Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

3 hours ago, DameTime said:

 

First things first, znaš da cenim tvoje pisanje na forumu i stavove koje iznosiš. Ali ne mogu u potpunosti da se složim sa ovim. Razumem point of view, naročito kad se radi o večitim rivalima (Zvezda-Partizan, Barsa-Real, MNU-Liverpul). No isto tako mislim da i navijači mogu da prihvate to da neko njihov klub smatra "odvratnim", a da istovremeno ne misli da su svi oni koji navijaju za taj klub odvratni. Jer čini mi se da odatle dolazi deo o emocijama koji spominješ, pošto se navijači osećaju kao deo kluba.

 

Inače, oduševio me je momak koji je sa drugarom došao u Arenu da uzme karte za G3. Kaže ja navijam za Zvezdu, ali mi se mnogo sviđa igra Partizana i navijam iz sveg srca za njih kao domaći klub u EL. 

Taj ako navija za Zvezdu i prica ovako, evo skocicu go u fontanu na Slaviji. Mogu da potpisem da je folirant, i da je to neka vrsta uleta😀

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, medobrundo said:

 

dok ja shvatim sofisticiranu foru (nadam se da je fora 😄 )

 

Pa ja pitam tebe da li je fora - da li sam ja debilka ili je on (navijač Zvezde) debilko :lol_2: 

2 minutes ago, Gudura said:

Taj ako navija za Zvezdu i prica ovako, evo skocicu go u fontanu na Slaviji. Mogu da potpisem da je folirant, i da je to neka vrsta uleta😀

 

Promoviše se da bude simpatičan curama, kažeš? 😄 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Instinkt said:

 

Problem je u tome što će neko napisati nešto ružno o KKP, nadovezaće se još trojica, pa će još trojica naših uzvratiti, i eto eskalacije

 

Pa sta? Neka pisu... nece dugo. 

 

Ajde bre, nije moderacija kao ovi papani u Evroligi, gde im je ban max 5 utakmica za patosiranje coveka, ili 1 u slucaju Lesora. 

 

Svima po 30 dana i poslednja opomena ili sledi kraj forumske karijere i resen problem. 😇

Link to comment
Share on other sites

On 4/29/2023 at 1:31 PM, DameTime said:

Inače, oduševio me je momak koji je sa drugarom došao u Arenu da uzme karte za G3. Kaže ja navijam za Zvezdu, ali mi se mnogo sviđa igra Partizana i navijam iz sveg srca za njih kao domaći klub u EL. 

 

Sreli ste Djokovica?

Kakav je uzivo?

On 4/29/2023 at 5:53 PM, Wingwalker said:

Navijač na baterije...

 

To onaj sto navija za one koji pobede 🤣

Link to comment
Share on other sites

Polako, ti si tek došao do KKP teme na ovom forumu, dug je put do blagajne... :classic_wink: Joke aside, bezveze mi je da neko nekom određuje šta znači biti navijač. Nek on misli da je navijač KKCZ, sve dok poštuje druge ne vidim problem.

Link to comment
Share on other sites

Biti navijac je biti pripadnik odredjene drustvene grupacije opredeljene ka nekim idealima. U ovom slucaju sportskim.

Nema niceg loseg u tome da ides i na Zvezdine i na Partizanove utakmice, ali to onda nije navijac po definiciji. Biti navijac nije nikakav uspeh niti vrednost, ali jeste izbor. A meni nije jasno sto bi se neko uopste deklarisao kao navijac Zvezde a ide na utakmice Partizana.

