Jump to content

Premijer liga 2022/2023


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

Kakav bog je ETH.
Zamenio je Martial-a garant zbog one situacije kad nije izvrsio presing na Ederson-a, kad je Ake vratio nezgodnu loptu.
Evo mogu da se kladim da je zbog toga.

8 minutes ago, Miki28 said:

@BattleBender nema sta, ETH masterclass. Pritisnuo Rodrija i usporio napade City. Fred odlican. Martial stub, covjek se vise i ne krece ( prodaja pod hitno ).

Strta za ove sanse Rashforda, pa jos ako se povrijedio. 

Provucice se ispod radara u kojoj je on meri generacijski waste talenta, a sam je kriv za to.
Te price se uvek vezuju za temperamentne i lude glave, koje partijaju i prave sranje.
Iako je on imao svoja srnja sa zenama, neverovatno je koliko on ima neke trule mental traits.

Zali boze talenta.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bugl Khan said:

Nije Utd iskoristio šansu u prvom i evo kazne. 

Ali meni je Antony sve. Netko je tog lika platio 100M 😂

CEO Utd: kupili smo potencijal, znamo da smo pretplatili. Sve ti govori o transfer politici kluba. Ali eno ga Wouttttt da spasi

84% lopte u 2 pol, 12 pokusaja City za 20 minuta. Bruka i sramota

Link to comment
Share on other sites

vreme je za neke hot takes, just for fun (ovo je poprilicno dosadna utakmica)

1. Halaand niej toliko dobar i mocan igrac. Jos 2,3 povrede zadnje loze, prepone (i po mesec,2 da su povrede) i ne bih se iznenadio da kroz 2,3 god on i Darwin budu ista klasa (koji ce biti opasan).

2. Akanji je igracina, bolji od Diasa. Novi Kompany.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BattleBender said:

Stvarno ne znam pravila, ako ovakve situacije po pravilu nisu ofsajd, onda su pravila glupa. I moentalno ih treba menjati.

Rashford je uticao na paznju Akanji-a, uticao mu je na nacin na koji ce on i da trci (iako ga nije pipnuo)

Ma čist offside pa lik je gradio loptu jbt. Pasivni offside je kad ne utječe na igru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...