Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

10 hours ago, Markoss said:

 

Mislis kondicioni trener? Navodno, svi ce sem njega da dodju, bar je to prvi info da ga ne pusta Makabi. 

Da, tako je pisalo, nevezano za kintu...čisto neće is Izraela...mada me zbunio @Don Juansa ovim fizio pa kontam mozda covjek misli da nam treba njihov fizioterapeut.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, fradler said:

Mrkela u nekoj emisiji na Areni sat vremena pricao o igrackom kadru, tituli, treneru, prelaznom roku, ligi sampiona i nije rekao ama bas nista. Sve frazetina do frazetine, jedna jedina interesantna informacija ili makar smislena recenica se nije mogla cuti. Covek je olicenje nekompetentnosti i diletantizma.

 

U jednom trenutku voditelj pominje interesovanje za Kasijeru iz Zenita i Mita ga ispravlja, kao ne, ne, nije Kasijera nego Kaisera. Naravno da je Kasijera.

 

E da, pitao ga je voditelj i Krasoa, ali naravno nije uspeo da izvuce nista vise od "sigurno da je medju igracima koji su nam interesantni". Onda ga pita da uporedi Krasoa i Bena, na sta Mrkela konstatuje da nisu uopste slicni, kaze Ben je krilni spic a Kraso je vise desetka :classic_laugh: Covek ima veze sa desetkom koliko i Kulibali.

Svake godine Mrkela gostuje na Areni i uvek bude identicno ovako kako si napisao.

Jedino sto se povezuju razlicita imena svake godine,ali Mita i tu briljira.Ne zna ni pozicije tih igraca.

Ponavlja iste recenice kao pokvareni tranzistor.

 

 

  • Like 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mendez said:

Da, tako je pisalo, nevezano za kintu...čisto neće is Izraela...mada me zbunio @Don Juansa ovim fizio pa kontam mozda covjek misli da nam treba njihov fizioterapeut.

 

Na kraju krajeva nema ni neke veze sto taj konkretan trener ne dolazi, bitno je da konacno imamo "sefa"  koji shvata koliko je ta fizicka sprema vazna (zapravo mu je jedno od najjacih oruzja), tako da sigurno zna kakav mu covek treba na toj poziciji i ne verujem da ce pogresiti u izboru (mozda vec ima nekog). Nije tu bitan pojedinac koliko je bitan program. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Константин said:

1682407962823_darko-pancev-promo-mozzats

1682407969565_darko-pancev-promo-mozzats

1682407975839_darko-pancev-promo-mozzats

 

Промоција документарца о Кобри. Кад овакав и шири састав буде заједно на Маракани, знаћемо да идемо ка оздрављењу као клуб...

Uporediš ove sa slike i terzu-mrkelu i negića i sve ja jasno zašto smo u blatu

6 hours ago, vlaDixXx said:

U finalu  Lige Sampiona za mlade

Az Alkmar rasturio Hajduk iz Splita sa 5 0

 

Taj isti Az Alkmar je dobio Zvezdu na penale, 1:1 u regualrnom toku

Znači Zvezda vicešampion😄

Link to comment
Share on other sites

Jedan od razloga zašto mi je mučno da gledam našu Zvezdu i zašto više ne odlazim na utakmice. Ne sumnjam da ćemo konačno imati dobar tim i trenera. Ali kad vidim da nam je u upravi Terzić, Mrkela, ovaj Petrović stvarno jadno a legende i pravi Zvezdaši ne da nisu u klubu nego ne smeju se približiti stadionu. Dzajića i Pižona ne računam oni su mi odavno pali u očima kada su prihvatili da budu lične marionete Terziću i kompaniji. Dan kada vidim Piksija, Vidića, Savićevića, Pančeva i ostale velike Zvezdaše na stadionu znaću da je sve u redu i da je naša Zvezda opet jedna porodica. Ovo sad je privatan klub koji ima nameru da rastera i posvadja sve i svakoga koji vole Zvezdu. O severu da ne govorim. Svih ovih godina bezrezervna podrška upravi i svim potezima koji narušavaju ugled kluba. To više nije sever i to više nisu Delije. A to pokazuje i slika sa svake utakmice ove sezone gde na severu nema ni hiljadu ljudi a pre je makar on bio uvek pun. Dzabe pozivi i pokušaj izvrtanje istine od strane Delija, dzabe i ovaj na silu guran marketing da bude što više navijača. Sve dok u klubu nastavi da smrdi stadion će biti prazan. 

