Jump to content

C Liga NBA fantasy 2022/2023


leki bg

Recommended Posts

Pozdrav svima.

 

Drugar i ja bi da igramo ove sezone, mozemo zajedno da vodimo jedan tim jer oboje radimo samo nocne smene pa da stignemo kombinovati, a ako zbog broja timova bude potrebe da igramo odvojeno, moze i tako.

 

Jedino je mali problem vreme drafta. Radimo u nedelju od 22:30, vise bi nam odgovaralo da je draft u 21:00.

 

Da li bi bio problem da se pomeri draft za sat vremena u nazad pa da bude u 21:00?

 

Molim vas da razmotrite tu opciju, hvala u napred 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ekipo, potrebno je da usaglasimo vreme drafta i da izaberemo menadzera.

 

Kreiran poll, glasanje do 15.10. u 22:00

 

Lista ucesnika

 

  @Jerotije Pantic   - team jerotije

  @Dzep                 - Blue Pockets

  @therion              - Team Šelić

  @leki bg               - THE BEARD a SON Lekic.bg

  @Avodžobi           - Belgrade Bloodyknees

  @Jovan25            - Team Josif   

  @tsva                  -  Uprava napolje tsva

  @Predragdjape    - Serbia MNP United

  @Nellthe              - Nosebleed Section

  @Bad Boys          - 

  @Ivo.Srbija          -  idemo kontra napad 

 

12 ucesnika za sada, prijava za sve zainteresovane do 15.10. u 22:00

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, leki bg said:

3:3 su glasovi, cekamo "final solution"

Bio je rok za glasanje do 15.10. 22:00. Tada je bilo 3:2 za 21:00.

 

Meni zbog posla odgovara raniji termin, od 22:00 ne mogu i necu biti prisutan na draftu.

 

Vidim da i A i B liga imaju glasanja za 20 i 21h, ne znam zasto samo C liga forsira kasnije termine, meni bi odgovaralo i 20 i 21h, dok 22h nikako ne odgovara.

 

Sad je trenutno 4:3 za 22:00.

 

Ako neko nema ozbiljan razlog za 22h nego mu je samo malo bolje nego 21h, bilo bi dobro da usaglasimo i ovde na porukama, kao sto recimo Dzep ima utakmicu u areni, pa mu je mozda i svejedno jer utakmica pocinje od 21h, a mozda mu je bolje da odradi ranije draft pa da posle na miru gleda zavrsnicu utakmice, a ko zna kako je glasao, i da li je glasao.

 

Izvinjenje ako smaram ali je vec 14h a jos ne znamo kada ce biti draft veceras.

 

 

Ako neko moze da mi kaze jednu informaciju, koliko ce biti vreme za pik i koliko vam u proseku treba da odradite jedan draft za C ligu sa nesto manje ucesnika nego u prve dve lige?

Link to comment
Share on other sites

Veliko hvala ljudi, vidimo se u 9 😉

 

Imao sam ranije mnogo uspeha u H2H points ligama, ovo mi je prva liga sa kategorijama. Proslu sezonu sam preskocio skoro celu pa nisam skroz u toku, a za ovu nisam bio siguran da cu igrati sve do ove poslednje nedelje tako da se nisam nista posebno spremio za ovaj format pa cu uciti usput.

 

Ovo nije izgovor za eventualni neuspeh, ovo je vise info pa da znate da u slucaju nekog boljeg rezultata nisu cista posla, ili sam varao ili me zesce usralo 😁

 

Cilj za ovu sezonu je bar neka pobeda i izbegavanje zacelja tabele, a od naredne(sledece) sezone idemo kontra napad 😉

 

Srecno na draftu i jos jednom hvala.

Link to comment
Share on other sites

 

  Draft veceras u 21:00, ko je glasao glasao je, ko nije vise srece drugi put.

