Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

1 hour ago, Kankkunen said:

 

 

Neko me bas skoro pitao ovde koliko kosta Dzon Braun ja reko verovatno 800-900k, evo i tacnog odgovora. Ko je i malo pratio ovakve podatke prethodnih godina ne moze promasiti za vise od 100k svakog igraca u Evroligi, eventualno 150-200 ako nekog bas preplate. Jedino me cudi 750k za Okoba covek bio 6. strelac Evrolige sa odlicnim procentima, al to je bio zavrsen posao jos pre nego sto se zavrsila sezona, sad sam se setio. 

 

Daj Boze da ovo uvedu i za Aba i za Evroligu.

Link to comment
Share on other sites

Pa nije mnogo, cene igraca nisu iste kao sto su bile pre desetak godina. Takodje, itekako ima smisla da bogate ekipe potrose novac na igraca iz drugog plana - tipa Real dovede fenomenalnog sutera i plati mu da ovaj samo ceka i sipa trojke, u nekoj Albi bi taj bio najskuplji igrac i nosilac i dovodjenje takvog igraca ne bi imalo nikakvog smisla.

 

Sto se tice daljeg takmicenja, izgleda da se Taylor povredio na mecu LKL. Zalgiris bas nema srece sa tim povredama, ali ako je kratko odsustvovanje mogu da se skrpe nekako par meceva.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, goldberg said:

Pa nije mnogo, cene igraca nisu iste kao sto su bile pre desetak godina. Takodje, itekako ima smisla da bogate ekipe potrose novac na igraca iz drugog plana - tipa Real dovede fenomenalnog sutera i plati mu da ovaj samo ceka i sipa trojke, u nekoj Albi bi taj bio najskuplji igrac i nosilac i dovodjenje takvog igraca ne bi imalo nikakvog smisla.

 

Sto se tice daljeg takmicenja, izgleda da se Taylor povredio na mecu LKL. Zalgiris bas nema srece sa tim povredama, ali ako je kratko odsustvovanje mogu da se skrpe nekako par meceva.

Dimsa i Lekavicius na 1 rade ok posao,nije ni Evans baš mnogo asistirao,a lopta je skoro uvek kod njega u rukama bila.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

mogli su baš barca real u 21h ali su svi skapirali da se u 19h lakše dobija tekma

 

Važno da su različiti dani. I Evroliga bi morala da povede računa o terminima pogtovo kad krene plej-of. Ranijih sezona ko idioti ili isti termini ili slični. To su četiri utakmice u dva dana, ne znam koji problem imaju pa ne mogu da budu u različitim terminima.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...