Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

16 minutes ago, realno *w said:

Brate Itudise, šta je fora sa Kalatesom?

 

Ok da bude na terenu, da proba da organizuje, ali da u situaciji kada juriš rezultat uzima tipa 4 šuta u 6 napada, sve cigla za ciglom.

 

Pa sve je bolje od toga.

Evo Karsen udje i odmah trojku.

Šut mu je na nivou Lazarevića, ali Nik cepa bez blama a utakmica ode na stranu domaćina

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

 

Jebo te Vuk, citam ova dva posta, kontam kakav sad crni Kenan u mecu Oly-Fener i kontam se nije valjda neko od njih u medjuvremenu izvukao Kenana Sipahija 😧

Ne diraj mi komšiju😄 mada nije lošiji od ovih turskih igrača koji su trenutno u Feneru

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

I meni je mali Biberovic komsija, sjecam ga se ko djeteta dok se igrao u parku iza zgrade. Oni su negdje iz Sandzaka porijeklom, a otac mu je kosarkaski trener i teski manijak vazda bio. 

Sipahi je mali komša iz ulaza u Prištini, stric mu je igrao košarku nekad za Elektrokosovo iz Prištine i Budućnost iz Peći. Majka mu je iz Novog Pazara. Nakon '99 porodica pošto je turskog porekla otišla za Tursku i on se probio košarkaški, zvali ga sa Kosova da igra za njih ali mislim da nije to prihvatio.

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Perkos2 said:

Sipahi je mali komša iz ulaza u Prištini, stric mu je igrao košarku nekad za Elektrokosovo iz Prištine i Budućnost iz Peći. Majka mu je iz Novog Pazara. Nakon '99 porodica pošto je turskog porekla otišla za Tursku i on se probio košarkaški, zvali ga sa Kosova da igra za njih ali mislim da nije to prihvatio.

 

Cedi Osman je rodjen u Makedoniji cini mi se isto, a kao dijete je zivio u Sarajevu i igrao za sarajevsku Bosnu. Sjecam ga se s jednog omladinskog turnira sto se igra u Zenici svake godine na kom je on s Bosnom igrao. Poslije Bosne je otisao u Tursku. 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Cedi Osman je rodjen u Makedoniji cini mi se isto, a kao dijete je zivio u Sarajevu i igrao za sarajevsku Bosnu. Sjecam ga se s jednog omladinskog turnira sto se igra u Zenici svake godine na kom je on s Bosnom igrao. Poslije Bosne je otisao u Tursku. 

Osman je rođen u Ohridu odakle mu je neko od roditelja, bio je par puta u poseti rodnom gradu od kad je u NBA, brat njegov Dzaner je igrao za neke makedonske klubove košarku. 

Link to comment
Share on other sites

Pricao je Cedi u nekom intervjuu, da li za SK, o svojim korenima. Otac mu je Turski diplomata-biznismen (tako nešto), majka je iz Novog Pazara. Rođen je u Ohridu ali se kao mali preselio u Sarajevo gde je i krenuo da trenira košarku. Kasnije su se opet preselili za Tursku i mislim da je prešao u Efes.

Link to comment
Share on other sites

Slušao sam ga u nekom nba podcastu prije 4-5 godina i kad su mu rekli da kaže par rečenica zahvale za fanove na kraju epizode na svom jeziku baš sam se (ugodno) iznenadio kad je upotrijebio bosanski/srpski, a ne turski. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Knipex said:

Pricao je Cedi u nekom intervjuu, da li za SK, o svojim korenima. Otac mu je Turski diplomata-biznismen (tako nešto), majka je iz Novog Pazara. Rođen je u Ohridu ali se kao mali preselio u Sarajevo gde je i krenuo da trenira košarku. Kasnije su se opet preselili za Tursku i mislim da je prešao u Efes.


Kud ranije nije otisao u Tursku, a ne da se izviljava na nama na Kengur Kupu s KK Bosnom 🥲

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

Pricao je Cedi u nekom intervjuu, da li za SK, o svojim korenima. Otac mu je Turski diplomata-biznismen (tako nešto), majka je iz Novog Pazara. Rođen je u Ohridu ali se kao mali preselio u Sarajevo gde je i krenuo da trenira košarku. Kasnije su se opet preselili za Tursku i mislim da je prešao u Efes.

Njegovi su izbegli iz Sarajeva u toku rata pa se tako on 1995 rodio u Ohridu,imali neku rodbinu u Ohridu. Posle se porodica vratila u BiH a on krenuo za Tursku da igra košarku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 said:

Tavares OUT

Pobjednik mecq vcrs uzima seriju.

 

Da vidimo tog Musu Dzanana elitnog

Tesko da ce real uzeti seriju i da dobije veceras.

Bez tavaresa koji ima najveci impact na igru, uz ovako vodjenje meca matea, pa nedostatak poarijea, kornelia, i cudno odsustvo ljulja te forsiranje gossa na ustrb caca...koji je i u ovim godinama igrac za doticnog.

Mizerne sanse.

Pritom sudjenje koje je kkp imao u madridu je fantasticno, na nivou kad je cska gostovao nekad. Suditi ono musi (potpuno opravdano btw) ali nijednom panteru koji to radi 3 od 4 puta...

Anyway, slamka spasa veceras za real i da se nada nekom mecu u areni gde ce kkp sutirati 3/21 za 3.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...