Jump to content

Strane reprezentacije


Drug Crni

Recommended Posts

[mention=458]Cilemile[/mention] Ispravka, SCG je izgubila od Slonova na SP 2006:classic_smile:
I poluispavka, s obzirom da nije bila zvanična utakmica, 1998. je SRJ pobedila Nigeriju 3:0 u okviru priprema za SP u Francuskoj. 

Ma da, previše poraza u kratko vrijeme pa mi ispalo [emoji51]

Ali samo dodatno potvrđuje konstataciju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:

Vidim da je i Južna Koreja blizu.

 

Bacio pogled na drugu grupu, S. Arabija ima dovre šanse da ode na mundijal. Beše oni i Katar su u popriličnom političkom sukobu? Biće zanimljivo.

Arabiji deli jedna pobeda do SP, imaju gostovanje Japanu i čekaju Austaliju, pa čak i ako izgube oba meča pobedom protiv Kine u gostima idu sigurno dalje.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Juan said:

Izvukao se Alison, ali i da je ostao sudija pri crvenom ne bi mnogo pogrešio.

potpuno odsustvo mozga, ovakvi startovi se vidjaju jednom u 100 utakmica a on to radi 10 minuta nakon golmana ekvadora i 5 minuta nakon sto je emerson royal iskljucen

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

'oće crveni-neće crveni, 'oće penal-neće penal..Sudija je cirkus, igraće do sutra. I onaj gol Ekvadora koji nisu priznali je, po meni, bio regularan.

 

Mislim da je dobrano Ekvador oštećen večeras.

Sudija iz Kolumbije sudi meč, Kolumbija prva ispod Ekvadora. Bez ikakve logike.

Edited by Don Juan
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Amerikanci igraju u Kanadi, bice ponovo na stadionu 'Icetaka' , jer je sada u Hamiltonu manje vise ziva zakucana na -10, danju nocu, bice jos par nedelja.

Oni su igrali po zimi (U Columbusu) prvi i aklimatizuju se vec nedelju dana. Ironicno, Kanadjani tek stizu kuci iz Hondurasa.

 

Edited by KfJ
Link to comment
Share on other sites

Ako ništa drugo, Burkina ode u polufinale zahvaljujući činjenici da je Tunis 1 kurence od reprezentacije. 

Možda i najgore prvenstvo Afrike koje sam u životu gledao.

Jeste bio crvveni zasluženo za onaj lakat, ali da Tunis posle toga u 15ak minuta ne napravi ni polupriliku, bruka. Pokušali da izmuzu penal malo pre toga ali se iz aviJona videlo da je prvo bio start na loptu.

Sve u svemu, Malijska Crna Gora ode dalje... Zasluženo.

 

edit: Sutra Šiša vs Hašiš, arapsko kif - finale pre finala (16 ili 17h bemliga) i Senegal_FastFood vs EKaGe (20). :cigar:

Edited by Neme
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Neme said:

Ako ništa drugo, Burkina ode u polufinale zahvaljujući činjenici da je Tunis 1 kurence od reprezentacije. 

Možda i najgore prvenstvo Afrike koje sam u životu gledao.

Jeste bio crvveni zasluženo za onaj lakat, ali da Tunis posle toga u 15ak minuta ne napravi ni polupriliku, bruka. Pokušali da izmuzu penal malo pre toga ali se iz aviJona videlo da je prvo bio start na loptu.

Sve u svemu, Malijska Crna Gora ode dalje... Zasluženo.

 

edit: Sutra Šiša vs Hašiš, arapsko kif - finale pre finala (16 ili 17h bemliga) i Senegal_FastFood vs EKaGe (20). :cigar:

Ja mislim da Egipat nema šanse, makar po onome što amo videli do sada. Senegal može lako da ispadne ako igraju kao do sada.

Javlja mi se finale Maroko-Kamerun.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nervira me do konzumacije brufena sa kodeinom ovo besmisleno guranje Kameruna. Verovatno će i Egipat da dobije dosadašnje suđenje. Očajno prvenstvo.

 

16 minutes ago, Don Juan said:

Senegal može lako da ispadne ako igraju kao do sada.

 

Senegal, jedino golman ako ume da da gol.  Maroko - Kamerun, taman tako.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Don Juan said:

 

Javlja mi se finale Maroko-Kamerun.

 

18 hours ago, Neme said:

Maroko - Kamerun, taman tako.

Izgleda da je Salah imao drugačiju viziju finala 🤣🤣🤣.

Uzeli bi ljudi pare na kladionici samo da se klade suprotno od mene 🤣.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Neme said:

 

Ne bi me čudilo da Ekv. Gvineja opegla Senegalm s obzirom da su jezivo neefikasni. A može se desiti i "naplata" za sve promašeno do sada. Prosto nije htelo da uđe, prati ih i to...

Ja više neću da prognoziram, ali vrlo moguć je taj scenario 😁.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...