Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ne bih ja rekao da smo i u napadu bili loši. Često smo bili strpljivi i uspeli na kraju da napravimo odličnu poziciju za koš. Jbg, promašili smo mnogo otvorenih šuteva, nekada poentirali a često je i lopta izlazila iz koša.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, srlepajce said:

Dajte ne zezajte bas smo ih odbranom ubili u pojam

Nije bilo leprsavo ali daleko od lose tekme

 

Upravo tako.

Kad ekipa da 20 poena manje od svog proseka ima nešto i do protivnika valjda.

Iluzurno je još tražiti da će napad da bude odličan, kad smo tu limitirani. Da smo (pre svega Dobrić) ubacivali otvorene trojke bilo bi još lakše.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

zasto je kampaco u atini igrao 15 minuta i nije ni pogledao ka kosu?

zasto je martin igrao 3 minuta protiv albe?

 

sto se nemanje tice sad je kasno, kad je bilo najbitnije nije ga bilo tj. opet se misteriozno povredio i propustio dva najbitnija meca i sto se mene tice nema prelaznu ocenu za sad... 

u poslednjih 11 tekmi mi smo dobili efes, makabi i baskoniju... zanimljivo otvaramo komsijama put u top 8...

kao i sudjenje protiv efesa i baskonije koje je bilo domacinsko...

 

da je situacija takva kakvom se predstavlja mi bi ovu tekmu pustili lagano... kad ono ful roster, nemanja se oporavio, kampaco ne izlazi iz igre... 

 

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bitna pobeda za samopouzdanje. Podiže se forma polako. Jednu Baskoniju koja ozbiljno igra ove sezone, spustiti na 63 poena i to ne sa baš sjajnom odbranom je sjajna stvar. I posle dužeg vremena prvi put smo u poslednje dve četvrtine ušli jako i skoncentrisano da prvi put nisam imao onaj osećaj da mogu da nas preokrenu. Držali smo celu utakmicu u rukama. Od one serije sa 25:35 na 37:35 smo vodili do kraja. Ispunili moja očekivanja pre utakmice. Bravo momci. ❤

Bentil+

Martin+

Koncentracija+

P.S. šteta za Vildozu. Taman je krenuo da daje znake života. Njega kao da je neko prokleo.

I za kraj najlepše:

Faku živ nam bio i sledeće godine sa nama EL osvojio! 🔴🇦🇷

 

Edited by Čočo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mnogo znaci kad Martin odigra 10+8 utakmicu, tesko je igrati bez doprinosa unutra. Zategli smo fino odbranu, na zalost moram reci nakon izlaska Vildose.

Dobro je i da je Dusko presekao i istisnuo jednog od dvojca Ivanovic/Markovic, sto nam je takodje bilo neophodno.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites







Oborise mi tiket u poslednjem napadu.
 
Smucila mi se ova sezona, kada je trebalo pobedjivati gubili od svih redom, sad igraju za komsije, komedija od sezone.


Igraju za komšije...?
Pa dal' si realan ?

Evo, svi smo se smorili zbog tvog tiketa. Idi gledaj Bakse.



  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...