Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

Prokleta bila prošla sedmica, i sve što se desilo u njoj!

 

Pirova pobeda, koja ne znam da li je uopšte bila vredna, narocito ako izgubim ovu, a kako je grozno krenula...

Na stranu opet salva povreda niotkuda, na to sam već navikao. Pa i slabija partija moje ekipe, i to se bez nekog posebnog razloga dešava, iako su prethodnu većina igrača pokidali, dok sam imao bye. Ali ovaj sumanuti nalet poslednja 3-4 dana od strane protivnikovih igrača, to ne mogu da skapiram jbt. Kakvo je to kidisanje, kao besni psi. Maltene svi su igrali kao da im životi zavise od toga.

 

Lagana prednost u 3-4 kategorije, koje su delovale 100% sigurne se tako brzo topila, nisam mogao da verujem šta gledam. A većina ekipe mu odron, ima 3 igrača + Kyrie koji nije igrao. Bio sam primoran na kraju da dodatno raskurcavam ekipu, i iskoristim poslednje 2 izmene u nedelju, (koje u suštini nisu ništa promenile kad se sve sabere, mada bih bio i u zaostatku u jednom kratkom trenutku, da ih nisam napravio, a kako se suludo topila prednost, nisam smeo da se kockam).

Pa sam tako morao i Dunn-a da drop-ujem, a evo večeras bi mi doneo DD i lepu zalihu u par kategorija. Plus ću povrh svega morati da spičkam i top waiver da ga vratim, a pride ne igra uveče. I umesto da lepo pripremam teren za narednu sedmicu, ja moram u nedelju dodatno da razjebem sve što sam gradio još od pre All Star pauze.

 

O nehumanoj user partiji Bivola i leša Klay Thompson-a od sinoć ne želim da komentarišem.

 

Sve u svemu, smučio mi se prilično fantasy, bez obzira što ne da nisam posvećivao vreme ovome poslednjih nekoliko godina, ali kad vidim ovakve stvari, generalno mi se povraća.

Čista lutrija je ovo postala.

Džaba što 4. put imam najbolju ekipu u ligi, što po ko zna koji put imam najbolje pikove u kasnim rundama + standardno najbolje FA dizanje, i to ove godine baš ubedljivo. Ali šta to vredi, kad imbecili iz Šarlota reše da ga shutdown-uju za sezonu, zbog tako minorne povrede, a vidim da pišu da je dečko već mogao da igra, ali izjava ćelavca sve govori. Rookie igrač, sunce ti jebem!

A generalno o povredama i izostancima da na govorim. Šta reći kad su mi Kawhi-jeve b2b odmor utakmice najmanji problem.

 

Izgleda je jedina opcija da kao Poštenjačina zamenim obraz za guzicu, i počnem da pokušavam sa trade prevarama, valjda će me zbog toga karma nagraditi onakvim user partijama, kao njegove padavičare poslednje sedmice.

Strašne stvari.

  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Noćna mora B92 fantazera said:

Prokleta bila prošla sedmica, i sve što se desilo u njoj!

 

Pirova pobeda, koja ne znam da li je uopšte bila vredna, narocito ako izgubim ovu, a kako je grozno krenula...

Na stranu opet salva povreda niotkuda, na to sam već navikao. Pa i slabija partija moje ekipe, i to se bez nekog posebnog razloga dešava, iako su prethodnu većina igrača pokidali, dok sam imao bye. Ali ovaj sumanuti nalet poslednja 3-4 dana od strane protivnikovih igrača, to ne mogu da skapiram jbt. Kakvo je to kidisanje, kao besni psi. Maltene svi su igrali kao da im životi zavise od toga.

 

Lagana prednost u 3-4 kategorije, koje su delovale 100% sigurne se tako brzo topila, nisam mogao da verujem šta gledam. A većina ekipe mu odron, ima 3 igrača + Kyrie koji nije igrao. Bio sam primoran na kraju da dodatno raskurcavam ekipu, i iskoristim poslednje 2 izmene u nedelju, (koje u suštini nisu ništa promenile kad se sve sabere, mada bih bio i u zaostatku u jednom kratkom trenutku, da ih nisam napravio, a kako se suludo topila prednost, nisam smeo da se kockam).

Pa sam tako morao i Dunn-a da drop-ujem, a evo večeras bi mi doneo DD i lepu zalihu u par kategorija. Plus ću povrh svega morati da spičkam i top waiver da ga vratim, a pride ne igra uveče. I umesto da lepo pripremam teren za narednu sedmicu, ja moram u nedelju dodatno da razjebem sve što sam gradio još od pre All Star pauze.

 

O nehumanoj user partiji Bivola i leša Klay Thompson-a od sinoć ne želim da komentarišem.

 

Sve u svemu, smučio mi se prilično fantasy, bez obzira što ne da nisam posvećivao vreme ovome poslednjih nekoliko godina, ali kad vidim ovakve stvari, generalno mi se povraća.

Čista lutrija je ovo postala.

Džaba što 4. put imam najbolju ekipu u ligi, što po ko zna koji put imam najbolje pikove u kasnim rundama + standardno najbolje FA dizanje, i to ove godine baš ubedljivo. Ali šta to vredi, kad imbecili iz Šarlota reše da ga shutdown-uju za sezonu, zbog tako minorne povrede, a vidim da pišu da je dečko već mogao da igra, ali izjava ćelavca sve govori. Rookie igrač, sunce ti jebem!

