Jump to content

Strane reprezentacije


Drug Crni

Recommended Posts

Каже ми свастика данас у Новом Саду било ванредно стање због Џаке. Полиција на све стране. А наводно како је она чула Швајцарци уопште нису били смештени где и Белоруси у граду, већ негде на Фрушкој Гори :lol_2:

 

Благе везе намам где ће Белоруси да играју са Косовом :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ta'veren said:

Pricas napamet, u svakoj liniji im je falio po neko i dva gamechangera. Sest igraca su bili u startnih 11 spletom okolnosti. Uz to promenili su selektora.

 

Ovaj sastav je teska mehcina, Danska ili Svajcarska bi ih sinoc satrali.

 

Ko je tacno od holandskih igraca koji trenutno igraju fudbal "gamechanger"?

 

Posto kontam da je iz same konstrukcije nasa definicija te reci vrlo razlicita.

 

Koliko vidim, jedini igraci koje ja recimo ne bih nazvao gamechangeri, ali ajde, Van Dajk i Vajnaldum su igrali, igrao je recimo i Depaj, pa cisto da me uputis koji su to epohalni igraci koji fale u svakoj liniji ovde, izuzev De Jonga? Svako drugi je potpuno zamenjiv.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, McLeod said:

 

Ko je tacno od holandskih igraca koji trenutno igraju fudbal "gamechanger"?

 

Posto kontam da je iz same konstrukcije nasa definicija te reci vrlo razlicita.

 

Koliko vidim, jedini igraci koje ja recimo ne bih nazvao gamechangeri, ali ajde, Van Dajk i Vajnaldum su igrali, igrao je recimo i Depaj, pa cisto da me uputis koji su to epohalni igraci koji fale u svakoj liniji ovde, izuzev De Jonga? Svako drugi je potpuno zamenjiv.

Pa jeste osam igrača bilo van stroja, to je živa istina. Ne znam koliko ih to opravdava, ali nisu bili u najjačem sastavu.

Link to comment
Share on other sites

Да смо ми примили овако сви из одбране би били проглашени као ЈСЛ балвани и сменили би сваког дефанзивца и упоредили са дефанзивцем Јавора :innocent:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dzoneee said:

На колико стадиона су Хрвати домаћини када игра њихова репрезентација? 3,4?

 

Загреб, Сплит, Ријека, Осијек можда?


Plus nekad sa slabijim repkama znamo odigrat u Varaždinu ili Puli. Mislim da je to to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dzoneee said:

На колико стадиона су Хрвати домаћини када игра њихова репрезентација? 3,4?

 

Загреб, Сплит, Ријека, Осијек можда?

Igraju u Zagrebu i Splitu uglavnom a bude i neka sa manje atraktivnim protivnikom u Osijeku i Rijeci

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Don Juan said:

Pa jeste osam igrača bilo van stroja, to je živa istina. Ne znam koliko ih to opravdava, ali nisu bili u najjačem sastavu.

 

Pa jeste, ali nije sad da Holandija ima ne znam kakve igrace, ima ta 3-4 igraca koji su da kazemo top klasa, mada i to je diskutabilno jer su skoro svi u laganom ili slobodnom padu, ima jos par odlicnih, ostalo je mediokret do mediokriteta.

 

Nemojte da sad pricamo kako su ih Francuzi rutinirali jer im nisu igrali neki Damfrisi, Gakpoi i Bergvajni.

 

Holandija je slican tier trenutno kao nasa reprezentacija, ako nismo i bolji od njih.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Perkos2 said:

Igraju u Zagrebu i Splitu uglavnom a bude i neka sa manje atraktivnim protivnikom u Osijeku i Rijeci

А добро који је онда проблем што ми не играмо са Литваницима у Новом Саду рецимо. А Белоруси могу да играју своје утакмице тамо а ми не можемо? 

 

Не разумем која је фора зашто играмо нон стоп на Маракани. Ем је превелика за интересовање људи овде, ем смара да се нон стоп игра тамо? Јел неко и зато има неку рачуницу *ебем му матер.

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dzoneee said:

А добро који је онда проблем што ми не играмо са Литваницима у Новом Саду рецимо. А Белоруси могу да играју своје утакмице тамо а ми не можемо? 

 

Не разумем која је фора зашто играмо нон стоп на Маракани. Ем је превелика за интересовање људи овде, ем смара да се нон стоп игра тамо? Јел неко и зато има неку рачуницу *ебем му матер.

 

Kad je uopce Marakana zadnji put bila puna do posljednjeg mjesta na utakmici reprezentacije? 

Link to comment
Share on other sites

У мом неком сећању мислим против Румуна, последња утакмица квалификација за одлазак на СП 2010. у Јужној Африци.

 

После Томислава Караџића и његовог сукоба са Антићем све одлази у три лепе, иде Ђенова и од тада је јавашлук у савезу и фудбалу свеукупно све до дан данас. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Kad je uopce Marakana zadnji put bila puna do posljednjeg mjesta na utakmici reprezentacije? 

Protiv Portugala za kvalifikacije za Euro 2020 je bilo 40.000.

Treba ipak reći da ako izuzmemo LN, dva meča u kvalifikacijama za SP smo igrali pred praznim tribinama, a protiv Azera i Luksemburga je bilo tu oko 10k u proseku.

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perkos2 said:

Igralo se nekad u NS ali što su prestali ne znam, ne znam ni kakav je trenutno teren tamo

Igrali smo protiv Velsa u NS, pa opet nije bio put stadion. 

Stadion Zvezde, pored JNA su jedina dva stadiona gde postoje svi uslovi za igru na tom nivou, za sada. Videćemo ako zaista srede Kragujevac i Niš, a u NS mislim da planiraju novi stadion. Opet, ne vidim neku svrhu, ako planiraju nacionalni stadion, ali to je priča za negde drugde.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...