Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 hours ago, Kooineeperk said:

Lagano je mogao da bude cak i drugi plej u ovoj polusezoni s obzirom na sta lici Vildoza a o Ivanovicu i Markovicu da ne pricam. 

 

Jbt, mogao je da trenira i igra sa Kampacom! 😮

 

S obzirom na ono što "igra" Džoni, mogao je da bude drugi plej, teško da bise lošije snašao. Ako ništa drugo, neuporedivo je bolji atleta.

 

I samo zbog ovog sranja sa njegovom registracijom kompletna uprava treba da leti naglavačke iz kluba.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kankkunen said:

Aj da ne preterujemo ... dobra je odluka da igra KLS, a za dogodine otom - potom.

 

Istine radi, to nije bila odluka već splet okolnosti. Ovaj put po nas srećan splet okolnosti. I pored očitog nedostatka kvaliteta takmičenja, KLS je ipak po meri za njegov uzrast.

Link to comment
Share on other sites

nemanja se oporavio? i dobrica vise ne boli primicac?

a protiv pao-a nikako nije mogao da igra i u derbiju? i dobrica bas u derbiju preseklo?

dve najvaznije tekme do sad u sezoni... 

i sad kad nemamo sanse ni za sta i kad se zaredjala serija sramotnih rezultata pracena sumnjivim povredama i minutazom sad odjednom svi zdravi...

sto sad ne odmaramo nemanju moze da se povredi i uopste zasto ne odmorimo nosionce jer kao su odnosi izmedju nas i komsija onakvi kakvi se predstavljaju u javnosti onda bi mi ovo lagano trebali da pustimo...

kad ono ful roster...

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, jaka blazic said:

nemanja se oporavio? i dobrica vise ne boli primicac?

a protiv pao-a nikako nije mogao da igra i u derbiju? i dobrica bas u derbiju preseklo?

dve najvaznije tekme do sad u sezoni... 

i sad kad nemamo sanse ni za sta i kad se zaredjala serija sramotnih rezultata pracena sumnjivim povredama i minutazom sad odjednom svi zdravi...

sto sad ne odmaramo nemanju moze da se povredi i uopste zasto ne odmorimo nosionce jer kao su odnosi izmedju nas i komsija onakvi kakvi se predstavljaju u javnosti onda bi mi ovo lagano trebali da pustimo...

kad ono ful roster...

 

I plus protiv Barse isto su bili kao povredjeni.

 

Sve je jasno, nismo mi od juce 🤭

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...