Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

4 hours ago, Perkos2 said:

forsirati do prve prilike za prodaju ili forsirati par sezona i prodati ga za 30 miliona evra pitanje je za sve navijače Zvezde

i ono što je najvažnije trenutno a pisao sam o tome kad su ga uzeli iz Niša je da igra na istoj poziciji koju igra Katai a znamo da Katai neće na klupu

Znam ja di ga možete dat. Garantirano će se razviti, uzmete 3-4M i neki postotak. Svima dobro. Nadam se da najveći menadžer ikada planira kontaktirati dr. Terzića.  

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Don Juan said:

U dečka treba ulagati i treba ga forsirati. Onaj gol koji je dao juče ne bi dalo 99% igrača lige, ajde što je stigao loptu ala Bejl, nego i pored toga što je imao sprint 70-80 metara on je uspeo na kraju da šutira rezonski i precizno i da gađa dalji ugao. Iskreno to retko može da izvedu i iskusniji igrači u Evropi, a kamoli na našim livadama.

Šteta što je i ono otišlo malo iznad prečke, to bi tek bio pogodak.

 

 

 

Pogledao sam gol jedno 7-8 puta. Ne da to na vašim livadama ne bi dalo 99% igrača, to Vinicius od prošle sezone ne bi dao.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Markoss said:

Tako da, Milojevica su ocigledno provalili igraci jos pre kad je bio pomocnik, i ne vredi, ne moze on sad da ih ubedi da je the boss, a sumnjam i da stoje ovi u klubu iza njega u smislu toga da bi ga podrzali da donese radikalnu odluku i prodrma ekipu. 

Ni prvi ni zadnji takav primjer. Teško se postaviti kao boss ako si do tada imao prijateljski odnos sa igračima. Zajebancija i to. Moguće da je Stanković bio strog,a ovaj opuštao. Rijetki to uspiju. Kovač je primjer nekoga ko je uspio. 

Sličan primjer postoji u vojsci. Kada nekog vojnika/dočasnuks unaprijede, miču ga u vod među vojsku koja ga ne pozna. Baš iz tog razloga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bezveze se lozite na Radeta, njegovo komentarisanje je cisto kafansko naglabanje, menja pricu od utakmice do utakmice. Kad pobedimo vidi se kvalitet, bolja smo ekipa, kad izgubimo niko nema pojma, nista ne valja. Slicno ko Andjus.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jbg, dijagnosticar je mozda los, ali dijagnoza je tacna skroz. Makar neko javno to da kaze, nevezano za njegov moralni ili bilo koji drugi kredibilitet. Isto misljenje o balvanu Kulibaliju imaju i fudbalski strucnjaci i obicni navijaci.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Uglavnom, ni malo ovo ne obecava. Ne samo Milojevic, vec ceo strucni stab ne uliva poverenje. Milijas, Vujadin, onaj Iranac. Sve pocetnici, niko preko 40 godina nema. Cak i da su ne znam kakvi genijalci, manjak iskustva ne mogu nadoknaditi. Tacno kad prikazu nasu klupu tokom utakmice vidi se da nemaju predstavu sta i kako dalje.

 

Ferencvaros je prosek ekipa, mozda u rangu onog proslogodisnjeg Ludogoreca kog smo rutinirali.

Edited by Venger
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kod gola Mitrovica treba uzeti u obzir da od nasih igraca, samo on vidi takav pas. 

Pesic videli smo sta je uradio kad je mogao da izbaci Mitrovica u prostor. 

Katai bi se okretao i driblao u mestu 

Kangwa ispucao napamet 

Nikolic bi vratio nazad 

 

5 hours ago, Perkos2 said:

to ti je navijački svet( organizovane grupe navijača) nisu delije tu ništa različite od ostalih grupa širom evrope, problem Zvezde je njena uprava i odatle polazi sve negativno pa se šiti i na teren i na tribinu i na trenersku klupu. 

Ja nisam cuo da je neka grupa svojoj legendi bacila bombu na kucu a protiv lica sa poternice cute. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Tunji Awojobi said:


I jednako veliki problem kao ta uprava, ako ne i veći, je ta ista klerikalno-fašistička pseudonavijačka grupa koje se bori protiv svake razumne ideje o budućnosti kluba, od izgradnje novog stadiona do dovođenja igrača iz Bosne, Hrvatske i td... Ološ 🤮

 

Naravno da je veci.

 

Sitnih secikesa i lopuza kao Terzic se, na zalost, ne mozemo otresti. Ako ode ovaj, doci ce neki drugi Terzic i Mrkela. Mozda nas usere da bude neko ko zna nesto o fudbalu (tipa Grof), i imace bolji postotak pogodjenih igraca (sto i nije tesko, da budes bolji od Mite Smote). Ko god da dodje, mora biti odobren od strane Gospodina srpskog Aleksandra, i sluzice za muljanje i tal sa Rajoima i Toncevima. 

 

Ali ova severna banda cetnicka je drzavni problem. Oni su manje-vise vlast, uz to sto su stoka koja radi direktno protiv svog kluba. Njima je sve dozvoljeno. Bedni nazadni retardi koji ne umeju da se potpisu a da ne iscepaju papir. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kad smo vec kod njih, posto je zastava u zizoj javnosti umesto fudbala. 

 

Kako uopste navijaci Fenercvarosa upute poziv Delijama na borbu u sumi? Kako neko iz Madjarske zna nekog iz Srbije i kao, ajde sa se bijemo u sumi tad i tad. Kako ostvaruju te kontakte?

Meni to nista nije jasno, razumem princip padanja zastava al zasto bi se tukao za istu ako si je vec ukrao?  Kakvi su to mozgovi?

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Bugl Khan said:

Pogledao sam gol jedno 7-8 puta. Ne da to na vašim livadama ne bi dalo 99% igrača, to Vinicius od prošle sezone ne bi dao.

Moguće da ono ne bi dao, mislim promašuje on svašta :classic_laugh:, ali je takođe i velika verovatnoća da bi Zvezda dobila Ferencvaroš preksinoć da je prošlosezonski Vinicius igrao za Zvezdu :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Niti mislim da je Rade Bogdanovic Arigo Saki, niti da je ne znam sta, ali rekoh i pre koji mesec da je bar pozitivna promena cuti nekoga na RTS ko ne boluje od toga da se plasi da iznese svoj stav da se ne zameri nekome. Postalo je luksuz imati svoj stav i biti direktan.

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, marko_pantelic said:

Ode nam Spidi...

 

 

Velika je to steta za igracki kadar 😄

 

Ko st neko rece na forumu, ostalo je nejasno da li ga zovu "Spidi" zbog brzine na terenu ili duzine trajanja u krevetu. 😄

 

Мажу нам очи да заборавимо на пораз у Европи.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma taj Kalifa mi je misterija. Mislim, stoji da izgleda kao balvancina, ali ipak ima okej CV. Kako je opstajao tolike godine po Francuskoj i Belgiji, ako je takav panj kao sto izgleda trenutno? I to u Belgiji u timu koji je u top 3, a u Francuskoj Nant neka sredina tabele. Ima 100 utakmica u Ligi 1, 6 utakmica u Ligi sampiona, jbm li ga.

 

Za Mustafu je bar jasno, decko nije nigde ni igrao pre Zvezde.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...