Ja sam recimo Zvezdas i ne zanima me bilo koji drugi klub, ali postujem uspeh Partizana. Svako normalan mora ovo da postuje, jnace ne vrednuje uspeh.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Prilično se Partizan sjebao onom tučom. Imali su potpuno grogiranog i nemoćnog protivnika koji je spustio gard. Samo ga je trebalo dovršiti nokautom u Beogradu. Bila bi to metla. I to metalna.
Sad sa ovim izostancima..hm..ja i dalje mislim da je Partizan bliži pobedi. Njima je bitno da Realu ne igraju Tavareš i posebno Dek. Odnosno,najvažnije je da igraju Musa i Hezonja. Kako su odigrali prve dve uztakmice za Real Partizan,grobari zaista treba da ih dočekaju sa ovacijama.

Na neki način "ključna" utakmica. Jer ako kojim slučajem Partizan izgubi,G4 im je pod imperativom.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Drug Crni said:

Na neki način "ključna" utakmica.

Ova je ključna.

A ako ipak ova ne ispadne ključna, onda je ključna četvrta, u kojoj ćemo imati i Matijasa.

A ako ni četvrta ne ispadne ključna, pnda je ključna peta, u kojoj ćemo imati i Kevina.

 

Opušteno bre, imamo 3 meč lopte, ne može Real da nas dobije 3 zaredom, čak ni ako vrate seriju u Madrid. Plus su stara ekipa, što se duže igra, to je naša komparativna prednost u energiji veća.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Večeras još uvek igrate bez presije. U narednoj će vam se vratiti Lesor,ali ćete osetiti malo vrućine.
Da ne idem(o) zaista do eventualne majstorice.

Stvarno ne mogu da procenim večerašnju utakmicu. Čisto na osećaj..dobijate.

Link to comment
Share on other sites

Partizan će progristi pobedu kroz Real večeras. Ne samo željom i porivom da naplate onu provokaciju već što će Žoc baciti sve što ume na Matea koji je već dokazano najveći levat u F8.
I da zaigra Tavares ipak on ne može ovako kljakav i u fokusu da ubaci 30 poena. EL top skor ove sezone mu je 17 ppg...a Partizan ipak spolja pravi najveću štetu kada ih sluša šut koji je skoro na 40 procenata za tri. Iz aviona se vidi da će Smajli i Lidej odigrati najmanje desetak p'n'p samo u prvoj četvrtini jer nema ni Deka na četvorci. Papapetru će biti jako bitan u postavljanju blokova za ove akcije jer je tu i najpismeniji.



  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Partizan za ovu utakmicu raspolaže sa 7-8 upotrebljivih igrača. Real bez Deka i Jabuselea opet ima 10-11 igrača. Ima Partizan šanse ako nosioci opet isporuče i neko sa strane eksplodira, ali Real je favorit u ovoj utakmici. 

Pod uslovom da Tavareš može da odigra bar 20 minuta. Ako je on out, ovo će biti jedan od većih kripl fajtova na unutrašnjim pozicijama u istoriji EL četvrtfinala 🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

da bi smajli odigrao 10ak pnpa, mora da bude u igri 30ak minsa, a to se nece desiti.
Napisao sam Lidej i Smajli jer će i Zak verovatno morati na centra. Četiri popa je Smajli odigrao samo za poluvreme ali tada je i Lesor bio u rotaciji. Zašto misliš da neće odigrati 30...? Zbog penala ili zato što nema kondiciju za po ure u tekmi koja vodi u F4?

Link to comment
Share on other sites

Kad je Smajli poslednji put odigrao 30 minuta? Niti ima snage niti sposobnosti da izbegne faulove.

 

7 hours ago, Drug Crni said:

Večeras još uvek igrate bez presije. U narednoj će vam se vratiti Lesor,ali ćete osetiti malo vrućine.
Da ne idem(o) zaista do eventualne majstorice.

I na 2-1 bi pritisak bio manji nego pre početka serije.

Link to comment
Share on other sites

Ide Smajli na min 25 minuta a verovatno i preko 30, samo ako se uzdrzi licnih gresaka.

 

edit: verovatno ce PPP biti full time na 4, Ledej pola-pola, ostatak na 4 i 5 bdat iz Kotezha

Edited by Marvin
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...