Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

26 minutes ago, Drug Crni said:

Ljubomoran sam na suđenje koje Partizan ima u Evroligi

Voleo bih da smo imali 30% toga, narocito u onom kriticnom januarskom periodu.

Da ne vidim koji timovi igraju, pomislio bi da je gost real/barsa/cska kad je sudjenje u pitanju. I vrlo je slicno bilo u oba meca u Ist recimo, drugom EL derbiju, Kaunasu...

Rispekt svakako za to. Zbog nacina na koji se menja sama igra, iako nije deo nekog cistog kosarkaskog elementa, vrlo cesto odlucujuci faktor u egal mecu je pistaljka.

 

I recimo da je ostala nema kod one situacije gde je sudjen faul nad Ledejom...cini mi se da se Radovic oglasio. Tako nesto u bonusu na 40sek do kraja ne bi dunulo 95% sudija.

Jos jednom, komplimenti za to.

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

Mislim da je Novak bio na poziciji pratioca jednog Partizanovca. Nije se puno pitao. :classic_biggrin:

 

'Bem li ga, samo znam da kad god vas gleda vi pobedite. Dovedite ga u Areni u plej-ofu, a i vodite ga na gostovanju. :classic_biggrin: 

Link to comment
Share on other sites

Iako nije tema, da napišem nešto u vezi Đokovića zbog večerašnje utakmice. Lepo je to što kao zvezdaš je navijao za srpski tim večeras, al ne volim kad se to radi veštački. Jebeš to kad gledaš svakome da budeš dobar. :classic_biggrin: Njegov sin je bio iskren i to se vidi kroz dečji osmeh. Izvinjavam se al morao sam da prokomentarišem. :classic_biggrin:
On je samo pokazao koliko je normalan, a koliko svi mi nismo..
Da li je normalno navijati za srpski klub protiv francuskog ako si Srbin?
  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dobar u piku said:

Tu se ne gleda kos razlika, vec ko ima bolji medjusobni jer svi imaju 2-2, a Partizan ima losiji i od Fenera i od Makabija.

 

Ne zvuči mi to logično, valjda se pravi mini tabela i s obzirom da svi imaju 2-2, gleda se međusobna koš razlika.

Edited by medobrundo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, mister-no said:

On je samo pokazao koliko je normalan, a koliko svi mi nismo..
Da li je normalno navijati za srpski klub protiv francuskog ako si Srbin?

 

Što se tiče Novaka nisi me razumeo. A što se tiče tvog pitanja priznajem da nisam često navijao za Partizan, al ja nisam normalan.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, medobrundo said:

 

Ne zvuči mi to logično, valjda se pravi mini tabela i s obzirom da svi imaju 2-2, gleda se koš razlika.

Tako je, posmatraju se svi međusobni u paketu, na mini-tabeli.

Edited by Barkley#34
slovca
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, realno *w said:

 

Pa eto ti si napisao da si uživao u Žalgirisivoj tekmi koja je bila očaj živi.

 

Ja ti kazem da nema veze sto je bila ocaj zivi, bitno mi je da sam jedva mogao da gledam poslednji minut, a pogotovo poslednji sut Baldwina. Naravno, bilo bi super kada bi i kvalitet dosao do izrazaja, ali svaki mec koji je neizvestan do samog kraja je nesto sto samo kosarka moze da ponudi - kada zadnji minut traje kao pola sata.

 

Dakle, neizvesnost ispred kvaliteta, a najbolje naravno i jedno i drugo.

 

11 hours ago, realno *w said:

 

Da, Virtus rame uz rame sa Asvelom. Tokom cele lige su bila luda ekipa koja izgubi kući od Avela, pa dobije Barsu u gostima, ali sad su baš usrali. Sigurno najveće razočarenje ovogodišnje EL.

Ali ne utiče na celu priču, kad imamo 16 ekipa koje igraju ozbiljno.

 

Mozemo i da obrnemo ko ima najmanje teskih poraza iz bas losih meceva - verovatno su to Zalgiris i Partizan. Zato su se ove dve ekipe i plasirale u PO - za Partizan se moze reci da je odigrao slabo za svoje standarde samo protiv Albe, za Zalgiris se to moze reci u mecevima protiv Panathinaikosa. 

