Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

19 minutes ago, Miskooo said:

A vreme je da se vratimo na 2 IR slota jer je korona (zbog koje je i uvedeno vise njih) davna istorija.

 

ne znam kako da ti kazem, od pre cca nedelju dana mnoge zemlje ponovo uvode obavezne maske za xy institucije

 

par rendom vesti iz dva klika

 

COVID infection rates are rising again in Britain, which has recorded more than a third of internationally sequenced cases of the new BA.2.86 (Pirola) variant. Last week saw a week-on-week jump of 15 percent in new cases. On September 10, the Zoe Health Study reported a daily total of 100,516 new cases.

 

https://www.axios.com/2023/09/01/covid-cases-uptick-summer-2023-new-variant

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miskooo said:

Svetska zdravstvena organizacija je rekla da je sa koronom gotovo. Ovo moze da se svede pod prehladu. To je to.

 

-yahoo je strava, meni aplikacija radi jer sam u njemackoj

-sa koronom je gotovo, ne treba nam vise od 2x ir

-vucic legenda, parizer 290 dinara

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Miskooo said:

@uini za Vucica mozes patiku da mi vezes.

 

ma zaboravi vučića, nisam ciljao da te nešto uvredim tom poslednjom lajnom.

ali je svejedno fascinantna ta racionalizacija koju si ponudio

 

ako već nisi u toku, valjda je poštenije reći aha, nisam u toku a ne svecka zdravstvena rekla da korona ne postoji i da je to sad prehlada

pošto, ukoliko se aktuelni trend nastavi, jasno je da će nba biti jednako rigidna na temu testiranja i propuštanja tekmi kao i ranije

 

---

napišem konkretan argument zašto ograničeniji limit izmena ima smisla u standard ligama a nema u ligi od 20, dobijem odgovore A/ kapiram ali svejedno sam za to i B/ sve lige su iste

napišem konkretan argument kako korona nije prošlost, dobijem reply SZO rekla da je korona ciao

bobby shurda pokaže praktično da yahoo aplikacija nije dostupna u srbiji, nema veze, to je demokratija. neko će imati pristup aplikaciji, neko neće

 

dajte to glasanje i da zaboravimo ove izuzetno produktivne diskusije

Link to comment
Share on other sites

Nema sta nisam u toku. Prehlada je moja konstrukcija, SZO je stvarno rekla da je sa koronom gotovo.

 

Uostalom, na kraju korone protokol u NBA je bio nedelju dana, a to znaci 2-4 utakmice propustene zbog korone. 4IR slota su ubacena kad je korona bila u zamahu i nije se znalo do kada ce da jase.  Mislim, ti se sad bunis (prigovaras na moj post) zbog hipoteticke situacije. 4IR je logicnije da trazis za neke teze povrede. Ali i sa tim povredama se zivelo sa 2IR slota. Ukoliko dodje do glasanja, 4IR ne treba da se nadje tu. Ili 3 ili se glasa izmedju 2 i 3.

 

A i ovo sto si ubacio kao odgovor na moj post, za yahoo.... i ja sam neko ko radi vecinu stvari preko app, ali sa druge strane nisam neko ko menja nenormalan broj igraca pa da mi je od vaznosti da imam app, mogu to i preko kompa kad se probudim. Inace mi nije ni jasan Davaijev zahtev za ogranicavanje izmena, kad vec pise kako velika vecina timova iskoristi manje od onih 100-120 koliko je naveo da bi po njemu bilo ok. Ako je tako, onda ogranicenje nema smisla. Pusti ljude da se zezaju i cao, previse ozbiljno se sve ovo shvata.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/20/2023 at 4:15 AM, uini said:

jesu po nekim zdravstvenim institucijama, to je minimum predostroznosti ali u osvescenijim zemljama, koje ne traze novu katastrofu kao priliku za neometano vladanje, restrikcije su vece od toga

 

drugim recima, budimo obavesteni, infernet je nas prijatelj.

Op op

Ako cemo o osvešćenju, kod mene izglasali da niko ne sme da stavi mandat na maske.

Ako hoces nosi ako nećeš nemoj, al nema da mora.

 

California bajo moj

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Somborac mi poslao mejl, znaci svi novi ce biti ubaceni oko 15h danas

Ostalo da ovi starosedeoci potvrde ucesce.

Bora ima lufta do 1.  da otvori novi topik, ako ne  ja cu da otvorim, pa ce neki mod da kopira njegov post umesto mog.

Ankete danas ubacujem na espnu tako da stavljate jos neke opcije.

Imamo datum poslednja subota/nedelja

Ir mesta

Platforma

izmene( sezonski limit)

Vreme drafta glasamo posle datuma.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/6/2023 at 9:50 AM, Dracarys said:

Opstao si Uini i to lagano. Ja sam uspeo pobediti Stefija i time se nasao podalje od vas. Da nisam, ispao bi Uchiha, ne ti.

 

Lavrnja i da je odbranio stl, nista mu ne bi znacilo, jer je imao losiji medjusobni skor od Uchihe.

 

Uchiha i Lukaku da mi zahvale sto sam se cele nedelje borio da pobedim Stefija, iako nije bilo takmicarskog znacaja za mene.

 

Ispali su:

 

Lavrnja

Stefi

Chaos

Vlada

 

9 minutes ago, stefan81888 said:

Ljudi, jesam ja ispao? Ne zezam se, vidim da mi na rankingu za prošlu sezonu bio 17. ali sam i dalje u ligi sad valjda, a nisam propratio kraj prošle sezone iz privatnih razloga. 

 

izgleda da jesi ali proveri sa matićem, ovo sam sad iskopao sa live threada grofovog

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/18/2023 at 7:49 PM, Bobby Shurda said:

Ja samo ne znam gde sam napisao da ne postoji aplikacija, napisao sam da je region blokirana 


Ne znam kako bih ti rekao…

U Srbiji sam i sve normalno radi.

Ko zna koji tetris od telefona koristis… 😂

Sve legit bukvalno. 💯 


Dajte da se glasa, dosta više bumerskih demagogija. 😄

IMG_5372.jpeg

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu unpinned this topic
  • Manu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...