Jump to content

Premijer liga 2022/2023


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

10 minutes ago, Drug Crni said:

Zato sto ljudi dozivljavaju igrace (u ovom slucaju Mitra) kroz emociju, navijacku simpatiju itd. Pa je neko moj post doziveo kao atak na njega..danas je bio baksuzan,ali to ne menja moju percepciju da je nesiguran penaldzija..

Išao sam provjeriti. Konverzija mu je 70% ukupno. U Premier ligi 50%. Od 8 zapucao 4.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bas nespretan Mitrovicev potez, ali po meni je ovde fudbalska pravda uzela stvari u svoje ruke jer penala nije bilo. Sudija je bas kratko gledao snimak i nisam uopste siguran da je primetio da je igrac Lidsa prvo nagazio Trpijea, pa je tek onda napravljen faul za penal. Sta tek reci za prvi gol Junajteda, cist ofsajd. Lopta nikada ne bi stigla do Bruna da Rasford nije bio onako pozicioniran (u ofsajdu) cime je poremetio protivnicke igrace i uticao na igru, nema veze sto nije dirao loptu.

 

Arsenal je napravio veliki korak ka tituli. Izuzev prvih 15-ak minuta drugog poluvremena gde je Totenhem bio bolji (sto se i moglo ocekivati nakon 2:0 u prvom pol) sve ostalo je Arsenal rutinski odradio. Totenhem trentuno jeste u uzasnoj formi, ali i dalje nije mala stvar nadigrati takvu ekipu, pogotovo u gostima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Veliki korak ka tituli nije jer ima jos 20 kola, uostalom Utd i City igraju sada u midweek-u i to ce se spustiti. Ukoliko se ne ispune moja ocekivanja, da Utd izgubi od Arsenala vec se vrati neporazen, City je itekako u igri. Ovo je trenutni pad forme kod njih, vec do meca sa Arsenalom 15.02 ce se stabilizovati a imaju jos jedan i posle toga. Sve je ovo otvoreno jer City je jedina ekipa koja je sposobna da veze 20 kola bez poraza a od tih 20 da bude barem 18 pobjeda. 

Arsenal pod hitno mora da dovede neka pojacanja jer oni su 1 ili 2 povrede od katastrofe ( Partey i Odegard ). Isto vazi i za Utd ( Casemiro, Rashford, Varane ). City vec to moze da nadoknadi. 

Edited by Miki28
typo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...