Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

7 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Uz Duška, Kampaca i jednog stvarno šutera umesto Dobrića, od početka sezone...ovo bi sad bila tekma za prvo mesto. 

 

Mislim da nam je centar potrebniji od sutera, ali da, i ovo tvoje bi bilo i vise nego dovoljno da sad imamo nekoliko pobeda vise. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wingwalker said:

Treba nam ovaj Petrušev.
Sledeće sezone će biti najmanje za pola klase bolji.
Nadam se da Miško nije toliki dripac da ga uvalja nekom milijunašu na 6-7 mpg za preterane pare.

Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока
 

 

Naravno da nam treba.

 

Ako ne zadržimo njega i Fakua to znači da se opet gradi nov roster. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Kad je dosao Kampaco,Edin Avdic je rekao da je to "pas koji ce da pogine za pobedu",i to je stvarno tako.Pod uslovom da igramo EL sledece godine,zadrzavanje Kampaca bi donelo laganih 10k+ sezonskih karata.A Kampaca mozemo zadrzati samo ako pravimo konkurentan tim za najvise ciljeve u Evropi.Da li za to para ima,ne znam.

 

U zadnje dve sezone nad Makabijem I Olimpijakosom 8:0 😮

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Wingwalker said:

Treba nam ovaj Petrušev.
Sledeće sezone će biti najmanje za pola klase bolji.
Nadam se da Miško nije toliki dripac da ga uvalja nekom milijunašu na 6-7 mpg za preterane pare.

Kad je Kuzma rekao da ga Dusko skoluje jer postoji i sledeca sezona ja sam pomislio da nesto vise zna 😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Jel ovo i Hollanda ostavila djevojka?🤣🤣

Jeste, izgleda je slabo ko imun na splavove :))

 

2 minutes ago, NikeAir said:

Kad je dosao Kampaco,Edin Avdic je rekao da je to "pas koji ce da pogine za pobedu",i to je stvarno tako.Pod uslovom da igramo EL sledece godine,zadrzavanje Kampaca bi donelo laganih 10k+ sezonskih karata.A Kampaca mozemo zadrzati samo ako pravimo konkurentan tim za najvise ciljeve u Evropi.Da li za to para ima,ne znam.

 

U zadnje dve sezone nad Makabijem I Olimpijakosom 8:0 😮

10k + sezonskih da prodamo necemo, bilo bi lepo da prodamo 5-6k prvo

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, srlepajce said:

Slimy-Imaginative-Grison-max-1mb.gif 

:Hail:

Bravo bre

Dusko pokidao sa vodjenjem tekme 

 

Pokidao, izbacio Holanda do tog trenutka uz Kampaca najboljeg na terenu na četri i po minuta pre kraja i uveo da se bruka Desetobojca kojem je samopouzdanje negde kod Žila Verna.

 

  

On 3/18/2023 at 1:51 PM, Laki21 said:

 

Ima se šta zameriti.

 

Zašto Kuzmić nije dobio ni minuta kada je na parketu Veseli, koji je jedan od mečapova koji mu odgovaraju? Da li bi ona lopta skakutala 5 sekundi po obruču da je on tu bio umesto Luke, npr?

 

Zašto Holand uprkos tragimomičnom učinku bekova i krila nije dobio ni sekund? Ako nemaš puno poverenje u njema, daj mu pet minuta, pa ako se ne snađe na kraj klupe. Ovako, duplo golo.

 

Upravljanje resursima takođe spada u trenerski posao, a Ivanović je tu blizu katastrofalnog na nivou sezone, kada se gleda roster, upotreba igrača, minutaža.

 

Skoro jedini krivac što nismo u TOP 8 je Ivanović, zbog KATASTROFALNOG raspolaganja resursima, tj nekorištenjem onoga što ima. Dobrić čitavu sezonu igra očajno, pa je opet jeo po +20 minuta dok je Holand grejao klupu, UPRKOS tome što bi on morao najviše da profitira od svih igrača u timu dolaskom Kampaca. Međutim, čak i kada je ovaj počeo da igra, ovaj opet nije dobio minute. 

 

On 12/30/2022 at 10:06 PM, Laki21 said:

 

Dakle, smatraš da je pametno što Holand uprkos najboljoj partiji od kada je došao nije ima ni sekund u drugom poluvremenu i da je Lazarević sa jednom nogom (sigurno neće igrati sledeću) bio korisniji na terenu u NAPADU u momentu kada smo trebali da kupimo koš, gde je petorka tog trenutka izgledala Nedović-Mitrović-Pefi-Dobrić-Lazić?

 

Čak i kada je do kraja ostalo manje od minut.

 

U ovakvim utakmicama odlučuju jebene sitnice.

 

Imali bi skoro sigurno i pol poziciju u ABA, da kad je trebalo dati koše nije igrala gore pomenuta petorka. 

 

Ja sam debelo razočaran sveukupnim učinkom do sada, nemam nikakav odgovor zašto u najbitnijim mečevima nismo pružili ništa, zašto nisu korišteni igrači koji su realno i smisleno MOGLI biti upotrebljeni a najviše boli što to nije ni pokušano.

 

U ovom garbidž tajmu lepo igramo u EL, ali mislim da je to prvenstveno zato što nemamo nikakav pritisak rezultata pa se onda mudašca opuste.

 

Da je ova utakmica nešto odlučivala, nisam uopšte siguran da bi recimo Holand video sekunda na terenu. Sve u svemu, razočarenje.

 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, medobrundo said:

Jel postoji neki igrač, u bilo kojoj profesionalnoj ligi, koji je u ovoj sezoni propustio 2 nedelje / 5 utakmica zbog korone?

 

Nije korona, prehlada.

11 minutes ago, bosMan_jr said:

10k + sezonskih da prodamo necemo, bilo bi lepo da prodamo 5-6k prvo

 

Kampaco + Nedović/Vildoza + 3 EL startera = puna Arena.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...