Jump to content

Vreme sporta i razonode (svašta & ništa)


Drug Crni

Recommended Posts

1 hour ago, Drug Crni said:

Onako iz glave (ali i podatka na koje sam negde naleteo svojevremeno), Marko van Basten je bio izuzetan penaldzija. Na prste jedne ruke mu se mogu prebrojati promasaji,a sutirao ih je vise od 50 sigurno u karijeri..

 

Dobro pamtiš :bravo: 51 gol, 4 promašena.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
15 hours ago, Barkley#34 said:

Povukao se Bejl.

Nekako smo se odvikli da se igrači povlaće i tim godinama, a to je uglavnom kada su se ranije i povlačili. Ok, već duže vreme nije bio u dobroj formi, i to se nekako poklopilo sa tim što mu je palo interesovanje za neki ozbiljan fudbal, a poraslo za golf. Sve u svemu, srećno u penziji i nadam se da ćemo ga gledati na nekom golf turniru u budućnosti. Nije da sam neki fan, ali to bi bilo zanimljivo 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

@Kvaratskheliakad budes razmisljao o promeni nicka

 

Quote

Iako ima 55 godina, legendarni Japanac Kazojuši Mijura ne razmišlja da okači kopačke o klin. Trenutno nastupa za japanskog drugoligaša Jokohamu, ali kako sada stvari stoje, ponovo će put Evrope. Portal Nikan sport navodi da će Mijura potpisati ugovor sa portugalskim drugoligašem Oliverienseom. 

:smiley53:

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Drug Crni said:

Kazojuši

 

Kazujoši ili "King Kazu", molim lijepo. Najveća nogometna legenda u Japanu. Nakratko igrao i za Dinamo ZG, pratilo ga doslovno na stotine novinara i fotoreportera, uspostavljena je čak i čarter linija Tokyo-ZG (:classic_laugh:) i dolazilo po stotinu Japanaca na svaku tekmu, mislim da sam pisao već nešto o tome.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Neka dobije Oskara za glumu, pošto mu ne mogu poželiti da bude uspešan ni sa PSG-om a još manje sa Brazilom. :classic_biggrin:

 

 

 

 

On 1/24/2023 at 3:09 PM, Drug Crni said:

"Muskarci,sta vas sprecava da se oblacite ovako?" :smiley50:

2,w=467,c=0.sport.jpg

Serge Gnabry

 

Dobar ukus i zdrav razum. 

Edited by Ding Hao
  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/24/2023 at 3:09 PM, Drug Crni said:

"Muskarci,sta vas sprecava da se oblacite ovako?" :smiley50:

2,w=467,c=0.sport.jpg

Serge Gnabry

Što se mene tiče, radije bi se obukao ovako nego nosio ženske hlače kao pola ZG-a ispod 30 godina. Ne znam kako je kod vas, ali kod nas velik broj mladih muškaraca nosi ženske hlače (uske kao tajice, duljina iznad gležnja).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Bugl Khan said:

Što se mene tiče, radije bi se obukao ovako nego nosio ženske hlače kao pola ZG-a ispod 30 godina. Ne znam kako je kod vas, ali kod nas velik broj mladih muškaraca nosi ženske hlače (uske kao tajice, duljina iznad gležnja).

I kod nas.

 

Sestra iz Amerike je pre par meseci bila ovde posle dugo vremena, čudila se.

Edited by MilošVB
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Bugl Khan said:

Što se mene tiče, radije bi se obukao ovako nego nosio ženske hlače kao pola ZG-a ispod 30 godina. Ne znam kako je kod vas, ali kod nas velik broj mladih muškaraca nosi ženske hlače (uske kao tajice, duljina iznad gležnja).

I to je nedostatak ovog ispod 

21 hours ago, Ding Hao said:

Dobar ukus i zdrav razum. 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...