Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

30 minutes ago, Laki21 said:

Krivo mi je što Želimir daje pokriće Čoviću da i ako puknemo ABA proglasi ovu sezonu ogromnim uspehom jer smo jelte osvojili dva trofeja.

A upravo će to biti agenda u tom slučaju.

A ako ponovo osvojimo sve, a komsije ponovo krompir?

Link to comment
Share on other sites

On 5/6/2023 at 10:25 AM, Laki21 said:

Krivo mi je što Želimir daje pokriće Čoviću da i ako puknemo ABA proglasi ovu sezonu ogromnim uspehom jer smo jelte osvojili dva trofeja.

A upravo će to biti agenda u tom slučaju.

Moze on da je proglasi za sta hoce u tom slucaju, ni prosecni navijac nije toliko glup

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Sector said:

Jbt ja sam zaboravio da je plej of krenuo. 

 

Kakvo smeće od lige. Hoće li se i polufinale/finale igrati ovim tempom? 

Izgleda. Do avgusta.

2 minutes ago, kendrick said:

 

Ne može! Ne damo! Ima ugovor na dve godine. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Ceka se Partizan i po meni i treba da se ceka. Po meni nije problem u ABA ligi vec u nacionalnim ligama, one su suvisne i mogao bi se napraviti potpuno drugaciji raspored u ABA kada bi sezona trajala do recimo juna meseca. Iz ABA 2 bi se islo u ABA 1, a u ABA dva nakon turnira koji bi odigrali pobednici nacionalnih takmicenja.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Čočo said:

Izgleda. Do avgusta.

Ne može! Ne damo! Ima ugovor na dve godine. 

Neka plate obestecenje i njihov je.

 

Ako mozemo da zadrzimo Petruseva i dovedemo krilo koje moze i na 4 (citaj Kalina), onda je preskupo da placamo jos i Bentila, pogotovo sto ce i dalje tu biti Ilic, a i Lazarevic ce nastaviti da dobija minute na toj poziciji. Mada nemam nista protiv ni da Bentil ostane, mislim da smo prestrogi bili prema njemu u jednom momentu, on je legitimni EL igrac, naravno ne u ulozi kakvu je imao kod nas na pocetku sezone, ali za backup cetvorku odlicna opcija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kendrick said:

 

Ja koliko znam, na ovom forumu se pokusava sto dalje ici od rekla-kazala tw postova (ovde je konkretno slucaj cula). A i sami se bunite da je ova tema tata 2, pa onda uzmes da stavljas neproverene informacije u stilu evo vam buva cigani pa da krene fight, tim vam se raspada... Zamolio bih te bez ovoga u buduce, kada vec ne banuju za ovo ili ne brisu, nemoj ljude navlaciti na to. 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brat od Korneta said:

Ne znam odakle svima ovo kad pise svuda da je potpisao na jednu sezonu, bilo je vise upisa do sad da ima na dve a to nigde ne pise

 

Martin je na dve.

Ćuti, imamo na dve godine. Vidiš da ga traži neko.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Čočo said:

Ćuti, imamo na dve godine. Vidiš da ga traži neko.

 

Ne bih brinuo za Bentila previse, solidan igrac i nista vise od toga. Zadrzao bih ga eventualno usled nekih potencijalno minimum vrlo dobrih partija u finalu Aba lige pa da kazes imas solidnog evroligaskog igraca na nivou cele sezone (sveukupno kad se saberu usponi+padovi) i koji zna da odigra dobro i sa malo gresaka u najvaznijim utakmicama u sezoni. Ali ako ne odigra na nivou na kojem se ocekuje plej of Aba lige sumnjam da ce ga Dusko hteti i za narednu sezonu.

 

Mislim da je Petrusev veci prioritet na toj poziciji, a ne bih se bunio ni da ostanu obojica. Cak ni da ne ostanu obojica bice dosta dobrih cetvorki na trzistu: Sikma (njega bih cak i umesto Petruseva kad bi postojao takav izbor), Derik Vilijams, Rubit, Polonara, Dzordan Miki, Kornelije, Olinde... A s obzirom da postajemo lovatori od kluba i da cemo biti po budzetu na plate u top10 ili 11 klubova (ukoliko i jos par klubova ne poveca znacajnije budzete) ne bih iskljucio i obestecenja za neke igrace iz manje bogatih klubova ili pak bogatijih ali nase bivse domace gde im klubovi smanjuju budzete za sledecu sezonu a oni i nemaju neke znacajne uloge u istim...

 

Bilo kako bilo ne bih uopste o tome vise ko ce da ide ko ce da ostane jer je, meni bar, neprijatno citati svaki dan nedeljama unazad o tome ko ide ko ostaje i ko bih mogao da dodje i sastavljanja rostera za narednu sezonu. Uskoro nas ocekuju najvaznije utakmice u sezoni i mislim da samo o tome treba pisati.

 

Link to comment
Share on other sites

@Brat od Korneta

 

Sikmu priželjkujem kod nas, pa ima barem 5, 6 godina unazad. Pakleno dobar i zahvalan igrač, čak bih rekao i dan danas jedan od boljih na svojoj poziciji u Evropi. Subjektivno malo svakako. I taman mu na leto ističe ugovor, 2019. je potpisao četvorogodišnji. Istina, puni 34 uskoro ali taman i da nam finansijski bude dostupniji - a verujem da jeste. Rokada on - Bentil bez razmišljanja.

 

Nisam nešto oduševljen Bentilom, iako je imao dobrih partija i dobrih minuta, doveden je da bude mnogo više od rotacijskog igrača. Očigledno nema taj kapacitet. Jedino eventualno na onu priču "građenje sistema, već je uveden u isti, može se očekivati bolja sezona" i slično. 

 

Petrušev bi mi svakako bio mnogo veći prioritet za zadržavanje na toj poziciji 4/5, a sa Sikmom bi se lepo nadopunjavao. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...