Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

49 minutes ago, DameTime said:

 

Sa ovim primerima postoji jedan problem, a to je da u svom upisu zvučiš kao da im dopuštaš da budu gej, Hrvat ili Slovenac, dok god su korisni za Zvezdu.

 

Sad mu vec ucitavas ono sto nije napisao.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ne svidja mi se stav Topa. Nisam gledao juče utakmicu ali ovo što sad vidim je nešto što sam i pre kod njega viđao. Ima neki nonšalatni pristup na terenu. Igra kao da ima motku u leđima, bez spuštanja u stav, lopta kad mu je u rukama deluje da mogu da mu je u svakom trenutku oduzmu. O odbrani da ne pričam. I ne trudi se da isprati igrača. To sam mu zamerao i u prvom timu i na odbrani mora baš, baš da radi. To mu je veliki minus u igri.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Čočo said:

Ne svidja mi se stav Topa. Nisam gledao juče utakmicu ali ovo što sad vidim je nešto što sam i pre kod njega viđao. Ima neki nonšalatni pristup na terenu. Igra kao da ima motku u leđima, bez spuštanja u stav, lopta kad mu je u rukama deluje da mogu da mu je u svakom trenutku oduzmu. O odbrani da ne pričam. I ne trudi se da isprati igrača. To sam mu zamerao i u prvom timu i na odbrani mora baš, baš da radi. To mu je veliki minus u igri.

 

Isto ovo se pisalo za Lorenza Browna

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Topicu izaslo par floutera, ali sa kakvom lakocom probija i ide do kosa. Mada ga je ovaj Musicki namucio par puta, bas je napast.

 

Sto se tice Gagica, klasican Zvezdin junior. Fizicki maksimalno spreman, moze da igra 3 utakmicu u nizu, ali vrlo malo kosarke.

 

Gacic je druga prica, meka ruka sa 216 je uvek zanimljiv prospekt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Del Piero said:

Topicu izaslo par floutera, ali sa kakvom lakocom probija i ide do kosa. Mada ga je ovaj Musicki namucio par puta, bas je napast.

 

Sto se tice Gagica, klasican Zvezdin junior. Fizicki maksimalno spreman, moze da igra 3 utakmicu u nizu, ali vrlo malo kosarke.

 

Gacic je druga prica, meka ruka sa 216 je uvek zanimljiv prospekt.

 

Jeste, šteta. Mada, igrati 1 na 5 celu utakmicu i dovuči ovaj tim do neizvesne završnice je po meni uspeh. Rekao bi da je ovo jedna od skromnijih generacija u modernoj istoriji našeg kluba.

 

Musicki je osica. Osim Topa niko nije umeo loptu da prenese kad im se on natovari

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Мени је само нејасно зашто је Вуковића закуцао за клупу

I zasto je ubacio Lucica,decko je msm najmladji tamo i idalje nema taj bas dobar sut(vremenom ce doci) ali zadnji napad je on sutnuo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, DameTime said:

 

Hajde lepo pročitaj šta je napisao još jednom.

Pa jesi mi učitala, al nema veze, šta je tu je. Nisam ja dozvoljavao njima da budu gej, Hrvati ili nešto treće, ja sam ih bodrio jer su davali sve od sebe u dresu kluba za koji navijam i pri tome me nije zanimalo/nije ometalo/nisam mario za sve navedeno.

 

da nisu igrali za KKCZV sasvim sigurno im ne bih aplaudirao zbog nacionalnosti ili seksualnog opredeljenja, nego bi mi bilo svejedno kao za random osobu iz random drzave.

znaci da - veoma je bitno sto su korisni za moj klub.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, bosMan_jr said:

Pa jesi mi učitala, al nema veze, šta je tu je. Nisam ja dozvoljavao njima da budu gej, Hrvati ili nešto treće, ja sam ih bodrio jer su davali sve od sebe u dresu kluba za koji navijam i pri tome me nije zanimalo/nije ometalo/nisam mario za sve navedeno.

 

da nisu igrali za KKCZV sasvim sigurno im ne bih aplaudirao zbog nacionalnosti ili seksualnog opredeljenja, nego bi mi bilo svejedno kao za random osobu iz random drzave.

znaci da - veoma je bitno sto su korisni za moj klub.

 

Sve si ti lepo opisao, nisi ostavio mesta učitavanju. I da, početna premisa ti je pogrešna - ne treba nekom aplaudirati u bukvalnom smislu zato što je gej, Hrvat, Bosanac ili se identifikuje kao Sunđer Bob.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DameTime said:

 

Sve si ti lepo opisao, nisi ostavio mesta učitavanju. I da, početna premisa ti je pogrešna - ne treba nekom aplaudirati u bukvalnom smislu zato što je gej, Hrvat, Bosanac ili se identifikuje kao Sunđer Bob.

Slazemo se da ne treba.

 

Zasto ti je onda problematicno sto trazim da budu korisni za moj klub da bih im pruzio podrsku putem aplaudiranja i navijanja i da isti uslovi vaze za strejt, gej, hrvatske, srpske i igrace da Zelenortskih ostrva?

 

da li mislis da bih imao problem da je Hezonja igrac KKP koji je dao x poena u pobedi protiv Reala i za to dobio ovacije? 
 

evo pomoci cu ti - ne bih imao problem

 

 

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, bosMan_jr said:

Slazemo se da ne treba.

 

Zasto ti je onda problematicno sto trazim da budu korisni za moj klub da bih im pruzio podrsku putem aplaudiranja i navijanja i da isti uslovi vaze za strejt, gej, hrvatske, srpske i igrace da Zelenortskih ostrva?

 

da li mislis da bih imao problem da je Hezonja igrac KKP koji je dao x poena u pobedi protiv Reala i za to dobio ovacije? 
 

evo pomoci cu ti - ne bih imao problem

 

 

 

Ako se svi slažemo da treba poštovati igrače nevezano za nacionalnost, veroispovest, seksualno opredeljenje i(li) boju kože, zašto je onda potrebno gest navijača Partizana secirati i tražiti različite motive da im se taj gest pripiše? 

Ako se svi slažemo da je to pozitivan primer u našem sportu (s obzirom na istorijat sukoba između naroda na ovim prostorima i činjenicu da je nacionalizam u Srbiji još uvek snažno izražen), zašto je problem napisati samo "super gest navijača"? I ne napisati ništa više sem toga.

Edited by DameTime
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Priča Hezonja - Grobari ima stariju paralelu kod nas sa Kruno Simon - Cigani. Mislim da nema potrebe da podsećam kakav je aplauz i ovacije dobio pre nekoliko godina. I to ne jednom. 

 

Hezonja duži period koketira sa navijačima Partizana. Na utakmici sa Realom je pokušao da spreči izbacivanje navijača iz prvog reda. Jasno je zašto je dobio aplauz.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...