Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Recommended Posts

Ma predosetio sam ovo, još kad je postalo izvesno da ćemo sa žabarima igrati glupu 1/8 finala.

 

Bukvalno jedina ekipa koja nas je mogla izbaciti u ovoj fazi. I to baš na ovakav način.

To samo oni mogu. Cirkus da naprave, dramu, da ih krenu trojke nenormalno, da nas ubiju u pojam i sve po Spisu...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

sta znam, ne bih ja sad pravio ne znam kakve rezove i oprastao se od cele jedne generacije

naravno, pod uslovom da i dalje zele da igraju

 

za ovo danas trener snosi najvecu krivicu

od igrackog kadra, jasno je da imamo problem na pleju, spasa izgleda ne moze da dobaci do onoga sto igra na klupskom nivou

luca je konacno bio zdrav posle nekoliko godina, ali razocaravajuce prvenstvo ja njega...kontam da je ovo kraj za njega

tu treba baciti u vatru pokua i jovica

 

kalina je i dalje top hustle krilo u evropi

ako jokara bude zeleo i dalje da igra mi igru, sa drugim trenerom, mozemo praviti oko njega

 

problem su generalno bekovi i naravno trener

nemam predstavu ko bi bio neko moguce sledece resenje za selektora

rekao bih celava prevara v2, ali nisam siguran koliko on moze da napravi neki ok odnos sa igracima

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, medobrundo said:

I do Jokića je malo. Dončić bi verovatno lupio šamar budali na klupi koja ga drži xy minuta na klupi dok ekipa bez njega pravi minus 19. Koliko je čoveka pregazilo vreme, on misli da je u 2000oj, da su igrači neki poslušnici koji veruju bezpogovorno u njega. Jokić je za njega ime, autoritet. Sad mi je zaista i jasno da se čovek više ne odazove ako neki ovakav bolid bude trener.

Jeste, i pored peskira da mu stoji pistolj

Link to comment
Share on other sites

Čestitke vrhuški iz KSS,čestitke gosp.Pešiću i srecan odlazak u penziju,vreme je.

Poceko obrisao patos sa prekaljenim Karijem.Ono come te zabari mogu dobiti,ti I’m dozvolis da te tim oruzjem i dobiju.Ovo silovanje sa raspalim Gudurom i “odmaranje “ Jokica u utakmici biti ili ne biti je zestok fail.

Kapiten se nije pojavio na ovoj utakmici kao i na vecem delu EP.

Bitno je da si ti išupendirao Tea i sa tim pokazao Ko je glavni.

Kapa dole Jokiću i poruke ekipi na celu KSSarš napolje a selektoru srecan odlazak u penziju zasluzio je.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Casaubon said:

Vasu ne bih zalio vise nikad da ne vidim u dresu reprezentacije. Nula muda. Nula! Njega i Teodosica ko u istu recenicu pokusa da stavi, slati na rehabilitaciju.


Ona njegova izjava kako na slobodan dan radi sve sto nije vezano za kosarku, nekom ne znaci nista. Meni je recimo reklo mnogo o njemu.
Svaka cast na svemu, al nikad ono nesto posebno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Snjofko said:

Razmisljao sam ko ce da glumi u filmu o osvajanju prvenstva

 

 

Micić

 

micic.jpg

 

Jaramaz

 

jaramaz-1.jpg

 

Gudurić

 

guduric.jpg

 

Marinković

 

marinkovic-1.jpg

 

Nedović

 

nedovic.jpg

 

Lučić

 

lu-i.jpg

 

Kalinić

 

kalinic.jpg

 

Jagodić Kuridža

 

Kuridza.jpg

 

Davidovac

 

davidovac.jpg

 

Jokić

 

jokic.jpg

 

Milutinov

 

milutinov.jpg

 

 

Ristić

 

ristic-1.jpg

Adekvatni glumci.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mendoca said:

Ma predosetio sam ovo, još kad je postalo izvesno da ćemo sa žabarima igrati glupu 1/8 finala.

 

Bukvalno jedina ekipa koja nas je mogla izbaciti u ovoj fazi. I to baš na ovakav način.

To samo oni mogu. Cirkus da naprave, dramu, da ih krenu trojke nenormalno, da nas ubiju u pojam i sve po Spisu...

Zato sto oni igraju kao Srbi, a smo moderni jbt. MVP, MVP, difens, difens.

Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao utakmicu, ne pitajte zasto, ali ne mogu da verujem da nama Jokic u ovakvom mecu igra manje od 30 minuta? 

 

Guduric, pa i Lucic bas podbacili turnir, generalno ne znam kakav je doprinos bio Milutinova veceras, ali sve je to tankosava kada se uzme u obzir kako u klubovima igraju. Iz ciklusa u ciklus, iz turnira u turnir, jedni te isti giraci nevezano za formu u klubovima igraju na nivou, a drugi ne mogu da se sastave sem jednom u pet utakmica. Znaci menjaju se treneri, menja se sistem, menja se sve, ali jedni te isti isporucuju, a drugi chokeuju. Cujem od drugara i da je Vasa ko kurac odigrao.

 

Ako nista, rispekt za Jokica, privilegija je gledati ga i nadam se da ce nastaviti da igra za repstaciju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I na sve to jebena FIBA sa prozorima u kojima treba da gatas u bob da bi se negde kvalifikovao, i prvenstvima na 4 godine... ako se ne kvalifikujemo na SP nekim cudom, nema nas nigde do 2026. Do tada i ovo malo igraca sto moze da igra ima da bude u Teodosic godinama.

Edited by Casaubon
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dracarys said:

Jeste, i pored peskira da mu stoji pistolj

 

Ma jok, baš bi Dončić to mirno pratio i baš ne bi reagovao i rekao selektoru Slovenije da ne zna gde bije. Da se razumemo, šalim se, nije to ni Jokićev posao, ali bi bio u pravu da je rekao - budalo, skloni se. Dečko je kulturan, pa nije to rekao, iako je sigurno mislio isto što i svi.

 

Čovek je poveo Kuridzu, za koga svako ko prati košarku zna da je običan duduk. Čovek opet dobije minute pre Davidovca, i to 16!? još se čak i povadi i da dve neke trojke, iako odbranu ne može ni lasom da igra, a u napadu je igrač manje u tih 16 minuta (osim ta dva šuta)

 

Sve u svemu, Kari hteo da bude neki šmeker i pametnjakovic i na kraju ni za jedan kontraverznih poteza nije bio u pravu. Naprotiv.

Edited by medobrundo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...