Jump to content

Premijer liga 2022/2023


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

Slicna stvar kao u vecini sezona, na papiru imaju sirinu, ali mnogi od igraca na koje se oslanjaju su skroz van forme, plus su se vratili sa WCa (njima je dosta igraca bilo tamo) pa je to i dodatni problem, pa onda redovno neko na koga je trebalo da se oslone, u ovoj sezoni Skamaka, razocara i kad se sve sabere i oduzme dobijamo ovo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, McLeod said:

Ne znam zasto mi Pep ovo radi, jos cu da se ponadam.

Igrate odlican fudbal, puni samopouzdanja i dosta igraca u formi. Uopste se ne osjeca neigranje Jesusa a mislio sam da ce biti tu malo problema. 

 

City u narednih 5 kola igra @ Celzi, @ Utd, Totenhem, Wolvsi, @ Totenhem. Tu nema trika da uzmu svih 15 bodova, cak se ne bi iznenadio da uzmu tipa 7-8 bodova jer nisu ni izbliza tako jaki. Vrlo miguce da duel Ars-City 15.02 i odluci trku

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Igrate odlican fudbal, puni samopouzdanja i dosta igraca u formi. Uopste se ne osjeca neigranje Jesusa a mislio sam da ce biti tu malo problema. 

 

City u narednih 5 kola igra @ Celzi, @ Utd, Totenhem, Wolvsi, @ Totenhem. Tu nema trika da uzmu svih 15 bodova, cak se ne bi iznenadio da uzmu tipa 7-8 bodova jer nisu ni izbliza tako jaki. Vrlo miguce da duel Ars-City 15.02 i odluci trku

Ima i Arsenal Njukasl(H),Totenhem(A),Junajted(H).Tri baš zajebane utakmice.

Teško je bilo i ovo gostovanje Brajtonu,ali je to Arsenal relativno lako rešio.

 

edit:Vila vodi.

Link to comment
Share on other sites

Volio bih da se PL ozbiljno pozabavi sudjenjem i ovim odugovlacenjem igre i nadoknadom jer ovo iz meca u mec je zalosno za gledati. 

 

Vila je toliko odugovlacila igru da je trebalo biti minimum 10 minuta nadoknade ali Totenhem nemocan pa ce se precutati i na ovih 7. Digne ako nije ukrao bar 3+ minuta kod 3 auta i 2 kornera onda ne znam. Sudije trebaju davati zute kartone svakom pa nek bude i po 10 zutih po mecu dok se ovo ne iskorijeni. Dopustio je tako nesto i onda Konsa koji nastavlja da odugvlaci jedno 40 sekundi dobija tek tada zuti i onda opet nece da izvede loptu vec odlazi da bi doaao golman. Ili to ili da se uskoro uvede ono sto je pricano, 60 minuta utakmica sa stopiranjem.

 

E da, simuliranje povrede glave je otislo bas u krajnost da se zloupotrebljava maksimalno a to je najbolji primjer Bisuma u 1 pol. Lika niko ni pipnuo nije a pao ko pokosen i valja se 2 minuta kao da je ne daj boze neko raspalio volej u njegovu glavu. Tome se mora stati na put. Ubija svsku draz za fudbalom

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, sasha arsenal said:

Vrate Poketina.

U Spursima se nakotilo mnogo olupina. 

Mnogo posla je pred Konteom mada bi mozda mogao da ubaci nekad i plan B ako uopste i ima to u svom repertoaru. Vidjecemo sta moze uraditi. Za pocetak defanziva se mora ozb popraviti, rece komentator da je ovo 15ti mec zaredom da su primili prvi gol a da su na prethodnih 7 meceva primili najmanje 2 gola. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da, ta statistika je porazavajuca, jos ni ne upalis tekmu a Spursi vec krenu sa 0-2. Ili protiv Leedsa, 3x gubili. Imali su srece da su dosta takvih meceva uspeli cak i da preokrenu, protiv BForda su gubili oba puta 2-0, kuci su dosli do pobede na samom kraju, a u gostima recently izvukose 2-2. Leeds su uspeli da okrenu posle 3 gubljenja rezultata jednim golom za 4-3. A u mnogim mecevima izvukose X.

 

 Problem su povrede i umor posle svetskog prvenstva takodje. Medjutim, svakako poraz kuci od Vile bez datog gola je porazavajuci. Previse ja jaka PL i stvarno mislim da zasluzuje 6 direktnih predstavnika u Ligi Samiona... Spursi i Celzi su prosli grupu kao prvi ove sezone u LS, igraju osminu sa sansama za dalje(solidnim), a tesko da ce i sledece godine igrati isto takmicenje...

 

 No dobro, ja sam uvek uz moje Spurse... Mada ne bi me cudilo da u nekom trenutku Kanu dopizdi da vuce godinama tim kao Lebron recimo celu karijeru svoje timove i ode negde sa nekim superstarovima po trofeje. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...