Jump to content

KK Partizan 2022/23 - UŽIVO


Cooper

Recommended Posts

Ja sam mislio da ga je Petrušev udario ali nije ni prvi ni drugi put.
Neshvatljivo ponašanje.
Prvi put je evidentno nešto bilo, dok je ovo drugi put bilo čisto izbacivanje frustracije i zaista nepotrebno.
Ispao je teški seljak i treba ga suspendovati
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Luchifer89 said:

Prvi put je evidentno nešto bilo, dok je ovo drugi put bilo čisto izbacivanje frustracije i zaista nepotrebno.
Ispao je teški seljak i treba ga suspendovati

 

Ja gledao snimak bas tog prvog puta, Petrusev isao da napravi blok, i neki kontakt postoji ali nikakva namera. Coveku je pao mrak izgleda iz nekog razloga. Previse emotivno se ponasa.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Borky said:

Cekao da se utakmica zavrsi i onda nasrnuo na Petrusa i izmedju ostalog ga udario u lice.

Nije on kriv, jbg prenela se ta mrznja sa tribina na igrace. Ja razumem da je neko ogorcen sto godinama njegov klub nije osvojio nista ali malo samo ljudskosti, ovo je postalo bolesno..

Link to comment
Share on other sites

 
Ja gledao snimak bas tog prvog puta, Petrusev isao da napravi blok, i neki kontakt postoji ali nikakva namera. Coveku je pao mrak izgleda iz nekog razloga. Previse emotivno se ponasa.
Ušla mu tribina u glavu.
Ne postoji osoba koja ovo neće osuditi.
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Benito said:

Nije on kriv, jbg prenela se ta mrznja sa tribina na igrace. Ja razumem da je neko ogorcen sto godinama njegov klub nije osvojio nista ali malo samo ljudskosti, ovo je postalo bolesno..

 

Apsolutno,17k ljudi je zdusno pozdravilo ovo a on je otrcao na tribinu gdje docekan kao bog. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mfmilan said:

 

Znači ti, koji si gledao na TVu, pričaš meni, koji sam bio tamo, kako je bilo i šta se desilo?

Da ja koji sam gledao na tv pisem tebi koji si bio tamo. Sta je problem? Jel samo onaj koji je bio u dvorani moze znati sta je bilo?

Veca je verovatnoca da ti sto si bio u dvorani nisi ni vidio sta se desilo nego neko ko gleda na tv uz sve moguce usporene snimke.

Nema veze jos koji dan i pisace se da je Petrusev njega udario.

Link to comment
Share on other sites

Po zavesetku utakmice, nakon poslednjeg incidenta, vecina igraca se pozdravljala na centru, a Lesor je prakticno odmah uleteo medj "hardkor" tribinu dok se orila pesma. Nedugo zatim se zaorilo i sa suprotne strane hale gde je u tom trenutku vecina Partizanovih igraca pozdravljala publiku, a Lesor im se pridruzio otprilike u to vreme. 

Ne mislim da je pesma nesto bitna, nego covek u svojoj replici ide djonom na komentar o pesmi koji jeste bio potpuno tacan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Borky said:

Da ja koji sam gledao na tv pisem tebi koji si bio tamo. Sta je problem? Jel samo onaj koji je bio u dvorani moze znati sta je bilo?

Veca je verovatnoca da ti sto si bio u dvorani nisi ni vidio sta se desilo nego neko ko gleda na tv uz sve moguce usporene snimke.

Nema veze jos koji dan i pisace se da je Petrusev njega udario.

 

Au koji nivo paranoje. Jel to ono gde su svi protiv vas?

 

Ti si mogao bolje da vidiš da li je Petrušev udario Lesora kada je pao, tu nema sumnje. Ali da ti meni pričaš da je 17k ljudi orgijalo nad tim što je Lesor udario Petruševa na kraju ne možeš ni u teoriji.

 

8 hours ago, Maximus said:

Pa jesu bile ovacije, zaorilo se "Matijas Lesooor" i potrajalo. 

 

Ja nigde nisam ni rekao da nisu bile ovacije. Reagovao sam na ovu izjavu:

 

10 hours ago, Borky said:

Apsolutno,17k ljudi je zdusno pozdravilo ovo a on je otrcao na tribinu gdje docekan kao bog. 

 

17k ljudi nije zdušno pozdravilo Lesorov ispad. Na TVu čuješ skandiranje njemu, isto kao Čović Vesna i slično. U Areni vidiš da se to ne primi kod većine ljudi, čak naprotiv.

