Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

2 minutes ago, Manu said:

Kakva školska košarka Žalgirisa. Mnogo lepo za gledati dok god ne igraju protiv ekipe za koju navijaš.

 

Ja sam već napisao da ih sledeći put protiv nas neću gledati, da sačuvam živce. :classic_biggrin: Šta god neko mislio o njima, na stranu to, svaka im čast! Najžilavija ekipa.

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

Just now, L' Imperatore said:

 

Keenan Evans, Keyvarius Hayes, Tyler Cavanaugh onako iz glave. Neznam ima li još koji

 

Verovatno misli na trenutno jer Tajler ne igra a Evans se povredio u prvom minutu.

 

Hayes je tu jedini.

 

Al da, posle Zvezde su u El po procentualnim brojem domacih igraca, a bice i ispred Zvezde kad se mi kompletiramo pa u 12 ce imati najmanji broj stranaca.

 

Odlican posao je napravio Zalgiris sa budzetom koji raspolazu, Maskvitis je ozbiljan trener.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  

2 hours ago, Nelson Bighetti said:

Sindrom ugnjetavane zrtve, koja nikad nista skrivila nije, apsolutno nicim izazvana nepravda i upiranje prsticima u apsolutno sve i svakoga i odsustvo ikakve kriticke misli i kognitivne sposobnosti da analiticki i, pre svega, kao odrasli, formirani i zreli ljudi diskutuju o temi.

 

Hajde na stranu sve ovo citirano sto generalno (sa akcentom na generalno) nije istina (za trenutak sam pomislio da pises o vasem "aparthejdu"), ali zasto ovo boldovano? Zasto tako ocigledna i proveriva laz? Da li si zaista citao KKCZ temu i kako nisi primetio veliki broj onih su veoma kriticki nastrojeni kako prema klubu, jos vise prema Covicu? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bas je izjednačena Evroliga. Bukvalno niko ne može unapred da upise pobedu ni protiv najgore ekipe. Iako je Zalgiris stvarno odlično igrao posle povrede Evansa, ako se potvrdjuje najgora prognoza (teža povreda Ahilove tetive) sanse za plejof su se drasticno smanjili za Zalgiris. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Krv ti je... kakvo kolo se dopusta Lesoru da odigra. Ovo je teski amaterizam sudija

 

Lesor je ove sezone jedan od najzasticenijih igraca u Evroligi iz meni nejjasnih razloga, mislim da sam do sad video izmedju 10 i 15 puta da mu nisu svirali preocigledne korake a nisam gledao bas sve utakmice Partizana pazljivo. Da je Panter ili Naneli pa bi donekle i razumeo. Jest da je bas dominantan ove sezone al je maltene novajlija u Evroligi s obzirom da je nije igrao 4 sezone a u prethodnoj etapi je bio nebitan igrac.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

I to takodje, al ovo mi je nekako najupecatljivije jer su koraci-koraci a sto se tice faulova ima tu jos favorizovanih igraca u Evroligi kojim se neke 50-50 odluke sviraju uvek u korist. To je po uzoru na odredjene Nba superstarove, nemam drugo objasnjenje.

 

Evo jos jedan nepostojeci faul nad njim od Dzon Brauna za 2 slobodna.

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...