Jump to content

Strane košarkaške lige


Del Piero

Recommended Posts

Jel može neko ko je više pratio Endesa ligu ove godine da mi kaže na koju se fintu Zaragoza umuvala u polufinale? Gledam ih sinoć protiv Barse, baš tanak roster. Reko bar imaju nekog Amera jebača kad ono ni to, među boljim igračima im je Nemanja Radović. Baš baš tanka ekipa za tu fazu takmičenja.

Link to comment
Share on other sites

Pa onaj Sten Okoje im je u petorci lige. Fizicki dobar igrac, ali vjetovstno su mu Hanga i Klaver defanzivno previse.

 

Edit. Mislite li da bi Tomicu Vil Kamings iz Oldenburga legao samo tako. Taj covjek sve zna, samo je fizicki tanji.

Edited by pepe sancez
Link to comment
Share on other sites

Sta znam, Nemacka liga nikako ne moze da mi bude reper za neku cvrscu igru, onu koja ce se igrati sledece godine u EL. Imao je on sansu u dobrom sistemu kod Blata ali se tamo nije pokazao.  Mislim da bi na samo tako legao Siva, ali cini mi se da nije mnogo realno u ovom trenutku kada je Alba izborila EL.

 

Nego gledam sad Aita, i ne mogu da se setim kada sam video poslednji put nekog trenera na kosarkaskoj utakmici sa kacketom na glavi, bas nekako kul izgleda. :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

Meni je zadnjih godina Njemacka liga možda najzanimljivija za praćenje, toliko nekih zanimljivih igrača, bilo po stilu igre ili fizičkom profilu, ekipa koje igraju različite stilove kosarke, ima i do uticaja trenera sa strane a niko ne igra za neke prevelike pare.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Jel može neko ko je više pratio Endesa ligu ove godine da mi kaže na koju se fintu Zaragoza umuvala u polufinale? Gledam ih sinoć protiv Barse, baš tanak roster. Reko bar imaju nekog Amera jebača kad ono ni to, među boljim igračima im je Nemanja Radović. Baš baš tanka ekipa za tu fazu takmičenja.

Baskoniji se nije igralo cetvrtfinale.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, MrTripleDouble said:

Sta znam, Nemacka liga nikako ne moze da mi bude reper za neku cvrscu igru, onu koja ce se igrati sledece godine u EL. Imao je on sansu u dobrom sistemu kod Blata ali se tamo nije pokazao.  Mislim da bi na samo tako legao Siva, ali cini mi se da nije mnogo realno u ovom trenutku kada je Alba izborila EL.

 

Nego gledam sad Aita, i ne mogu da se setim kada sam video poslednji put nekog trenera na kosarkaskoj utakmici sa kacketom na glavi, bas nekako kul izgleda. :classic_smile:

Priznajem nisam ga ni primjetio u Darusafaki, ali ono sto vidim da Tomic trazi od pleja on moze da odradi vrlo dobro. Naravno, nisam ni mislio da on bude prvi plej, niti bi bio fit  na ostatak rostera. Vise sam mislio naglas. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...