A generalno o povredama i izostancima da na govorim. Šta reći kad su mi Kawhi-jeve b2b odmor utakmice najmanji problem.

 

Izgleda je jedina opcija da kao Poštenjačina zamenim obraz za guzicu, i počnem da pokušavam sa trade prevarama, valjda će me zbog toga karma nagraditi onakvim user partijama, kao njegove padavičare poslednje sedmice.

Strašne stvari.

 

spacer.png

 

Daj pisi cesce stvarno, ove bisere vredi citati :Hail:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, uini said:

@Magia kad ce rostilj?

 

Nakon Francisovog 😂

 

Aj sto me jinxujes u trenutku kad gubim 8-3-2 nego sto sam prvo izbacio ubacio Bizmarka, pa izbacio Nworu da bi napravio mesto za KATa, pa onda skontao da imam previse C, pa izbacio Bizmarka :twak:

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Moji sinoc napravili 3 DD, sutirali iz igre 57% bacanja 90%, 4 igraca preko 20 poena i uspeo sam da smanjim sa 8-3-2 na 8-4-1 :twak:

 

Ne znam jel me vise boli Hardy, Prince sa 35 poena i 12/13 iz igre ili jebeni Reaves sa 25p i 11 ast sinoc :Hail:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi smo Reaves-a uzeli 17/11 i drzali ga u timu sve vreme bez obzira na formu i na veliku pauzu zbog povrede. Inace je Delgado lepo predivideo poslednje paritje Reaves-a, u subotu mi kaze kako odlicno zna da izvuce bacanja i on odmah u nedelju 35 poena i 16-18 bacanja koji su nam realno doneli pobedu u cetvrtfinalu. 

Hardy-ja smo hteli da uzmemo pred prosli mec kad je imao 20 peona za 19 minuta tako da se sad nismo mnogo razmisljali pogotovu kad nisu igrali Irving i Hardaway. 

Ali Prince-ovih 35 poena je realno user sezone 😁

Edited by BarryWhite
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 u duelu bore i miška izuzetno tesno & stresno. biće ludila do kraja, jer obojica imaju šatro po 3 ili 4 kolone, ako i toliko.

2 konkvistadori igraju najbolju nedelju sezone u polufinalu, šta ti je tempiranje forme. imaju čini mi se 5x kolona i magia bi morao da napravi čuda tri dana redom, kako bi uzeo 7 kolona.

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ubacih Reed-a kao poslednju izmenu u nadi da ce Embid odmoriti ovaj b2b kako bi se spremio za Jokica. Ako ne, zesca ispala, ali kao high risk high reward. 

Sto se tice duela, Konkvistadorima je sinoc Tre Jones napravio DD sa 12 ast bez izgubljene lopte :frusty: pored DD-a za Easona, ludackih partija Hardy-ja i partije sezone Princea, stvarno nerealne partije tih trecepozivaca. Imam srece sto im Markanen opet ne igra, ali sa druge strane Fontekio sinoc partija karijere i to protiv Milvokija a u ponedeljak kad sam ga ja pokupio (jer Markanen nije igrao) ni upola dobro iako je tad igrao protiv Sakramenta.

 

Kod mene, imam 4 C a imam ukupno 4 blokade nakon 5 dana :twak:

 

Sve u svemu jako teska situacija, ali imaju jos ove 2 veceri kao nekakva poslednja nada..

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uini said:

opa, povratak dzedaja. magia omanuo sa reedom ali je dobio neizvesnu zavrsnicu. boro vs miskooo isti rez, s'tim sto boro ima valjda 6 kolona, manje-vise resenih.

 

Mislis na Boroa koji nije ni sekundu vremena posvetio ovogodisnjem fantasy-ju :wink2:

 

WoW, Miskooo dogurao do semisa... sve je otišlo u qr#c. Tj, nedostaje još samo da se Zveki vrati u A :wink2:

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Fat Zadd said:

 

Mislis na Boroa koji nije ni sekundu vremena posvetio ovogodisnjem fantasy-ju :wink2:

 

WoW, Miskooo dogurao do semisa... sve je otišlo u qr#c. Tj, nedostaje još samo da se Zveki vrati u A :wink2:

 

Ne brigaj brigu, sledece sezone opet gubis opkladu i cekamo jedno 3-4 godine da isplatis vecerinku 🙃

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miskooo said:

Mene vadi samo neki td danas, zato sam mudro pokupio Dzamajkla Grina!

 

Ovog puta nećeš imati TD zato što nisi u utorak čestitao protivniku osvajanje te kategorije.

 

Menjaš pobedničke navike, sam si kriv. :lol_2:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

mikskooo je ozbiljan pleja, uglavnom sam poginuo kada sam igrao protiv njega

 

Znam... zna i on  :classic_biggrin:😛  'el tako @Miskooo 😛

 

3 hours ago, Zvezdinho said:

 

Ne brigaj brigu, sledece sezone opet gubis opkladu i cekamo jedno 3-4 godine da isplatis vecerinku 🙃

 

Nikakv problem, gledaću odmor da prilagodim tebi, kada retrogadni Merkur ne bude u Vodoliji, nije pun mesec, dani posta, ne pada kiša,  ne bude previše toplo temperatura 25-28c, nema više od 575 zarazenih od korone i jos jedno 73 uslova ... jebes odlazak more, vikend izlete, EP u fudbalu itd :classic_biggrin:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu unpinned this topic
  • Manu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...