 

  @Jerotije Pantic   - team jerotije

  @Dzep                 - Blue Pockets

  @therion              - Team Šelić

  @leki bg               - THE BEARD a SON Lekic.bg

  @Avodžobi           - Belgrade Bloodyknees

  @Jovan25            - Team Josif   

  @tsva                   -  Uprava napolje tsva

  @Predragdjape     - Serbia MNP United

  @Nellthe               - Nosebleed Section

  @Bad Boys            - . Bad Boys

  @Ivo.Srbija           -  idemo kontra napad 

  @Pero                  - Coca Scola

    Djape2                    - Diamond Dawgs

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Prvi put igram kategorije pa mozda jedno glupo pitanje.

 

Da li se na kraju nedelje gleda ukupan broj ili prosek?

 

Recimo, jedan tim ima 40 meceva a drugi 50, ovaj sa 40 meceva je skupio 100 asistencija, a ovaj sa 50 meceva 120 asistencija.

 

Prvom timu je prosek 2,5 ast po mecu, a drugom timu 2,4 ast po mecu.

 

Da li je tu pobednik ovaj sto je imao vise asistencija ukupno(120:100), ili ovaj sto je imao bolji prosek(2,5:2,4)?

Link to comment
Share on other sites

Moze par pitanja, posto sam zadnji put igraou prije 10ak godina.

 

Bodovanje i to mi je sve jasno, zanima me ovo za mjenjanje igraca sa free agenata i waivers.

 

1. Koliko sam skntao tokom sedmice tj, jednog meca smijem da zamjenim 6 igraca sa novima? I onda opet sledece 6, itd?

 

2. Ako zamjenim svog prvobitnog igraca kojeg sam draftovao, recimo Oladipa sa Pokusevskim kojeg niko nije uzeo, jeli to znaci da Oladipo postaje svima dostupan ili imam period od x dana da ga vratim u rooster prije nego postane svima dostupan? 

 

Mislim da je to to vise manje sto me zanima, hocu bas da se zadam, ali da se ne zajebem na pocetku pa izgubim nekog bas dobrog igraca jer nisam skontao pravila...

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Nellthe said:

Moze par pitanja, posto sam zadnji put igraou prije 10ak godina.

 

Bodovanje i to mi je sve jasno, zanima me ovo za mjenjanje igraca sa free agenata i waivers.

 

1. Koliko sam skntao tokom sedmice tj, jednog meca smijem da zamjenim 6 igraca sa novima? I onda opet sledece 6, itd?

 

2. Ako zamjenim svog prvobitnog igraca kojeg sam draftovao, recimo Oladipa sa Pokusevskim kojeg niko nije uzeo, jeli to znaci da Oladipo postaje svima dostupan ili imam period od x dana da ga vratim u rooster prije nego postane svima dostupan? 

 

Mislim da je to to vise manje sto me zanima, hocu bas da se zadam, ali da se ne zajebem na pocetku pa izgubim nekog bas dobrog igraca jer nisam skontao pravila...

1. Tako je, svake nedelje mozes da promenis 6 igraca, ali pazi koga se odrices.

2. Kad ga dropujes, svima je dostupan, ali postoji redosled ko ga dobija ako ga vise njih "claimuje". Npr. Ja sam sad claimovao jednog otpustenog, ali ga vrv necu dobiti posto sam zadnji na claim listi (posto sam imao prvi pik na draftu).

 

Nadam se da sam pomogao, mada sam ja uglavnom igrao Yahoo tako da sigurno ima onih koji bolje poznaju ESPN rules.

 

Edited by leki bg
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, leki bg said:

1. Tako je, svake nedelje mozes da promenis 6 igraca, ali pazi koga se odrices.

2. Kad ga dropujes, svima je dostupan, ali postoji redosled ko ga dobija ako ga vise njih "claimuje". Npr. Ja sam sad claimovao jednog otpustenog, ali ga vrv necu dobiti posto sam zadnji na claim listi (posto sam imao prvi pik na draftu).

 

Nadam se da sam pomogao, mada sam ja uglavnom igrao Yahoo tako da sigurno ima onih koji bolje poznaju ESPN rules.

 

Jesi pomogao, hvala i predostavio sam da je tako, nema sta dobar sistem... Bice zanimljivo

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...