Link to comment
Share on other sites

Pa citirao si bukvalno post u kojem pise "bile su ovacije" i na to coveka pitao "jesi bio u hali?". 
Napisao je covek da si jedan od retkih koji nisu ucestvovali u ovacijama. A to je i moj utisak. Hala je poprilicno odjekivala sa "Matijas Lesor".

Ali ja stvarno to ne uzimam ljudima za zlo. U hali nema ponovljenog snimka (ne EL ima, ali sinoc nije bilo; mozda nema na ABA-i, a mozda su samo izbegli na derbiju zbog tenzija), mnogo ljudi je propustilo da uzivo pohvata sta se sve izdesavalo.  Kad dodje do koskanja, bas je tesko proceniti sta se tacno desilo, uvek se pitas sta sve nisi video/primetio... Podrska Lesoru je bila zbog njegove energije i pozrtvovanja, voli ga dosta navijaca zbog toga. Mnogi su tek kod kuce, na ponovljenom snimku, videli da se bas nesportski poneo.

 

Edit: da se ispravim, bilo je jasno da se nesportski poneo, ali je tesko uzivo videti da li je bilo nekih desavanja koja su mogla da dovedu do ovakve kulminacije (ne i da je opravdaju, posto ovakvim reakcijama nije mesto na sportskim terenima)

Edited by Maximus
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mfmilan said:

Ali da ti meni pričaš da je 17k ljudi orgijalo nad tim što je Lesor udario Petruševa na kraju ne možeš ni u teoriji.

 

Cela hala "Ubij cigana!" prilikom prvog nasrtanja Lesora.

 

 

 

Na kraju jos jedna serija "Ubij cigana", "Filipe, pusi kurac Filipe", a onda orgazam kad je Lesor uleteo u kop (adekvatnije reci nego orgijanje).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Samo da se nadovezem na ovo, bio sam u Areni i jeste mnogo ljudi odvratno skandiralo "ubij cigana". Ali nije bas da je ucestvovala cela Arena. Ja npr. nisam i nikada necu pevati bilo sta sto nije samo pesma podrske Partizanu, a oko mene je takodje nemali broj ljudi koji su iskulirali bilo kakav vid vredjanja rivalu. Naravno, bio je i veliki broj ljudi koji su se bukvalno tresli od adrenalina kao narkomani i urlali gadosti, delovali su kao ni ne kapiraju kako se ponasaju, sta vicu i kako izgledaju okolini.

Sto samo potvrdjuje tuznu tezu kako je ovde sport zivot i smrt, jer u ovoj jebenoj zemlji gotovo da nema nista drugo.

 

Cela arena jeste skandirala Matijas Lesor, ali to je bilo nakon prvog incidenta, a svi smo se (makar na nasem delu tribine) pitali skk se dogodilo. Nakon zavrsetka meca sam i hteo malo da ostanem, ali cim sam video nove nerede na terenu (opet sa kasnjenjem jer sam se sagnuo po jaknu), rekao sam sebi zajebi i otisao da hvatam bus.

 

Ne znam za njihove navijace, ali nasima je uvek primarni repertoar vezan za njih i to ne samo u derbijima. Jadno, bedno, luzerski.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Alex_Serbia said:

Samo da se nadovezem na ovo, bio sam u Areni i jeste mnogo ljudi odvratno skandiralo "ubij cigana". Ali nije bas da je ucestvovala cela Arena. Ja npr. nisam i nikada necu pevati bilo sta sto nije samo pesma podrske Partizanu, a oko mene je takodje nemali broj ljudi koji su iskulirali bilo kakav vid vredjanja rivalu. Naravno, bio je i veliki broj ljudi koji su se bukvalno tresli od adrenalina kao narkomani i urlali gadosti, delovali su kao ni ne kapiraju kako se ponasaju, sta vicu i kako izgledaju okolini.

Sto samo potvrdjuje tuznu tezu kako je ovde sport zivot i smrt, jer u ovoj jebenoj zemlji gotovo da nema nista drugo.

 

Cela arena jeste skandirala Matijas Lesor, ali to je bilo nakon prvog incidenta, a svi smo se (makar na nasem delu tribine) pitali skk se dogodilo. Nakon zavrsetka meca sam i hteo malo da ostanem, ali cim sam video nove nerede na terenu (opet sa kasnjenjem jer sam se sagnuo po jaknu), rekao sam sebi zajebi i otisao da hvatam bus.

 

Ne znam za njihove navijace, ali nasima je uvek primarni repertoar vezan za njih i to ne samo u derbijima. Jadno, bedno, luzerski.

Nije ni kod nas bolje sa Pakistanom, Indijom,djubretarima itd

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...