Link to comment
Share on other sites

Nece osvojiti nista ove sezone.

 

10 minutes ago, Cavani said:

Jel KKP peti ako mi dobijemo Fener a oni Pao? Rutinirace ovaj Monaco ako budu sa njima igrali, najpozeljniji protivnik.

 

Treba im pobeda Reala u Tel Avivu + nasa protiv Fenera, da bi bili peti. Moguce je, ali cisto sumnjam da ce se oba rezultata poklopiti. To su vrlo bitne utakmice za Makabi i posebno Fener.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Krempita said:

Nisam toliko navijacki nastrojen ali imam neki cudan osecaj. 10 godina nisu igrali euroleague i toliko im se poklapa da ce zapamtite ove reci osvojiti evroligu ove sezone.

Nama su oteli top 8 ove sezone. Miroticevo gazenje linije,cudne sudijske odluke,zabrana registrovanja Campazza,pa igranje utakmica Aba lige sa njim,a u EL bez njega i tacno se videlo po domacim igracima da im je falio vodja sto je svakako Facu. Terajmo dalje,a komsije nek uzivaju.

 

Ovaj, ovo nije forum navijaca KKCZ pa ne znam kome se obracas ovim postom. Verovatno si pomesao novi RSB i ovaj forum.

 

Kako god, 19 pobeda ce trebati ove sezone za plasman u TOP8 (kao sto sam i predvideo kada sam pre 10ak kola poceo da pisem o toj magicnoj granici), ne moze tu da se kaze da se nekome poklopilo - svaka ekipa koja se plasirala u PO je to i zasluzila.

 

Za Campazza je vec bila prica, ajmo opet - nema sta da igrac takvog kalibra uopste trazi u ekipi iz ABA lige, a pogotovo ne u ekipi iz ekonomskog tigra kao sto je Srbija. Lik je doveden da bi se pucalo na F4 (jer su tri plejmejkera vec bila u ekipi, sta ce i cetvrti?), EL je to presekla jer ne zele da ih neko bas toliko ponizava, gotova prica.

 

Sto se tice Partizana, oni ce najverovatnije na Barcelonu - ne vidim kako oni mogu njih da dobiju tri puta uzastopno, a ne vidim ni kako mogu da ih dobiju u majstorici.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, fradler said:

Nece osvojiti nista ove sezone.

 

 

Treba im pobeda Reala u Tel Avivu + nasa protiv Fenera, da bi bili peti. Moguce je, ali cisto sumnjam da ce se oba rezultata poklopiti. To su vrlo bitne utakmice za Makabi i posebno Fener.

Ja se sve uzdam da Makabi nema baš taj extra motiv jer su obezbedili PO, nije moglo bolje juce u Kaunasu da Makabi izgubi a da obezbedi PO, a jedini rez za to je bila pobeda domaćina od 1 razlike.

 

Hezonja diže formu i nadam se da ce biti na visini zadatka, kao i Musa.

 

 

Za vas sam ubedjen da dobijate, Fener je teški prosek.

Link to comment
Share on other sites

 

48 minutes ago, medobrundo said:

Partizan svakoj ekipi u EL može da parira fizički, a većinu može i na silu da dobije, pa i Monako večeras - dosta uguravanja i iznudjenih faulova kad nije mogao da se kupi koš.

 

Meni je delovalo da nam prilično fizički pariraju. Čak i nismo tražili rešenja dole, kao što inače radimo sa Egzumom. 

Doduše, bio je odsečen tokom celog meča. Uglavnom zbog svojih grešaka. 

Ali svakako da smo fizički moćna ekipa, pre svega kad je on u elementu. 

Edited by uvrnuto
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, goldberg said:

 

Ovaj, ovo nije forum navijaca KKCZ pa ne znam kome se obracas ovim postom. Verovatno si pomesao novi RSB i ovaj forum.

 

Kako god, 19 pobeda ce trebati ove sezone za plasman u TOP8 (kao sto sam i predvideo kada sam pre 10ak kola poceo da pisem o toj magicnoj granici), ne moze tu da se kaze da se nekome poklopilo - svaka ekipa koja se plasirala u PO je to i zasluzila.

