuplji roster, nikad iskusniji trener, nikad jači madafaker kao lider tima, kruna sezone, domaći teren i ako nismo sposobni da ih izgrizemo u "Do or die" derbiju...ajde da se ne ljubimo...Duško i Čoki included.

Svira mi paja ko je sa druge strane...plata vam kao i do sada ne zavisi od trenutne forme i procenata šuta a dodjete nam ozbiljne košarke i to upravo sada.






 

Ovo! Znali smo da pospremimo u Pioniru i bolje ekipe od KKPa, zato ocekujem 2:2 u najmanju ruku od ovog play offa. Sve manje od toga je pogotovo nakon G1 i G2 jako lose.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ne, treba obrnuto. Ljudi ubjedjuju da Partizan igra protiv Mornara.

 

Sasvim realna kvota u odnosu na pravo stanje stvari sto se tice kvaliteta obje ekipe, domaceg parketa i rezultata 0-2 u seriji.

 

Na nama je da dobijemo obje kuci sto vjerujem da cemo i uraditi

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

ako nikada vise ne procitam na ovoj temi "zalgiris" ili "radonjic", nista mi ne bi nedostajalo.

Meni je fascinantno da ne moze da se govori o Dusku a da se ne pomene Radonja 😆

 

K'o da mu je Dusko uz'o p'oso 

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, goldberg said:

Ivanovic ima petorku koju cine Campazzo (igrao u Realu i NBA) - Vildoza (igrao u Baskoniji i NBA) - Nedovic (citavu karijeru proveo u NBA) - Bentil (fenomelna karijera ako je poredimo sa Simonovicevom) - Martin (isto tako mnogo jaca sezona od Kuzmiceve).

 

Screenshot-20230618-105335-Chrome.jpg

 

Bentilova karijera je fenomenalna ako je poredimo i sa Lazarevićevom.

 

Quote

i domace varijante igraca kao sto su Dimsa, Butkevicius i Birutis

 

Pravo je pitanje da li mogu da se nadju ove domaće varijante x2, da se KKP ne muči sa Exumom, Nanelijem i Lesorom.

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, goldberg said:

Ivanovic ima petorku koju cine Campazzo (igrao u Realu i NBA) - Vildoza (igrao u Baskoniji i NBA) - Nedovic (citavu karijeru proveo u NBA) - Bentil (fenomelna karijera ako je poredimo sa Simonovicevom) - Martin (isto tako mnogo jaca sezona od Kuzmiceve).

 

AdorableLastingHochstettersfrog-max-1mb.gif.2b5946884ad7774a745ac27202f91294.gif

 

 

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 21
Link to comment
Share on other sites

Vildoza nije igrao u Nba. Ako smo bas bukvalisti, odigrao je 7 utakmica po 2.5 minuta prosecno.

 

Smajlagic ima utakmica u Nba koliko Nedovic i Vildoza zajedno.

 

Za Bentila je kolega Cvarkov dao dobro objasnjenje.

 

A Martin nikad nije imao dobru sezonu kao Kuzmic 16/17. Ako misli na proslu sezonu, pa dobro nije bilo puno tesko imati bolju sezonu od Kuzmiceve ne vidim to kao neki podvig ili da to govori o Martinu da je ne znam kakav centar. Martin je dosao u Zvezdu iz sezone u kojoj nije bio ni u 30 najkorisnijih centara Evrolige sto dovoljno govori.

 

Jedino je za Kampaca napisao tacno.

 

Mogla bi administracija, kad vec dize forum na visi nivo, a cini mi se da to pokusavaju... Da malo skrenu paznju i ljudima koji pisu puno netacnih stvari/gluposti u nekom upisu a narocito u kontinuitetu. To daje samo na kvantitetu.

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...