Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Možete da se pošibate za drugo, e sad... I meni Trabzon enigma. Onako po sastavu ima tu zanimljivih igrača ali koje njih gledao kako igraju zapravo realno. :classic_biggrin:

 

Sa druge strane sad sam pogledao Monako isto i neverovatno da su mi samo poznata dva igrača Embolo i Kevin Foland. Dal je moguće da ne znam ni jednog baš njihovog veznog fudbalera a vazda su tu imali uvek poznate igrače? Pretpostavljam da su jaki za Zvezdu sve jedno.

 

Sa Ferencom mislim da Zvezda može igrati iako mogu i oni da budu zeznuti i "iznenade" igrom. Mislim da je to po stilu igranja verovatno najsličnija ekipa Zvezdi.

Link to comment
Share on other sites

Imamo i dve ili bolje rečeno tri utakmice visokog rizika gde mozemo doći na zicer disciplinskoj komisiji UEFA. Dva puta sa Ferencvarošem i domaćinstvo Trabzonu su rizik utakmice. Verujem da neće biti gostovanja navijača u Trabzonu niti da oni dolaze u BG. Ali bogat navijački repertoar pesama koje se mogu tumačiti kao uvrede, šovinizam čak i rasizam neće izostati

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dzoneee said:

Sa druge strane sad sam pogledao Monako isto i neverovatno da su mi samo poznata dva igrača Embolo i Kevin Foland. Dal je moguće da ne znam ni jednog baš njihovog veznog fudbalera a vazda su tu imali uvek poznate igrače? Pretpostavljam da su jaki za Zvezdu sve jedno.

 

 

Ben Yeder, Golovin, Gelson Martins, Minamino, Malang Sarr na pozajmici iz Celsija, ima tu i manje poznatih, za naše uslove svakako babaroge 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vesovic uopste nije igrac kojeg treba potcenjivati iako nije ostavio ne znam koliko dobar utisak kada je bio kod nas. On jeste limitiran igrac kada je igra u napadu u pitanju, verujem da se svi secaju njegovog cuvenog driblinga u desnu stranu, ali vec kod nas je dosta bolje izgledao kada smo ga prebacili na desnog beka. Kasnije u karijeri je i definitivno poceo da igra iskljucivo kao bek. Pre nekoliko godina je bio standardan u HNK Rijeki sa kojom je igrao LE, posle toga godinu dana standardan u Legiji iz Varsave, a onda je imao povredu ligamenata pa je propustio skoro celu jednu sezonu. Prosle sezone opet standardan u Karabagu gde je igrao LK. Ove sezone je bio starter u svim mecevima kvalifikacija za LS, a plasirali su se u LE. Izbacili su Ferencvaros u trecem kolu sa kojim smo mi sada u grupi. Nije zanemarljivo ni da je svih ovih godina igrao standardno za reprezentaciju Crne Gore. Kada se sve ovo uzme u obzir sasvim je legitimno da se o njemu razmislja u ovom trenutku. E sad, naravno da ga se nisam nagledao tako da stvarno ne znam kakav je u praksi, ali CV mu je stvarno respektabilan, motao se po klubovima koji ne zaostaju puno po kvalitetu i ambicijama u odnosu na nas.

Link to comment
Share on other sites

Ferencvaros je pre neko vece izgubio od legendarnog Šamroka 1:0 u gostima. Doduse, dobili su prvi mec 4:0, ali svakako blam.

 

Pre toga glatko ispali od Vesovicevog Karabaga 3:1, 1:1. Mislim da ne bi trebalo da imamo vecih problema sa njima.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

Just now, fillam said:

 

Ben Yeder, Golovin, Gelson Martins, Minamino, Malang Sarr na pozajmici iz Celsija, ima tu i manje poznatih, za naše uslove svakako babaroge 😄

Da, očigledno sam samo preleteo sastav na Flashscore pa nisam zapazio bolje ove ostale. Slažem se svakako je ovo jak kadar.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Perkos2 said:

Imamo i dve ili bolje rečeno tri utakmice visokog rizika gde mozemo doći na zicer disciplinskoj komisiji UEFA. Dva puta sa Ferencvarošem i domaćinstvo Trabzonu su rizik utakmice. Verujem da neće biti gostovanja navijača u Trabzonu niti da oni dolaze u BG. Ali bogat navijački repertoar pesama koje se mogu tumačiti kao uvrede, šovinizam čak i rasizam neće izostati

Zašto je Ferenc rizik?

Link to comment
Share on other sites

Protiv Makabija smo odigrali tako da sam misljenja da ce biti uspjeh ako zivi i zdravi zavrse svaku utakmicu.

Bas nista ne ocekujem. Cak sam u nekom momentu utakmice protiv Makabija osjetio neku nelagodu razmisljajuci da cemo mozda u LS sa onakvom igrom (dok je rez jos bio aktivan).

Edited by Marokanac
Link to comment
Share on other sites

Jedino sto nisam prizeljkivao iz cetvrtog sesira je Trabzon,tu sam ocekivao na papiru lakseg protivnika.

Monako nije nepoznanica,dosta mladih igraca predvodjeni napadacima Ben Jederom i Volandom (Folandom).Tu nam je problem,jer oba spica vole loptu u prostor,imaju brzinu.Drugi sablon u napadu su im ofanzivni bekovi koji se non stop ponavljaju u napadu.

Dosta visoko izlaze u presing,jedan veznjak uvek pomogne spicevima u tome.

U defanzivnom bloku su 4-4-1-1,Ben Jeder uglavnom ostaje u napadu.Tu su pogotovo opasni,iz tranzicije.

Sto se tice Ferencvarosa,Marin moze dosta pomoci strucnom stabu,igrao je tamo,zna kakve su takticke zamisli Cercesova.

Trabzon sam pogledao nekoliko puta prosle godine.Uglavnom su igrali 4-2-3-1.Hamsik zadnji vezni,uvek gleda da odigra krilnim igracima koji su direktni,vole da napadnu protivnicke bekove 1 na 1,tu imaju potpunu slobodu.U spicu je Kornelijus,visok i jak. Sto se tice defanzive,ne igraju visok presing,uglavnom cekaju na svojoj polovini.

Realno mogli smo i bolje proci,ali imamo sanse za prolazak dalje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cela atomsfera oko kluba ne daje mesta za nekakav optimizam. Budaletina je uspela da izbezumi ove nove igrace koji su obecavali i igrali odlicno dok ih ovaj jos nije uzeo pod svoje. Neku fizicku spremu ne mozemo da nabijemo brzo, tu ce Francuzi da nas izedu skroz. Madzari isti kurac kao mi, Turci jebes li ga. Najvise 5 bodova...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ako je Kopenhagen bio Turke mozemo i mi. Doduse bez zadnjeg veznog. tj. sa zadnjim bezveznim nece moci.  Monako je lepo krenuo u Fr do PSV a. Sad su izgubili od Lensa i utisak mi je da su malo pali u igri. Ferenc moramo da dobijemo koga cemo ako ne njih. Mada kad bi pitali Mrkelu verovatno bi se preznojavao dok smislja odgovor 😄

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...