 

P.S. Koliko je loše stanje u klubu je i činjenica da naša uprava se ama baš ni u čemu ne razlikuje od uprave u FKP. Samo mi pravimo rezultate pa se sve gura pod tepih. Rezultati pokrivaju lošu atmosferu u timu i oko tima ali u poslednjih nekoliko godina a od ove i definitivno ako se pogleda stanje na tribinama, ne može da pokrije nezadovoljstvo navijača.

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne postoji veci konsenzus u vaskolikoj ciganiji od onog da je Drkela jedan ljigavac, neznalica, bezmudas, olos, lopuza, bitanga... I takav je i dalje tu, jebe nas u mozak i vredja svakog navijaca.

Preslikan smo SNS. Terza&Drkela kao AV&Brnaba. Dzaja kao Toma grobar...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Procice vam vreme i vreme dok cekate da odu Terza i Mrkela, a ako odu, doci ce drugi. Ako to cekate, bolje da izbacite iz svoje agende sve sto je vezano za FKCZ, da se bar ne mucite i ne nervirate oko toga. Ko hoce da gleda, nek gleda fudbal. Recimo, ja gledam fudbal, ali bez nerviranja, ne citam vesti sa drugih portala, intervjuje i slicno, kojima zamlacuju narod. Ako vidim da se vuku po terenu, gasim TV i ne gledam utakmicu. Prosto ko pasulj. 

 

Ne znam da li postoji drzava u Evropi gde postoje dva kluba koji su po zastitom drzave. Kad kazem zastita, ne mislim da mogu da rade sta hoce, ali da im je uvek drzava na raspologanju kad zagusti i dogoru do noktiju tj u ovakvo uredjenom drustvu kod nas, FKCZ i FKP ne mogu nikad da propadnu u smislu bankrota i Rengers scenarija, it aint gonna happen. 

 

Dva sistema koja generisu finu paru za izvlacenje i za punjenje dzepova odredjenih likova, a u slucaju trenutno FKCZ, ima bas bas fina para za deljenje od UEFA bonusa. 

Bukvalno, klubovi na taj nacin placaju reket drzavi koja ih "stiti" cuva od raznih pizdarija kad upadnu njihove uprave, placa im dugove za evro licencu i slicno, pa cekaj onda, ako dodjes u LS, normlano je da drzava hoce nazad svoje pare kad te vadila iz minusa u datom trenutku. 

 

2 BG kluba i drzava imaju neku nevidljivu interesno finanijsku vezu, iz koje sve strane mogu da izvuku koristi u datom trenutku, osim navijaca koji su ovce za sisanje i daju legitimet svemu ovome. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Kvaratskhelia said:

Ima jedan klinac iz Zvezde koga zovu Mesi. Slušao sam komentatora koji prenosi te mlađe kategorije i kad god ovaj mali ima loptu komentator krene: Mesi, Mesi, Mesi😂😂😂

 

Dobar je taj mali bas, ali je bas bas lose gradjen i nadam se da na tome rade u skoli. Izuzetno je talentovan, ima sve u sustini, plus inteligenciju, ali nema pluca, nema snage za 70 minuta u Kadetskoj ligi maltene. Plus je nekako mrsav, slabasan, a nije da je zilav ili agresivan. Sad je i izrastao malo, pa se cini da mu i to pravi problem, ali generalno top potencijal. Andrija Maksimovic se zove. Ja bih ga vec na leto poveo na pripreme s prvim timom da radi sa malo ozbiljnijim kondicionim trenerom. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Markoss said:

 

Dobar je taj mali bas, ali je bas bas lose gradjen i nadam se da na tome rade u skoli. Izuzetno je talentovan, ima sve u sustini, plus inteligenciju, ali nema pluca, nema snage za 70 minuta u Kadetskoj ligi maltene. Plus je nekako mrsav, slabasan, a nije da je zilav ili agresivan. Sad je i izrastao malo, pa se cini da mu i to pravi problem, ali generalno top potencijal. Andrija Maksimovic se zove. Ja bih ga vec na leto poveo na pripreme s prvim timom da radi sa malo ozbiljnijim kondicionim trenerom. 