 

Za Campazza je vec bila prica, ajmo opet - nema sta da igrac takvog kalibra uopste trazi u ekipi iz ABA lige, a pogotovo ne u ekipi iz ekonomskog tigra kao sto je Srbija. Lik je doveden da bi se pucalo na F4 (jer su tri plejmejkera vec bila u ekipi, sta ce i cetvrti?), EL je to presekla jer ne zele da ih neko bas toliko ponizava, gotova prica.

 

Sto se tice Partizana, oni ce najverovatnije na Barcelonu - ne vidim kako oni mogu njih da dobiju tri puta uzastopno, a ne vidim ni kako mogu da ih dobiju u majstorici.

A možda malo teze da Barsa veze 3 pobede?

Link to comment
Share on other sites

Posto ovo nije normalan narod, naravno da ce da kusa sve sto mu diktator kuva i da se ponizava za mrvice, tako je vec deset godina. Ovo pisem povodom tog produzavanja Campazza.

 

Sto se tice PO, da, moze i da se dobije 1., 3. i 4. susret i to mi je mozda i jedini put za manje kvalitetne ekipe - ali i to mi je malo verovatno.

 

@Dobar u piku Moze Barca da veze 3 pobede, ipak je to Barca. Ja sam u tom eventualnom dvomecu uz njih, kao i uz Real ako oni budu igrali protiv Partizana.

Edited by goldberg
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goldberg said:

Posto ovo nije normalan narod, naravno da ce da kusa sve sto mu diktator kuva i da se ponizava za mrvice, tako je vec deset godina. Ovo pisem povodom tog produzavanja Campazza.

 

Sto se tice PO, da, moze i da se dobije 1., 3. i 4. susret i to mi je mozda i jedini put za manje kvalitetne ekipe - ali i to mi je malo verovatno.

 

@Dobar u piku Moze Barca da veze 3 pobede, ipak je to Barca. Ja sam u tom eventualnom dvomecu uz njih, kao i uz Real ako oni budu igrali protiv Partizana.

A u kom si dvoboju uz KKP?

 

Samo da se Real izbegne, Barsa pada kao i Monako.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

 

Jezivo navlacenje za Zelimira tokom citave sezone.

Evo sa drugog foruma , samo tri detalja, zakljucno sa faulom na Lajdeju koji ne bi svirao ni sam Zelimir na minut do kraja 

 

  Hide contents

faul u napadu za domacina , smehotres 

 

giphy.gif

 

 

 

 

faul u napadu za Lajdeja? ne, nego faul o odbrane? Hahahahah 

 

giphy.gif

 

 

 

poklon bacanja u finisu pri vodjstvu domacina , ima se moze se 

 

 

giphy.gif

 

 

 

 

 

Hahahahhahaha :heart:

  • Like 7
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, mister-no said:

On je samo pokazao koliko je normalan, a koliko svi mi nismo..
Da li je normalno navijati za srpski klub protiv francuskog ako si Srbin?

Mene zanima da li mu navijači KKPartizan i dalje zameraju što nije platio porez? Dolazio je on i ranije na utakmice KKPartizan ali je bio bukvalno oteran oz dvorane, sad valjda niko ne ukazuje na to da nije platio porez pa sve izgleda lepo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dobar u piku said:

A u kom si dvoboju uz KKP?

 

Pa Barca i Real su jedine dve realne opcije.

 

4 minutes ago, Dobar u piku said:

Samo da se Real izbegne, Barsa pada kao i Monako.

 

Ma da, bas je Barca pokazala ove sezone kako lako pada protiv KKP.

Link to comment
Share on other sites

Na koju je foru ovaj Monako završio kao četvrti?

Tri poraza od beogradskih klubova..bilo bi i 4 da im Zvezda sad negde gostuje..jesu u drugom poluvremenu odigrali bolje,ali generalno divlijanerska košarka sa sve onim ego manijakom Džejmsom.
Ne znam ko će im biti rival u po,ali mislim da bi ih i Partizan i fener prošli..možda bi mogli na f4 preko Makabija. Možda.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...