Jump to content

Premijer liga 2022/2023


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

Just now, BattleBender said:

🤣

Garnacho ima nesto lose. Something reaaaaaally bad.

Taj nekakv psiho determination, bezobrazluk.
Ovakav talenat moze samo ovaj modern-age United da unisti.

O ovoj igri ti ja pricam. Vise srece nrgo pameti ali danas nema veze. Ipak ostajem pri tome da nas ceka debakl za par dana od Arsenala

Link to comment
Share on other sites

Ako je neko u ofsajdu i lopta je njemu upucena jedini nacin da se ne svira ofsajd je da taj igrac stane i pokaze da nema nameru da ide na tu loptu. Ovde je Rasfordu upucena lopta i on sve vreme trci pored nje, maltene je u njegovom posedu. I cak mislim da bi je i opalio levom nogom da Bruno nije naleteo u poslednjem trenutku. Skandalozna odluka.

Edited by Del Piero
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Del Piero said:

Ako je neko u ofsajdu i lopta je njemu upucena jedini nacin da se ne svira ofsajd je da taj igrac stane i pokaze da nema nameru da ide na tu loptu. Ovde je Rasfordu upucena lopta i on sve vreme trci pored nje, maltene je u njegovom posedu. I cak mislim da bi je i opalio levom nogom da Bruno nije naleteo u poslednjem trenutku. Skandalozna odluka.

Ma cist ofsajd ali hvala im.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Casemiro je tata za svakog zadnjeg veznog svijeta. Strana igracina, preporodio je United zajedno sa ETH. 

 

S druge strane, Haaland je klasican glorificirani tap in merchant. Apsolutno ovisan o suigracima da mu nastimaju sansu, u gradjenju igre ima niakakvo ucesce i sama tehnika mu je smijesna. Al jbg, fizicki je monstrum i ima strasan osjecaj za gol. Darwin ako se psihicki dozove i sabere ce biti bolji od njega. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mr clutch said:

Čestitke Mikiju na prognozi i pobedi. Bio sam uveren da je Utd povoljan matchup Sitiju i da će ih pobediti i pored lošije forme. 

 

Drago mi je zbog Arsenala. Najlepše bi bilo da je konačan ishod X, barem za Liverpool. 

Ma vose srece no pameti ali ajde. Zato sledeca nedelja ce biti da razmislim dal da gledam. 

 

Salim se, gledacu ali bice ruzno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Miki28 said:

O ovoj igri ti ja pricam. Vise srece nrgo pameti ali danas nema veze. Ipak ostajem pri tome da nas ceka debakl za par dana od Arsenala

Pa sve ida padne debakl, to ama bas nista ne menja cinjenicu da je ETH napravio progres.

I to ne beznacajan progres, nego tesko je da zamislis scenario, nekog paralelnog univerzuma, gde United od juna na ovamo, ima veci progres od ovoga.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

I tu ce izletit od prvog ozbiljnog tima 

Moguce, vrlo moguce. Provlace se cijele sezone ali ona aura polako opada, sve vise i vise ce ih protivnici napadati a kad ih naoadnes nemaju pojma da se brane. 

 

Nego Haaland? Dobro si rekao, glorifikovani tapin merchant. Decko ako ne da gol kao da nije ni bio na terenu, 0 uticaj na igru. Mbappe 2 klase ispred.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Miki28 said:

Moguce, vrlo moguce. Provlace se cijele sezone ali ona aura polako opada, sve vise i vise ce ih protivnici napadati a kad ih naoadnes nemaju pojma da se brane. 

 

Nego Haaland? Dobro si rekao, glorifikovani tapin merchant. Decko ako ne da gol kao da nije ni bio na terenu, 0 uticaj na igru. Mbappe 2 klase ispred.

Pa neki koje pamtimo (pamte) kao najveće u povijesti su bili to. Gerd Muller npr.

Da je to lako, imala bi svaka momčad jednog. Ali treba se znati naći u šansi, i onda ju bit priseban pospremit u gol. S tim da je lik uz to visok, jak i brz (frajer je brži od mog psa, koji je brz).

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...