Jump to content

C Liga NBA fantasy 2022/2023


leki bg

Recommended Posts

6 hours ago, Bogoljub Gagic said:

Ако може неко да ми објасни како се игра јер капирам да је различито од ел, играо бих ове сезоне

 

20 minutes ago, Brat od Korneta said:

Prijavio bi se za C ligu i takodje ako moze neko smernice da napise ukratko posto nisam do sad igrao Nba fantazi.

Objasnjavanje mi nije jaca strana ali mogu ugrubo da malo pojasnim.

 

Znaci nema nikakve veze sa ovim EL i Aba fantazijima pre svega postoji draft i znaci svaka ekipa ima autenticne igrace kao u RL. 
Igra se head 2 head format svake nedelje protiv drugog iz lige igras a u duelima se gledaju statisticki kolone igraca iz ekipe (poeni, asistencije, fg%, skokovi, dabl dablovi, tripl dablovi itd, itd.) i cilj je da svake nedelje u sto vise kolona dobijes mislim ako nisam zaboravio da se one gledaju u skoru. 
Plus postoje i free agenti koje mozes da skupljas to jest menjas igrace u toku sezone i naravno trejdovi izmedju ekipa. Znaci bukvalno vodis ekipu kao da si nba GM. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Imam i ja jednog kandidata, vec par godina zeli da igra , statistickim podacima barata bolje od Kornetovog brata, doktorirao je poslednja 2-3 NBA2K , omiljeni igrac mu je Steph , po malo Drama Queen  i Fejkersi ( moracu da trazim DNK test 😁 ).

 

Dajem časnu Titovu pionirsku rec da cu mu pomoći samo oko pravila i tehničkih pitanja, poruka, ali ne i oko izbora igraca prilikom drafta i kasnije trade-ova.

 

Vreme drafta bi idealno bilo u 21h, jer komp mu se gasi u 22 😁, ali zbog drafta mogu da mu pogledam kroz prste :classic_biggrin:

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Fat Zadd said:

Imam i ja jednog kandidata, vec par godina zeli da igra , statistickim podacima barata bolje od Kornetovog brata, doktorirao je poslednja 2-3 NBA2K , omiljeni igrac mu je Steph , po malo Drama Queen  i Fejkersi ( moracu da trazim DNK test 😁 ).

 

Dajem časnu Titovu pionirsku rec da cu mu pomoći samo oko pravila i tehničkih pitanja, poruka, ali ne i oko izbora igraca prilikom drafta i kasnije trade-ova.

 

Vreme drafta bi idealno bilo u 21h, jer komp mu se gasi u 22 😁, ali zbog drafta mogu da mu pogledam kroz prste :classic_biggrin:

 

 

Pa idealno bi bilo kad bi mu pomagao oko drafta da se ne brinemo 🙃


 

I da @Lmx mogao bi posto vidim da su kljucevi lige u tvojim rukama 😁😁 da mention-ujes u jednom postu sve proslogodisnje igrace i ove koji su ispali iz b lige, pa da se prebrojimo i da vidimo za koliko novih ima mesta.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Obnovio sam ligu, potvrdite ucesce, novi clanovi posaljite mejl da prosledim pozivnice.

 

Iz B lige su ispali 

 

Kk Sledeća sezona @next

Realni Goes forth @realno *w

Hustle and flow @Sjećaš li se Rum kasato

 

Ucesnici od prosle sezone

 

 @Jerotije Pantic  -   team jerotije    

 @Jovan25           -  Team Josif

 @tsva                 -   Uprava napolje tsva

 @Bad Boys         -   . Bad Boys

 

 

@Predragdjape   - Serbia MNP United

 @Nellthe            - Nosebleed Section

 

@Nele  @Brat od Korneta @Bogoljub Gagic  potvrdili ucesce

 

 

 

 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mogao bih i ja da uletim, igrao sam pre 5-6 godina B ligu i zamalo usao u A, i onda preko leta dok su se prebrojavali ljudi nisam ulazio na forum i tako izgubio mesto u B.

 

To me iznerviralo, plus naravno obaveze privatne, i onda godinama nisam igrao.

 

eee da, ne bih igrao ako ima neograniceno izmena, posto vidim da se u A ligi glasa oko toga. To mi je amaterski i bezveze, nekad je bilo 7 izmena nedeljno i tako bi trebalo da bude, tako da ako se ovde odlucite za neograniceno, nemojte me racunati

 

ovo zvuci kao da sam ljut ali nisam 😄

Edited by bosMan_jr
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, bosMan_jr said:

 

 

eee da, ne bih igrao ako ima neograniceno izmena, posto vidim da se u A ligi glasa oko toga. To mi je amaterski i bezveze, nekad je bilo 7 izmena nedeljno i tako bi trebalo da bude, tako da ako se ovde odlucite za neograniceno, nemojte me racunati

 

i sada ima 7 izmena nedeljno ali davai to zove "neograničeno"

Link to comment
Share on other sites

Potvrdili ucesce:
 

@Шеф стручног штаба

@realno *w

@Nele

@bosMan_jr

@Brat od Korneta

@Bogoljub Gagic

@Bad Boys

@Nellthe

@tsva

@Jerotije Pantic

 

Trenutno 11  @Predragdjape @Jovan25  @next da se izjasne.

 

@мајор јосип  да ли буразер игра?

 

Zainteresovani za ucesce mogu jos uvek da se prijave.

 

Vreme drafta, nedelja u 22? Iznesite predloge.

 

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lmx said:

Potvrdili ucesce:
 

@Шеф стручног штаба

@realno *w

@Nele

@bosMan_jr

@Brat od Korneta

@Bogoljub Gagic

@Bad Boys

@Nellthe

@tsva

@Jerotije Pantic

 

Trenutno 11  @Predragdjape @Jovan25  @next da se izjasne.

 

@мајор јосип  да ли буразер игра?

 

Zainteresovani za ucesce mogu jos uvek da se prijave.

 

Vreme drafta, nedelja u 22? Iznesite predloge.

 

 

 

 

 

 

Igra i, ako dozvolite,  junior,  s' tim sto cu ja biti zadužen za komunikaciju na 4umu... poslaću E-mail danas sutra, samo da mu istekne kazna zabrane korišćenja kompa :classic_biggrin:

Edited by Fat Zadd
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fat Zadd said:

 

Igra i, ako dozvolite,  junior,  s' tim sto cu ja biti zadužen za komunikaciju na 4umu... poslaću E-mail danas sutra, samo da mu istekne kazna zabrane korišćenja kompa :classic_biggrin:

 

Da li sme da ostane budan nedeljom posle 22? 

Edited by Lmx
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...