Jump to content

Strane reprezentacije


Drug Crni

Recommended Posts

8 hours ago, dzoneee said:

У мом неком сећању мислим против Румуна, последња утакмица квалификација за одлазак на СП 2010. у Јужној Африци.

 

После Томислава Караџића и његовог сукоба са Антићем све одлази у три лепе, иде Ђенова и од тада је јавашлук у савезу и фудбалу свеукупно све до дан данас. 

A protiv nas u kvalama za Brazil?

Link to comment
Share on other sites

Е могуће и ту? Мада тада је већ био хаос око савеза а и тренера, са химном и Љајићем оно а и већ смо били испали из трке за прва два места па се не сећам каква је атмосфера била. Ово са Румунијом је била најбоља атмосфера икада и баш су се генерално људи наложили на фудбал. Ни сада чак није било толико јако као тад.

 

Перкос је у праву. У највећем случају све зависи од резултата код нас. Мада има сигурно удела и та срања која смо правили од 2012. - 2016. на трибинима. Цео тај период био је врло турбулентан за фудбалску репрезентацију и наравно да је учинио да максимално ниско оде интересовање random људи за њу.

Не би ме чудило да у овим квалификацијама, ако играмо добро и бележимо резултат, да буде боља атмосфера. Против Мађара рецимо можда и буде попуњен стадион? Јер до тада ћемо већ одиграти довољан број утакмица да знамо на чему смо.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da se jako precenjuje ovo sranje sto se desava u savezu, svi su vec zaboravili to posle nedelju dana.

 

To je nama stalno stanje, a ako su rezultati dobri bice ljudi na tribinama. I sad protiv Litvanije je bilo oko 27000 zvanicno. Ja ne pamtim takvu posetu protiv ovakve reprezentacije. Ako pobedimo u CG bice jos vise sledeci put.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Don Juan said:

Da li je realno da su ovo dopustili Hrvati???

Umesto tri komada da im daju, primaku gol u nadoknadi vremena.

Pitanje je da li su bas bili toliko dominantni? Jesu imali nekih prilika,ali ukupno jedna bleda partija,igra bez ikakvog autoriteta. Ko ne zna rekao bi da su obe ove reprezentacije ispale u grupi na Mundijalu.
Iz aviona se videlo da ce Vels da izjednaci. Ispada da je ovo naknadna pamet,ali ortak i ja gledali utakmicu i bas negde na pola sata do kraja smo prokomentarisali da ce Vels zabiti.

Inace,mislim da je Hrvatskoj Poljud neverovatno baksuzan teren..pojma nemam statistiku,ali imam utisak da su tamo od 11 utakmica (lupam) dobili samo 4..

Edited by Drug Crni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ја нисам мислио да ће Велс изједначити али сам рекао док год је 1:0 резултат а ти си евидентно боља и квалитетнија екипа на терену, то је увек опасност да не победиш. Јер нека глупост увек се догоди коју или преживиш или прођеш као Хрватска синоћ. Зато да су имали 2:0 једно 10-ак минута пред крај утакмице ону прилику Велс не би чак ни имао.

 

Хрватска по мени јесте била доминантија екипа синоћ на начин на који они и буду доминантни. Они су ретко када доминантни у шутевима у оквир гола или у стварањима чистих шанси као на траци. Али у тој контроли утакмице у самој игри са лоптом у ногама ту јесу увек доминантни и ту нема говора. Имају такав тип играча, праве такве играче уосталом, гаје тај стил игре и то је то. 

 

Мислим да ће Турску откинути у Турској да ови неће знати где је лево а где десно. Ценим да ће та утакмица у првом полувремену бити готова.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Drug Crni said:

igra bez ikakvog autoriteta

 

Upravo ovo. Mislim, Wales, najgora europska repka na prošlom SP, bez Balea, Allena i Daviesa (i možda još ponekog) i ti nešto kao mrsomudiš umjesto da im spakiraš 3 komada. Baš negdje oko 60. minute su se naši nakratko čak i skroz povukli i prepustili loptu Walesu. Usporediti ovu tekmu s npr. onom protiv Rusije kad smo tražili direktan prolaz na SP. Nebo i zemlja. A Rusi su vjerojatno kvalitetniji od ovog Walesa. Zato mi je drago da smo ga primili a i zbog Kramarićeve sebičnosti krajem prvog dijela kad smo mogli sve riješiti. Sad je jasno da bod u Turskoj neće biti neki odličan rezultat a da smo ovu dobili išli bi na bod u Turskoj skoro sam siguran. Dakle treba ići na pobjedu, mada, kako igramo, i taj bod bih sad potpisao.

Ja iskreno nisam mislio da će nam ga zabiti jer su loši bili skroz ali nije me previše ni iznenadilo. A za Poljud si u pravu, baš baksuzan teren za nas, odvajkada.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, 4th and Goal said:

 

Upravo ovo. Mislim, Wales, najgora europska repka na prošlom SP, bez Balea, Allena i Daviesa (i možda još ponekog) i ti nešto kao mrsomudiš umjesto da im spakiraš 3 komada. Baš negdje oko 60. minute su se naši nakratko čak i skroz povukli i prepustili loptu Walesu. Usporediti ovu tekmu s npr. onom protiv Rusije kad smo tražili direktan prolaz na SP. Nebo i zemlja. A Rusi su vjerojatno kvalitetniji od ovog Walesa. Zato mi je drago da smo ga primili a i zbog Kramarićeve sebičnosti krajem prvog dijela kad smo mogli sve riješiti. Sad je jasno da bod u Turskoj neće biti neki odličan rezultat a da smo ovu dobili išli bi na bod u Turskoj skoro sam siguran. Dakle treba ići na pobjedu, mada, kako igramo, i taj bod bih sad potpisao.

Ja iskreno nisam mislio da će nam ga zabiti jer su loši bili skroz ali nije me previše ni iznenadilo. A za Poljud si u pravu, baš baksuzan teren za nas, odvajkada.

Turci su skor nepredvidivi. Kada ih krene mogu da pobede bilo koga na svom terenu, ali mogu da izgube od bilo koga kada im se "ne igra". 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ајде да одиграмо без срања за почетак у квалификацијама за ЕП неку такву "осетљиву" утакмицу. Јер ако ћемо да изгубимо боље и да изгубимо него да нам поново одузимају -3 бода плус да дају +3 бода противнику за службени резултат. Свакако да је -3 боље него -6 како смо прошли 2012. и 2016.

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Ja priželjkujem nerešeno ali me ne bi iznenadila pobeda CG. Još ako Jovetić može da odigra barem 60 minuta to ne bi bilo iznenađenje. Hrvati će izdominirati u Turskoj, oni po tradiciji imaju probelm sa manje atraktivnim ekipama a kad je protivnik jači i opasniji to reše bez većih problema.

Link to comment
Share on other sites

Ovo nije penal za Kazahstan. Pogrešio je Simović, mislim da je rame u pitanju. U VAR sobi takođe naši, tako da ne znam šta da kažem.

45 minutes ago, StefanPG said:

Ajde da odigramo 3 za 3 sjutra emoji16.png


Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока
 

Kazaću ti posle meča 😁. Ali znajući našu logiku, igraćemo 1 za 1 😁.

Link to comment
Share on other sites

Да да слажем се, него ми се дигне коса на глави кад чујем више то 3 за 3 или нешто за нешто.

 

И пребачено у одговарајућу :smiley2:

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...