Jump to content

B liga NBA Fantasy 2022/2023


Recommended Posts

Ok ostalo je još par ljudi da uđe u ligu tako da mogu ispisati, uzimajući u obzir i ono što ste pisali, opcije koje sam hteo da stavim na glasanje: 

 

1. Vreme drafta 

   a. Subota 20h

   b. Subota 21h 

   c. Nedelja 20h

   d. Nedelja 21h 

 

2. Vreme za biranje pika 

   a. 30s

   b. 60s

 

3. Broj IR mesta 

   a. 2

   b. 3

   c. 4

 

Eto ovih pitanja ovde pa u narednih dan, dva, taman dok svi uđu u ligu, možete davati predloge za još neku opciju ukoliko želite da se doda i onda ću napraviti poll da glasamo.   

 

Video sam da u A ima pitanje vezano za broj nedelja, mislim da nema neke logike staviti 18+4, no ako želite mogu dodati i to pitanje. 

Link to comment
Share on other sites

On 9/29/2022 at 10:16 AM, Kvaratskhelia said:

Samo da potvrdim učešće.

 

Ako možes i glasaj. Takođe jos @greenenvy @realno *w @Igor_ treba da glasaju, kao i @Sombor Shuffle koji mi još nije ni poslao mejl za ulazak u ligu.

Bilo bi lepo da završimo u ovih par dana sve, da ljudi znaju za vreme i za šta da se pripeme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, major josip said:

 

Ako možes i glasaj. Takođe jos @greenenvy @realno *w @Igor_ treba da glasaju, kao i @Sombor Shuffle koji mi još nije ni poslao mejl za ulazak u ligu.

Bilo bi lepo da završimo u ovih par dana sve, da ljudi znaju za vreme i za šta da se pripeme.

Izvinjavam se, ja sam nesto premostio da ce se glasati u aplikaciji, i cekao tako da neko okaci. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vredelo te je cekati Vajsmane.

 

Quote

James Wiseman had himself a game in Friday's preseason opener vs. the Wizards in Tokyo, scoring a game-high 20 points with nine rebounds, one assist, one block and two turnovers in 24 minutes. 

 

Ladno do danas nisam znao da je poceo pre-season, od posla nisam stigao nista da ispratim, zato se ja @Chaos Is Me divim fizicki i mentalno.

 

I kakvo vam je ovo glasanje, mozes da glasas za sve opcije. Dajte u u subotu ko Boga vas molim, radi se u ponedeljak rano. Mnogo je lepse bilo kad sam bio nolifer i mogao si kad oces.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Igor_ said:

60s... 

Ima da traje do ponedeljka😂

Više puta sam učestvovao na draftu sa 60s i nikad nije prešao 2 pipo sati. U prvim rundama igrači uzimaju igrače za 15s,dok za kasnije runde kada treba da se iskopa igrač je imo mali 30s.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...