Sve se to može ozbiljnim radom dovesti u dobro stanje samo se plašim da nemamo struku za to. Naši više vole jake, visoke spore igrače koji stoje u bloku, to je prioritet selekcije

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Perkos2 said:

Sve se to može ozbiljnim radom dovesti u dobro stanje samo se plašim da nemamo struku za to. Naši više vole jake, visoke spore igrače koji stoje u bloku, to je prioritet selekcije

 

Naravno, samo sam ga prvi put gledao pre cetiri godine i imao sam identican utisak kao i danas, tako da sumnjam da struka ista radi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Struka je najveći problem

 

Ma naravno, kad u Zvezdi rade treneri pocetnici iz lokalnih skolica fudbala koji imaju platu manju od svih igraca,  po 50 hiljada, mozda samo u omladincima i kadetima imaju jacu. Partizan je one silne igrace izbacivao kada je u OS skupio trenere sa jakim CV-em rada u omladinskom fudbalu, pa su tu bili Zavisic, Prekazi, Scepovic itd. Njih mozes da uhvatis i kazes - koga ste vi formirali u dobrog seniorskog igraca i onda da ti daju poduzi spisak. Ovi treneri tu nisu sa Adom uspevali da imaju rezultate neke, nit su tu pravili igrace. 

 

Mislim sve pada u vodu kada najtalentovaniji igrac kog trenutno imas u skoli - Jovan Sljivic, nece da ostane u klubu, ne vidi sebe tu. Onda je dzabe i da napravis 10 prosecnih koji ce da igraju po SL, a nece biti igraci za CZ, a sve cesce upravo to radimo. Mijatovic je isto top potencijal, ali za razliku od Sljivica prilicno cudna glava, kao i mali Miladinovic, s takvima u sustini nikad ne znas sta i kako. O Mituljikicima koji su u svom svetu tek da ne pricam. 

 

Poraz struke je i kad dovedu Nikolasevica iz Vojvodine kao pionira, daju mu ugovorcinu (da ne pisem sad cifre) plus pare na ruke. On danas, em sto nece da produzi ugovor s CZ, em sto realno nije pedalj napredovao i nije igrac za CZ, nego je bas igrac za neki Radnik, Spartak i Napredak, za koje ocigledno stancujemo igrace. 

 

Tako da, treba pazljivo raditi sa Maksimovicem i Milosavljevicem iz generacije 07, to su igraci koji su ozbiljan potencijal. Meni se svidja i Petrovic iz generacije 06, ali se bojim da stagnira, isto kao i Vukojevic. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve te "stručnjake" iz OŠ treba otpustiti, ne može da bude da je problem samo u igračima a čak i ako jeste i tu je struka zatajila i odabirom igrača i načinom kako sa njima rade. Danas klinci provale da li si stručan za minut i teraju svoje, klub ih štiti zbog menadžera i tu je odmah izgubljen igrač. 

Link to comment
Share on other sites

On 4/24/2023 at 9:28 PM, Don Juan said:

Meni je od Baraka važniji tim koji vodi sa sobom. Videlo se u mečevima sa njima da su fizički mnogo jači od nas, tako da njihov fizio bi nam baš legao.

Sta ima on da vodi tim, ima ovde Milijasa i Vujadina Savica kao pomocne. Cuj Terza jos i pomocnim trenerima da daje pare. ..

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Igor_ said:

Sta je sa Milunovicem? Totalno zaboravih na njega. 

Mislim da je bio povređen jedno vreme, ali očigledno nije hteo Milojević da menja tandem Eraković-Dragović. Igraće on protiv Partizana u napadu, to već vidim u najavi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdas sa Istoka said:

A gospodon Spajic jel namerava da zaradi platu?

Pa mi smo dobro znali da potpisujemo povređenog fudbalera. Nije krivica na njemu.

Sa druge strane povreda je takva da ako se požuri i počne da igra prerano, može i da završi karijeru.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...