Jump to content

KK Partizan 2022/23 - UŽIVO


Cooper

Recommended Posts

5 minutes ago, DameTime said:

Nikako vam ne odgovara up-tempo igra koju imaju sa Facuom na terenu. Plus, switch odbrana će morati da se koriguje, konstantno imaju mismeč. Baš ništa dobro nemam da kažem, kako su vas nadigrali -14 i nije mnogo...

 

Trebalo je da bude 30. I šteta što nije. Pa nek se jednom nauči pameti sa kojom petorkom otvara ovakve mečeve. Imaju 20 skokova više od toga 15 u napadu. Reši Obradoviću jednačinu, ovo ti je 5 derbi! 

Edited by Instinkt
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Instinkt said:

 

Trebalo je da bude 30. I šteta što nije. Pa nek se jednom nauči pameti sa kojom petorkom otvara ovakve mečeve. Imaju 20 skokova više od toga 15 u napadu. Reši Obradoviću jednačinu, ovo ti je 5 derbi! 

 

Znaš da Želimira obožavam ali zaista ne kapiram koji đavo otvara sa Smajlijem i Madarom, tj. zašto uvek. U ovakvoj tekmi moraju da startuju Lesor i Exum, dosta je jaka KKCZ pod košem iako nekad tako ne izgleda.

Nije ovo nedostižno, samo je problem što niko nije razigran u prvom poluvremenu, sem delimično Lesora.

Link to comment
Share on other sites

Kakva raštimovana grupa građana. Ne znam šta je plan ovdje bio jer ga nismo ni vidjeli. Ovo kretanje sa Smailagom nam se obija o glavu po n-ti put, lik je hodajuća kataklizma epskih razmjera. Anđušić za deset minuta nije ni pogledao na koš, igrač manje na terenu u oba smjera. Organizacija nula, odbrana nula, skok minus beskonačno. Lessorta jadnog ubiše pod košem, ostatak ugodno češka jaja i moli Boga da im ne dopadne lopta. Fuj bre, neljebi, splačine i jajare jedne.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Znaš da Želimira obožavam ali zaista ne kapiram koji đavo otvara sa Smajlijem i Madarom, tj. zašto uvek. U ovakvoj tekmi moraju da startuju Lesor i Exum, dosta je jaka KKCZ pod košem iako nekad tako ne izgleda.

Nije ovo nedostižno, samo je problem što niko nije razigran u prvom poluvremenu, sem delimično Lesora.

 

Ne znam, ne znam, ne znam. Ubacio nas u nervozu, oni se razigrali, sad Kampaco ubacuje Steph trojke. Dante mu odigrao 4 minuta, ako i toliko. Fakundo nas razdvaja iz pika ko Mojsije. Obradović ko s kruške da je pao. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Aman 2 said:

Karakter nula. Nisu se ni pojavili u hali. Ni igrači ni navijači.

I da, jebo vas Andjusic. Svaki minut je uvreda za košarku njegov boravak na terenu.

 

Bukvalno sam precutao celo poluvreme (minus urlanje na nase kad zaseru = urlanje sve vreme). Jebale ih "pesme". Vreme je da karmicki najebemo i to krajnje.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Xpert said:

Mi smo idealan tim za Kampaca. Premekan u odbrani, koji mnogo preuzima i ostavlja puno prostora. A jos pogodio i 2 user trojke.

 

Al defanzivni skok. Sramota. Bas sramota.

 

Nisam ocekivao ovoliko da se raspadnemo.

 

Faku je vise nego korektan u odbrani, cak i osecaj za skok ima. Problem mu je matchup protiv visih ballhandler-a a to vi imate u Exum-u. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Instinkt said:

 

Ne znam, ne znam, ne znam. Ubacio nas u nervozu, oni se razigrali, sad Kampaco ubacuje Steph trojke. Dante mu odigrao 4 minuta, ako i toliko. Fakundo nas razdvaja iz pika ko Mojsije. Obradović ko s kruške da je pao. 

 

Kampaco je apsolutni game changer, to se zna. Ali na to moraš odgovoriti... Exum osim što je dva puta probao da reši Facua na niskom postu (i promašio oba puta čini mi se) nije ništa uradio. Bukvalno se ne mogu setiti jednog dobrog poteza bilo kog vašeg igrača sem Lesora. 

I odmah da kažem ovo je dekoncentracija igrača, ušli su tako u utakmicu tj. kao da nisu ni došli, kako ste otvorili tekmu to su sve greške koje proizilaze iz dekoncentracije. Da vidimo Q3.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Aman 2 said:

Karakter nula. Nisu se ni pojavili u hali. Ni igrači ni navijači.

I da, jebo vas Andjusic. Svaki minut je uvreda za košarku njegov boravak na terenu.

Navijaci nisu placeni milionski, kao ove nase dive. Zapravo, platili su velike pare, da bi gledali ovo totalno odsustvo energije i dostojanstva.

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

Faku je vise nego korektan u odbrani, cak i osecaj za skok ima. Problem mu je matchup protiv visih ballhandler-a a to vi imate u Exum-u. 

Pricam o nasoj defanzivi. Idealan match-up za njega.

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...