Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

2 hours ago, threepwood said:

Yahoo je trenutno jedno 5x bolji od ESPN-a, posebno je aplikacija funkcionalnija, ali razumem da ljudi zbog navike ne zele da menjaju i sa tim sam ok. Ukoliko bismo glasali po tom pitanju - dizem obe ruke za Yahoo.

 

Izmene ne bih ogranicavao, u ovako sirokoj ligi nema poente sprecavati ljude da menjaju.

 

Vi fantazi masoni vec igrate na yahoo-u, pustite nas obicnu raju da igramo na espnu ko sto smo uvek i igrali.

39 minutes ago, uini said:

^ kod mene isto. 'oce da nas prevare plejeri iz schwitze i njemacke

 

 

Edited by Zvezdinho
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako se ode na Yahoo, ja prestajem da igram, jer fantazi ne mogu drugačije da igram, nego preko telefona. Možda ću da pristanem sledeće godine kada migriram u severni/zapadni deo Evrope.

 

9 hours ago, Davai Davai said:


Au contraire, my friend.

Amaterski je da ne postoji ogranicenje, gde je rizik bilo kakav?

To ako se ne promeni ova liga gubi svaki kredibilitet, iskreno.

Dosta vise nolajferskoj diktaturi, mora da postoji neki balans.

Sve zbog 5 ljudi koji rade po 200 izmena? Hajde lepo nadjite novi ocd.

Inace, retko ko potrosi i 100 izmena, prosek je nesto ispod...

PS.

Yahoo je X puta bolji, to samo neko ko nije probao moze da tvrdi...

Na kraju, nije realno da u danasnjoj kosarci igraci imaju jednu poziciju.

lol, pa i taj nolajfer će pokupiti sve najbolje igrače i ako bude imao četiri izmene po nedelji. Samo će malo smanjiti da uzima škart igrače koji će doneti 5 poena i 2 skoka.

Link to comment
Share on other sites

On 9/18/2023 at 12:15 PM, Davai Davai said:

Hvala na argumentaciji, razumem ali i dalje stojim pri tome - limit je neophodan.

... ili brate salary cap, ali to menja igru korenito, dok je limit samo koriguje i balansira.

Neka se glasa, ovaj put sam na vreme skrenuo paznju.


Nije tacno, postoji aplikacija, legit sve radi.
Polako sa dezinformacijama... 😄

 

Vidi, pazi brate 😁  kada neko konstantno ima povredjenog ( ili glupog Jaa) 1,3,4,5 pik-a, jedini "nacin" da koliko toliko ostane konkurentan u borbi za opstanak su te jbn izmene... I cak sta više, poslednjih godina zbog posla i porodice, maltene sve izmene vrsim ili pred pocetak prve utakmice ( sta ostane ostane ) ili uz prvu kaficu negde oko 10-11h

 

19 hours ago, uini said:

^ kod mene isto. 'oce da nas prevare plejeri iz schwitze i njemacke

 

Zli gastarbajteri, Matic je dao najbolju definiciju istih :wink2:

 

43 minutes ago, gggggggg said:

davai je naravno u pravu kada je prica o limitu transakcija. problem je sto tu ima previse degena koji moraju da se fiksaju sa milion nebitnih zamena tipa felicio->caboclo, tako da ce tesko biti neke promene u pravilima.

 

Mozes samo da kleknes deginima.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je to na yahoo lepo sredjeno, ne mozes da izmenis svog FA kog si pokupio do narednog jutra (9:30 cca). Na taj nacin se daje sansa ljudima koji imaju problema sa povredama da menjaju, ali sa druge strane se onemogucava da ljudi koji su cele noci budni rotiraju do iznemoglosti. Vise ljudi bi koristilo waiver, sto opet dodaje na zanimljivosti. Nekako mi je to kompromisno resenje, ali svakako treba da se glasa kao i za sve.

Jos jedna stvar za koju bi trebalo da se glasa je i termin, jer se vec nekoliko godina desava da poneko ne moze da draftuje - takodje i ja ove necu moci ukoliko bude 22.10, stoga bih zamolio sve da razmotre i 21.10 (subota) ili neki drugi datum pre toga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

sve kapiram i razumem ali da postoji opcija da igramo bez aplikacije za telefon, to mi zaista ne ide u glavu.

 

edit

pri čemu neće biti svi bez aplikacije, već oni koji su u srbistanu

 

Ma sranje je Jaho, 45 minuta sam skidao usranu aplikaciju za neku 2 ligu preko nekog znj VPN.
Ali ovo je demokratija pa mogu da izgube na izborima.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ma sranje je Jaho, 45 minuta sam skidao usranu aplikaciju za neku 2 ligu preko nekog znj VPN.
Ali ovo je demokratija pa mogu da izgube na izborima.

 

pa znam brate ali bas sad da hakujem da bi mogao da imam osnovne uslove za upravljanje timom, to su bas neki novi momenti u demokratiji

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Manu unpinned this topic
  • Manu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...