Jump to content

C Liga NBA fantasy 2022/2023


leki bg

Recommended Posts

  • 3 months later...
On 1/31/2023 at 12:46 AM, propolis said:

Jeste li živi ljudi sta se dešava u C diviziji?

Poslednja poruka pre 3 meseca 😧

Borba se zahuktala, niko ni sa kim ni prijateljski chat. Gleda se u tabelu, prati svaki igrac, meri 3 put, seče 26 put, samo poker faces, eventualno trash talk.

 

Edit: Ja pitao i na B ligi, ko iz C prelazi u B?

 

- prvi iz regularnog + pobednik/finalista PO

- finalisti PO?

 

 

Edited by leki bg
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
2 hours ago, Dzep said:

Čisto da izjavim za Dnevnik kako je ovo najviša pozicija na kojoj sam ikada bio a da je u pitanju basket fantazi...

Onda si usao direktno u B ligu kao drugoplasirani iz regularnog dela!

U ime Izvrsnog odbora C divizije Vox 92 fantasy NBA lige, sastavljenog od mene, CESTITAMO! 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Kakva sezona za mene, ali dobro, ajde mali recap.

 

Prvi put igram ovaj format i nisam uopste draftovao znanjem da je head to head ove kategorije svaki matchup, ipak drzao sam se na prvom-drugom mjestu nekih 6-7 sedmice. 

 

E onda propusteno 15-20 dana ukupno zbog obaveza oko bebe, bolesti, posla, itd..

 

I sve bi to bilo dobro da se uvucem u plej-off makar, ali da mi nisu svi igraci pomrli 

 

* Zion - Kad je igrao punio je kategorije, nadao sam se iskreno da ce izdrzati ovu sezonu bar 60-65 utakmica, a on odigrao samo 29 do sad...

* Wiggins - Sta je uopste sa njim? Personal reason neki kao, kad je igrao bio mi je koristan jer sam ga pokupio sedmim pikom

* Ayton - Ocekivao sam puno vise od njega, da ce ove godine uzeti vecu ulogu u regularnom dijelu sezone konacno, nekih 21/12 sam ocekivao ali on stagnirao

* Booker - Kad je igrao dobar, ali propustio preko 25 utakmica do sada, sto je previse za prvog pika

* Jaylen Brown - Mozda i glavni moj igrac ali je takodje propustio par vezanih utakmica u kljucnim trenutcima

* Maxey - Statisticki ispunio je sto sma ocekivao ali je propustio takodje 20+ utakmica

* Poole - Vise manje to je to sto sam ocekivao od njega, ali je omanuo par utakmica kad je trebao da me izvuce sa poenima/trojkama i donese pobjedu u matchupu, previse streaky igra ove sezone

* Clarkson - Vise manje sta sam ocekivao od njega

 

Sve u svemu po mom draftu se vidi da nisam na vrijeme skontao na koji nacin se igra Fantasy, pa sam birao sve poentere i fokus na bekove.

Bez velike sanse za double-double (osim Aytona), triple-double ni u prici, pokusao sam kasnije neke zamjene da pokupim i bilo je dobrih pick-upa iz slobodnih igraca ali na kraju omasio plejof zbog 2 poraza vise, isti broj pobejda.

 

Sve u svemu jako zanimljivo i deifitvno igram i sledece sezone, pokusacu nam naci i par aktivnih igraca, jer realno ove sezone nakon prvih 4-5 kola igralo mozda 10ak ozbiljno...

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja sam prosle godine prosao tako sa Zajonom, say no more. 😞 

Ove godine me je tokom regularnog Dela solidno sluzila sreca oko povreda, nije bilo nekih dugih odsustva, mada sam se  I sam trudio da izbegnem KDa, ADa, Zajona, KATa, Kajria sam svesno uzeo ..u fazonu sad ce da pokaze mentol,  a na kraju ja ispadoh mentol.

 

Naravno, sreca ne sluzi za vijek i vijekova, te sam u plej-of usao sa 5 povredjenih, 2 vec dropovao jer nema vise mesta u IRu za moju pokretnu bolnicu, a roster popunio suvim kvalitetom 3.pleja Indiane, ubice fg% Brooksom I slicnima...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne znam, ili mozda logicnije prvi iz regularnog plus finalisti, sto bi meni odgovaralo hehe

 

koliko uopste ispada igraca iz B lige?

 

ako dvojica onda je najlogicnije da prvi u regularnom delu + pobednik prelaze u B

Edited by therion
Link to comment
Share on other sites

Vama je Leki na svoju ruku odredio ko ce u B ligu, vidim da se niko nije bunio, znaci, pristali ste.

 

Ispadaju trojica iz B lige, s tim da je jedan forumas koji nije ispao rekao da se povlaci iz fantazija, pa mi nije bas najjasnije sta ce se tu desavati, da li opstaje 18. ekipa B lige ili ulaze cetiri ekipe iz C. To bi trebalo komesar B lige najbolje da zna. Da zabuna bude veca komesar je taj koji se povlaci, pa sad B Liga nema ni komesara.

 

Vama ostaje da se borite za sto bolju poziciju u plej ofu, a znacete u septembru/oktobru da li ste u B ligi. Ako ste sampioni plej ofa, ulazite 100% u B ligu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, therion said:

@Dzep

 

Odlicna borba u polufinalu, bas je bilo tesno, imao sam malo vise srece 😬😁

btw. ko ulazi u B ligu? Prve dve ekipe u regularnom delu i pobednik plejofa? 

 

Jbg, imam malo dete, moram rano na spavanje ne mogu da gatam je l igra neko ili ne 😃😂😂

 

Svaka čast, bolji je pobedio, srećno u finalu

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dzep said:

 

Jbg, imam malo dete, moram rano na spavanje ne mogu da gatam je l igra neko ili ne 😃😂😂

 

Svaka čast, bolji je pobedio, srećno u finalu

Hvala, jbg ove povrede su totalna randomizacija, više sreće treba da se ima nego neke pameti

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa definitivno u B diviziju (ako idu 3 tima):

- Beard'n'son (1.u regularnom, finalista PO)

- Blue Pockets (2.u regularnom, 3.u PO)

- Team Selic (3.u regularnom, sampion u PO)

 

Po kom god kriterijumu da gledamo, ovo su prva 3 i iz regularnog dela i iz plej-ofa.

Mislim da cemo se sloziti da oko ovoga  nema dileme.

On 3/27/2023 at 1:48 PM, Dracarys said:

Vama je Leki na svoju ruku odredio ko ce u B ligu, vidim da se niko nije bunio, znaci, pristali ste.

😀😀😀 tek sad sam ovo video

Link to comment
Share on other sites

Tu onda imamo nedoumicu koju bi trebalo resiti.

 

Bad boys je zavrsio kao 4.u regularnom delu, ali je ispao u 1.kolu doigravanja od petoplasiranog Team Josif.

Dakle bolje rangirani u regularnom vs polifinalista PO. To su definitivno prva 2 konkurenta za visi rang.

Misljenja?

 

P.S. Dalje je No 6 bio Kinder surprise ako bude jos mesta u B diviziji.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...