Jump to content

Premijer liga 2022/2023


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

To su ti moji Spursi, nepredvidivi samo tako.

Kada su upali u ponor i delovalo je da padaju u formi i da ce da skliznu na tabeli, 2 cleansheeta po 1-0 protiv Fulama i Sitija, oba gola dao kapiten.

Sada je vec bolja situacija, preti Brajton, ispred su Manca i Njuka, otvorena je borba za 4to mesto, a i 5to mesto i Liga Evrope u ovakvoj ligi je uspeh gde su LP i Chelsea na sredine tabele.

 

 Ne samo sto je postao najbolji strelac u istoriji Totta sa 267 golova, ovo mu je bio i jubilarni 200ti gol u PL i sada Runi bezi 8 golova, a Shearer 60. 
Mislim da je sasvim realno da Kane jednog dana obori taj rekord, obzirom da ga ceka jos dobrih 4-5 sezona u PL. Puno ce zavisiti i od povreda...

 

 Vidis @Miki28 odbrojavamo za rekord LeBrona, a za par godina cemo izgleda i za Kejna, ja samo za najbolje navijam 😄  

Sledi mec protiv Lestera u gostima (pobedivo) a ubrzo ce i 1/8 sa Milanom koji se raspada. Mogao bi Konte da razmisli o odluci na kraju sezone... 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/5/2023 at 9:06 PM, ras kass said:

Mnogi igraci su jedva cekali da napuste Manchester zbog klime. Ne samo Manchester, Englesku generalno. 

Ma u Englesku samo u Brighton. Krajnji jug, ima plaza, lepa arhitektura, nema britanske gordosti, ljudi chill toliko da je to postao UK verzija San Francisca (pre svega za LGBT community). Nisam bio, ali sam citao, i pricao mi kolega koji se preselio iz Londona tamo 😄

Trenutno najcarskiji klub u PL.


_____________________________

@City

Ukoliko se dokaze da su krivi, ovo bi bila fer kazna:

- izbacivanje iz lige, u drugu ligu
- dedukcija poena, naredne 3 god. 2023/2024 - 25 pts, 2024/2025 - 20pts, 2025/2026 - 15 pts. Posle toga jos 2 god po 5-10 pts
- narednih 10 godina mogu da trose samo vrednost koje su potrosile 2 najskrte ekipe iz te lige, u prethodnoj godini. 19th + 20th / 2
- Mogu da dovedu samo 3 igraca po sezoni (sa budzetom gore)
- Finansijki ih kazniti tako sto mora da uloze 500-800 miliona u narednih 5 godina u nerazvijene fudbalske oblasti u Evropi i Svetu. Izgradnja terena, lopte itd itd. Ukoliko to ne urade, prodaje se infrakstruktura kluba, igraci idu na licitaciju ( 😄 ) I od toga se placa taj deo.
- Dodatni ekstra porez na imovinu, u smislu taj trening centar

Ujedno:
1. Titule im ne oduzimati (iako bi to znacilo da United dobije 3 titule :D). TO bi bilo glupo, na kraju krajeva nisu igraci krivi za to. Dosta igraca i trenera je ulozilo truda da se osvoje te titule.
2. Ostaviti im tu infrastrukturu. Kad su vec napravili takav trening centar, nece im biti tesko da se vrate u PL iz Championship-a i pored toga sto ne mogu da dovedu bilo koga.



A meni PL i UEFA daju po milionce (ne mora vise) sto sam im brzo napravio plan da se ozdravi fudbal i da se pravedno kazni ovo. 😇

Edited by BattleBender
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, BattleBender said:

Ma u Englesku samo u Brighton. Krajnji jug, ima plaza, lepa arhitektura, nema britanske gordosti, ljudi chill toliko da je to postao UK verzija San Francisca (pre svega za LGBT community). Nisam bio, ali sam citao, i pricao mi kolega koji se preselio iz Londona tamo 😄

Trenutno najcarskiji klub u PL.


_____________________________

@City

Ukoliko se dokaze da su krivi, ovo bi bila fer kazna:

- izbacivanje iz lige, u drugu ligu
- dedukcija poena, naredne 3 god. 2023/2024 - 25 pts, 2024/2025 - 20pts, 2025/2026 - 15 pts. Posle toga jos 2 god po 5-10 pts
- narednih 10 godina mogu da trose samo vrednost koje su potrosile 2 najskrte ekipe iz te lige, u prethodnoj godini. 19th + 20th / 2
- Mogu da dovedu samo 3 igraca po sezoni (sa budzetom gore)
- Finansijki ih kazniti tako sto mora da uloze 500-800 miliona u narednih 5 godina u nerazvijene fudbalske oblasti u Evropi i Svetu. Izgradnja terena, lopte itd itd. Ukoliko to ne urade, prodaje se infrakstruktura kluba, igraci idu na licitaciju ( 😄 ) I od toga se placa taj deo.
- Dodatni ekstra porez na imovinu, u smislu taj trening centar

Ujedno:
1. Titule im ne oduzimati (iako bi to znacilo da United dobije 3 titule :D). TO bi bilo glupo, na kraju krajeva nisu igraci krivi za to. Dosta igraca i trenera je ulozilo truda da se osvoje te titule.
2. Ostaviti im tu infrastrukturu. Kad su vec napravili takav trening centar, nece im biti tesko da se vrate u PL iz Championship-a i pored toga sto ne mogu da dovedu bilo koga.



A meni PL i UEFA daju po milionce (ne mora vise) sto sam im brzo napravio plan da se ozdravi fudbal i da se pravedno kazni ovo. 😇

Koga boli krasan? Titule su osvojene nepošteno. Osvojili su ih zato što su varali. To što nisu varali igrači nema apsolutno nikakve veze.

Btw, meni je highlight svega Josep koji nije ništa znao. On je pitao šeika jel sve pošteno, jer ako nije pošteno više neće bit frendovi. I šeik je rekao da je pošteno. Kakav lik jbt 🤣

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Drug Crni said:

Lids da igra samo protiv Big 6 timova,'ladno bi izborio opstanak..tukli Liverpul u gostima, Celzija kuci, sinoc bod..:cigar: Povampire se pred velikanima,a pred ostalima skidaju gace.

Lids je razbio Arsenal kao domaćin u prvom delu sezone,ali su na kraju izgubili.Igrali su ludački presing tokom cele utakmice.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...