Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

Chus ne zna koga sve ima u ekipi, a kamoli kako da koristi kog igraca. Dobio je ugovor na racun proslogodisnjeg Endesa finala protiv Barce gdje ih je Real pojeo na skok i fizikalije. Vec vidim da ce u G2 dati neke velike minute bivsim igracima Llullu i Chacu jer gori pod nogama, a oni su velika imena pa tako jos dodatno pomoci Partizanu da rutinski povede 2:0 i zavrsi posao u Bg.  

Link to comment
Share on other sites

U poslednjem napadu lopta je provela u Lesorovim rukama jedno 10 sekundi, znaci imas sve vreme ovog sveta da ga fauliras. Sanse su u vrh glave 70% da pogodi oba, a i ako se to desi, imas poslednji napad i sve u svojim rukama.

 

Ali jok, aj da umorna nepokretna telesina od 140kg proba da odbrani Pantera 1 na 1. 🤣

Link to comment
Share on other sites

Gotova je ova serija ako Tavares ne bude igrao drugu utakmicu. On je Realu ključni igrač u oba pravca. Nema ni Poarjea koji je rezervni centar. Real sad praktično ostaje bez centara, a to je bila ključna snaga ove ekipe. 

 

Treba priznati da je Partizan imao prednost i dok je Tavares igrao. Obradović je odlično iskoristio Smailagića u prvom poluvremenu i napao Tavaresa šutem spolja.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, fasper said:

Izjednacuje Real na 1:1 i treca utakmica ce biti presudna. Ko tu dobije ide na F4

Meni je prosto neverovatno da cak i pored ovako ocajne igre Reala malo im je falilo da dobiju. Real ima u rezervi bas dosta.

Ne vidim kako Real bez Tavareza moze proci. 

Partizan jednostavno ima bolje,  kvalitetnije igrace u naponu snage.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

partizan je sutirao 50% za tri, blizu 90% sa slobodnjaka, ako sam dobro video statse na odjavi, mrzi me da proveravam.

 

vrhunska partija suterski.

morace real da napravi mnoge korekcije ako je tavares out uz poarea

 

Svi čekaju tvoj komentar vezano za tvog prvog pika

 

Proći ćeš kao Vlade u Sakramentu 😀

Link to comment
Share on other sites

Hezonja legenda, -20 na parketu za 13-14 minuta. Tačno je da ta statistika ne mora da znači ništa, ali nekako baš njemu da se zalomi, nije baš slučajno. Retko besmislen igrač. Kao neka fensi sprava za kuću koju kupiš, a ne koristiš je, a treba i drugačiji adapter za struju, a onda se pokvari i tri puta u garanciji. U teoriji ima sve, u praksi ništa, samo je pokazuješ drugima.

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Krempita said:

Jedno me fascinira. Od Decembra i utakmice sa Efesom u Beogradu oni sa sedam igraca evo vec peti mesec ne padaju u formi. Zaista su spremni. Svaka cast komsije

Kojih sedam igrača?  Večeras je deset igrača ravnopravno delilo minute i dalo doprinos pobedi. Ono jeste da su imali igrača više pošto se Musa baš trudio da dobije novi aplauz u Areni a možda i ponudu koja se ne odbija za sledeću sezonu

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Problem sa licnim greskama said:

Znate sta je meni upalo u oko - na -3 tri minuta pre kraja se trazi slobodan sut za Trifunovica. I to dosta govori o tome koliko ta ekipa veruje u sebe.

 

Da, retko loša odluka Pantera da ne šutne nego da doda ovom, haha. Mislim da je i Trifa bio u fazonu wtf

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cavani said:

Ne vidim kako Real bez Tavareza moze proci. 

Partizan jednostavno ima bolje,  kvalitetnije igrace u naponu snage.

Samo da je npr Musa ubacio bar nesto veceras Real bi lagano dobio cak i bez Tavaresa i Poarjea. 

Spolna linija Reala nula. Samo da se jedan od njih pojavio bilo bi +10

Dobice Real drugu ali ne znam bez centra dal mogu do brejka u Bg.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Najteže je trenutno Telekomu. Ulupali 600 miliona u onu ligu u kojoj je Arsenal trenutno prvi, a Evroliga trenutno apsolutno trending. Još kad sledeće godine Vučko ulupa 50 miliona u blizance.

  • Like 8
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, medobrundo said:

 

Svi čekaju tvoj komentar vezano za tvog prvog pika

 

Proći ćeš kao Vlade u Sakramentu 😀

 

standardno za forum, na osnovu lose tekme isti likovi po 5x napisu da musa nema pojma, onda ce kada odigra dobro da pisu da ga je prosralo a ako odigra dobro seriju do kraja, neces moci da izvuces priznanje oko muse taman da obecas poresku maju sa potpisima smailage u mnozini.

