Jump to content

Live - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

Just now, propolis said:

Šta je sa odbranama na ovom prvenstvu? Svi primaju 100 poena kao da se igra 48 minuta.

 

Protiv dovoljno dobrog napada nema odbrane.

 

Jedva čekam da koristim rezultate sa ovog EP protiv "nba je cirkus" apologeta.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni said:

Nba cirkus, a Nba igraci u odnosu na mvp Vasu deluju kao izvanzemaljci.

Ko sto je Kampaco zario Jevropom, pa u Nba n'ume da se sastavi.

I dalje imam jake emocije spram Vase. Na ovom prvenstvu je u odnosu na njega i Spisu delovao kao vanzemaljac, tako da poredjenje nije fer. Mogao bi, moooozda, Spasa energetski da se poredi sa mojom baba-Stamenkom, drzeca je ona. Al je jos rano da ga opet poredimo sa pravim kosarkasima.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Del Piero said:

Nemci su stvarno suludo sutirali danas. Uopste tu nije bilo toliko otvorenih i lakih suteva kao sto su Italijani imali, svasta je ulazilo. Svakako su sjajan tim, Fargo na klupi odradio fenomenalan posao.

 

Uzivao sam u utakmici, steta sto nije bila neizvesna do kraja. Sve je bilo na nivou, uz punu halu i odlicnu atmosferu, sto podize i nivo igre i generalno uzitak dok gledas, ali nazalost na ovom turniru toga ima samo na utakmicama domacina.

 

Sve pet, uz samo jednu ispravku za kraj, posto sam gledao Grcka -Ceska uzivo, bila odlicna atmosfera, Grci pravili gust.

Link to comment
Share on other sites

Ajde što je Nemce poslužio šut ali što su dobro timski odigrali njihovi visoki. Tajs fantastičan, Timan iz drugog plana već petu tekmu za redom školuje rezervne postave protivnika. Šreder takođe sjajan danas, daleko najbrži igrač na turniru, još preložen. Vagner je lepota za gledati kako igra. I na sve to Obst kao Jaycee Carroll iz najboljih dana.

 

Janis je vukao koliko je mogao ali nisu mogli da šuterski isprate ostali. Dobar je lik Jani ali ima malo i poetike u tome da 211 visoki dugoruki superatletični batica iz teretane ne može baš uvek da nadomesti nedostatak istinske košarkaške tehnike. Žao mi Larentzakisa, izgunuo brat večeras.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, NikadProtivKaline said:

videcemo su sistemsku igru kad ne bude 60%+ za 3

Nisu to slučajni procenti . Imaju akciju za svakog od Obsta, Tajsa, Šrudera do Vagnera koji je već sad pakao od igrača.

Tačno su znali kako da izvuku janisa sa strane pomoći, pa da onda napadnu papajanisa, Šruder je kaznio sve ono što su mu išli ispod bloka. Odlično taktički pripremljena utakmica 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Del Piero said:

Nemci su stvarno suludo sutirali danas. Uopste tu nije bilo toliko otvorenih i lakih suteva kao sto su Italijani imali, svasta je ulazilo. Svakako su sjajan tim, Fargo na klupi odradio fenomenalan posao.

 

Uzivao sam u utakmici, steta sto nije bila neizvesna do kraja. Sve je bilo na nivou, uz punu halu i odlicnu atmosferu, sto podize i nivo igre i generalno uzitak dok gledas, ali nazalost na ovom turniru toga ima samo na utakmicama domacina.

Celo prvenstvo se pitam na koga me podseća. Hvala.

Edited by Pero_Cameron
.
Link to comment
Share on other sites

Divota od košarke. Njemci sa ovakvim šutom su ekipa da se pobije sa Amerikancima, a ne Grcima.

Očigledno, bolje je imati 6-7 dobrih igrača, nego jednog MVP-a i olovne vojnike oko njega.

 

Nakon ovoga što sam gledao noćas više nisam mnogo ni popižđen na naše, mi smo postali individualno i kolektivno anahroni, da nam nije Jokića mi bismo gubili redom od svih koji imaju minimum skilla.

 

EDIT: da ne bude zabune, nismo samo mi anahroni, na ovom nivou košarke i igrač kao Kalates je zbog toga što nema šut nenadoknadiv minus, iako je za Vaska Žabatu mastermind igre pod obručima

Edited by Beonegro
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, bosMan_jr said:

Nisam sve citao, pa ne znam je li neko pomenuo da Wagner podseca malo na Pedju Stojakovica dimenzijama i dominacijom nad evropskim krilima kvazi defanzivcima. Decko ima 208 i ovi mogu samo da ga gledaju kako igra. A jos je mlad i ni blizu svog maksimuma.

Ako ćemo da ih poredimo, Wagnerova rookie sezona je statistički duplo bolja od Stojakovićeve.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Beonegro said:

Divota od košarke. Njemci sa ovakvim šutom su ekipa da se pobije sa Amerikancima, a ne Grcima.

Očigledno, bolje je imati 6-7 dobrih igrača, nego jednog MVP-a i olovne vojnike oko njega.

 

Nakon ovoga što sam gledao noćas više nisam mnogo ni popižđen na naše, mi smo postali individualno i kolektivno anahroni, da nam nije Jokića mi bismo gubili redom od svih koji imaju minimum skilla.

 

EDIT: da ne bude zabune, nismo samo mi anahroni, na ovom nivou košarke i igrač kao Kalates je zbog toga što nema šut nenadoknadiv minus, iako je za Vaska Žabatu mastermind igre pod obručima

hvala, mnoooogo bolja opcija nego Spasa. Ovaj nadimak mu odlicno obuhvata igracke kvalitete, karakter i drskost.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...