 

losa odluka je bila ona daleka trica na kraju, mada nisam skontao zasto je sviran faul u napadu na sutu ili odmah posle.

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne valja baš pretjerivati u kritikama. Hezonja je odigrao odličnu sezonu u Uniksu. Ta ekipa je u tom trenutku bila u top8 u EL. Pokazao je Hezonja ozbiljan napadački kvalitet. I potpuno je promašena teza da ne može da radi "prljav posao". Samo ću napisati da je u toj sezoni imao 6 skokova u prosjeku. Mislim da nijedan SF u Evropi nije imao takav učinak u skokovima. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Cavani said:

Ne vidim kako Real bez Tavareza moze proci. 

Partizan jednostavno ima bolje,  kvalitetnije igrace u naponu snage.

 

Partizan sigurno nema bolje igrace od Reala (kao ni od Barcelone koji su uz Real individualno najjaci roster EL) al imaju trenera koji zna iskoristiti ono sto ima na raspolaganju za razliku od Reala. Na osnovu toga ce im uzeti i G2 jer ovi prosto ne znaju sta igraju, rotacije nemaju nikakvog smisla i onda zbog nedostatka vrhunskog playa (kojeg ni Partizan nema) igraju neke usiljene napade. To protiv Zeljka nikad nece proci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Partizan sigurno nema bolje igrace od Reala (kao ni od Barcelone koji su uz Real individualno najjaci roster EL) al imaju trenera koji zna iskoristiti ono sto ima na raspolaganju za razliku od Reala. Na osnovu toga ce im uzeti i G2 jer ovi prosto ne znaju sta igraju, rotacije nemaju nikakvog smisla i onda zbog nedostatka vrhunskog playa (kojeg ni Partizan nema) igraju neke usiljene napade. To protiv Zeljka nikad nece proci.

Slazem se delimično...mada mislim da je Realu veći problem odbrana od napada.

I ovako kljakavi, kilavi i matori ubacili su 87 poena, uz brdo promašenih zicera i bacanja...

Plus oba centra povređena

 

Edited by Thor
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Partizan sigurno nema bolje igrace od Reala (kao ni od Barcelone koji su uz Real individualno najjaci roster EL) al imaju trenera koji zna iskoristiti ono sto ima na raspolaganju za razliku od Reala. Na osnovu toga ce im uzeti i G2 jer ovi prosto ne znaju sta igraju, rotacije nemaju nikakvog smisla i onda zbog nedostatka vrhunskog playa (kojeg ni Partizan nema) igraju neke usiljene napade. To protiv Zeljka nikad nece proci.

 

Madar

Avramovic

Exum

Punter

Nunally

 

>>

 

NWG

Ćaćo

Musa

Kozer

Hanga

Rudy

 

Pod >> ne smatram individualni kvalitet oslikan kroz rejting na igrici, već uparen sa fizičkom spremom, sampouzdanjem, zaokruženošću uloge - koja uključuje i da bude jasno definisana i da igrač može da je iznese.

 

Real je u suštini mnogo toga spolja bacio na Musu, ostalo su fizikalnii/specijalci i matorci. Musa je večeras od svojih 15 poseda, imao jedno 10 loših odluka; a ni u odbrani se nije proslavio.

 

Teško je dobiti egal utakmicu sa slabijom bekovskom linijom, koja nema dovoljno samopouzdanja, rutine ili komfora u svojoj ulozi.

Edited by medobrundo
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Thor said:

Slazem se delimično...mada mislim da je Realu veći problem odbrana od napada.

I ovako kljakavi, kilavi i matori ubacili su 87 poena, uz brdo promašenih zicera i bacanja...

 

 

Pa da, napad se jos nekako i prosverca na racun kvaliteta koji imaju igraci al u odbrani nepostojanje ikakvog plana posebno dolazi na naplatu. Jedina ideja je da se sve salje na Tavaresa i cim njega nema ide raspad iako i bez njega imas brutalno fizikalnu ekipu koja je u stanju igrati vrhunsku odbranu. 

 

2 minutes ago, medobrundo said:

Pod >> ne smatram individualni kvalitet oslikan kroz rejting na igrici, već uparen sa fizičkom spremom, sampouzdanjem, zaokruženošću uloge - koja uključuje i da bude jasno definisana i da igrač može da je iznese.

 

O ovome i ja govorim. Jednostavno totalni nedostatak sistema. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...