Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Haifa ekipa koja ima glavu i rep. Odlicno ukomponovana ekipa. Svako zna svoj posao i radi to odlicno. Usudio bi se reci sve ono sto smo mi trebali biti posle 5 godina igranja u Evropi. Mozda imamo bolje individualce ali su oni bolji tim. I vidi se tacno sta znaci pravi napadač. Mi to nemamo. Naravno i trener. Dekijeve izmene katastrofa. Ovaj tim sto je zavrsio meč ne bi dao gol do sutra da se igralo.

 

I plus na svu ovu muku moram Rendulica jos slusati .....

Edited by VukVule1988
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dejan ovaj put u drugom poluvremenu nije uveo osigurača,uveo je celu razvodnu tablu,a onda sa njima šatro juri izjednačenje ...

Škripe ovi pozadi žešće nego mi,ako ispadnemo u Bgd to će biti isključivo rezultat njegovog neznanja ...

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Pa sta je nejasno, bukvalno nemas u ekipi desnog beka i nemas zadnjeg veznog jer si se posvadjao sa jedinim, a drugi je jbni Srnic. 
Takodje imas pola jednog centarfora jer je Pesic u najboljem slucaju bas to - polovina igraca.

 

Rezultat je jos i dobar koliko smo 70 minuta izgledali jadno i bedno.

 

Ako ne mozemo da prodjemo Makabi iz Haife sasvim je jasno da je Liga Evrope nasa mera i tamo treba da idemo, a Terza treba da prekine da serenda i da izlazi iz frizidera sa pricom o rastu ekipe koju jedan Makabi iz Haife rastavi na proste cinioce.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nek grmi jako said:

Ovi naši su večeras saznali da ima napadača i u drugoj franucskoj ligi koji mogu da prave razliku u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

 

Da ne mogu u toj drugoj ligi da se nadju i  nedajbože bekovi bolji  od našeg Gobija?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milos said:

Stanković je stisnuo muda i počeo sa najboljim timom ali nažalost muda nisu izdrzala…

Zar ti trebaju neka.muda da pocnes sa najboljima koje imas?Tu nema.hrabrosti ima samo logike i postovanja fudbalske igre.

Sve posle toga ,izmene,osecaj za iste,je trenerski pecat,kako vodis utakmicu u kom pravcu je vodis je trenersko umece i osecaj.Tu vec koji put pada na ispitu i radi stvari loje su za verovali ili ne.Kedino ako je svesno isao da ostane ovaj rez onda sve ok.U supritnom je debelo podbacio.

Srnic pre Sanoga,Ben pre špica Ohija a rez je u minusu su sve samo ne trenerske stvari nego jadno ziherasenje i strah,neodlucnost ili sta vecrazocaran sam stvarmo posle.ovih prvih 90 min.

Najgori na terenu na zalost nas trener

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mogu samo da kažem - Trener Makabija je opasan stručnjak. Nije bitno što su nas dobili, ali ovako da maksimalno koristi svakog igrača, postavka igre, tranzicija...kapa dole. Odbrana i njima loša, inače su jako lepo skockana ekipa.

Teško će ovo ići drugari. Moramo da očekujemo još teži meč u Beogradu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Tom Bombadil said:

Moraćemo prokrvariti gaće u revanšu. Oni osim uigranosti i dobre organizacije imaju i individualnog kvaliteta- Šeri, Haziza, pa i ovaj tenk u napadu. 
 

Nego, ako dođe Ado, ima li pravo da zaigra u utorak?

Mislim da ne.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, iamsho4sho said:

Blago tebi ako nemas primedbe za ovakvih 70 minuta .  Utakmica se igra 90 minuta , ne 20.... 

 

Da preformulisem, spram ocekivanja nemam neke primedbe. Sasvim ocekivano je blo da ce da nas stisnu na krilima dobrih rezultata, atmosfere i publike. Nadao sam se da cemo izdrzati da ne primimo gol u prvih pola sata, nismo. Dobra su ekipa, ali kao sto rekoh, pozadi su busni. Bice golova i u revansu, to je sigurno.

 

Nama su 3 igraca odigrala jezivo, Katai, Kangva i Ivanic. Doduse Katai nije bio toliko los koliko mrtav. Bas se bojim da to ima veze sa onom jebenom trombocitopenijom. Sa takvom igrom nema bas nade da ce se postici dobar rezultat. Mitrovic nista, bolje da je Zvezdan poveo Masu umesto Ohija, da dete bar vidi Haifu, posto ovaj mucenik terena videti nece. Milunovic po meni sasvim dobar, na stranu Erakovic na beku. 

 

Uz sve ovo, bas je sramota ako ove ne prodjemo. Imamo dosta bolje igrace, bice hladnije vreme i nece se disati na skrge, 50 hiljada ljudi, sve je tu. Samo da se Bukari nije teze povredio.

Link to comment
Share on other sites

Prevarant i jajara koja ce nas i ove godine kostati za nesto vise u Evropi. Nikakav plan igre, napad se svodio na individualne akcije, kao i kod Miloja samo sto je Miloje imao plan u odbrani a otekla sisa to nije i nikada nece jer je prosto limitiran.

 

realno, da ga nisu prodali Borjan i Milun mozda bi se opet kurcio ali nece bas uvek Bog da ga pogleda.

Prvi gol, lopta kroz noge balvana, Bokiju ispada iz ruke... Drugi, balvan juri  sidrasa i nista vise od toga nije mogao da zasmeta, Boki reaguje kao drogiran. Treci, opet balvan kasni u bloku  i opet Boki statira ko u filmu.

Ljudi su imali 3-4 sanse i dali 3 gola a mi se ispromasivali pa onda trazili da nas vade otpisani Bencuga, Sanogo i Srnado.

I ne razumem sto nije i Gobelju ubacio, ono bar bi znali da nas kreten zajebava

 

U principu, Sanogo je morao da udje ranije. To sto nije u formi mu ne bi smetalo da pokrije rupe u odbrani. Jajarenje sa desnim bekom i vaskrsenje Miluna ce nam se obiti o glava ali ko ga jebe...

kad imamo govnara na klupi  i LE je puna kapa

 

edit

lik iz 2. francuske lige nam je nudje ali jajara insistirao da se vrati Silja. 

potez velikih majstora nema sta

Edited by maXa88
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

trener makabija je opasan, to se slazem. pripremice on ekipu i za beograd, nece se otvorili ovako

 

ovo je pravi test za stankovica, kvalitetom smo klasa iznad. oni su u odbrani jad i beda

 

p.s. ne znam sta se pljuje borjan, kod treceg gola nije mogao da odbrani ni da je pokusao, kod drugog je bilo preblizu da reaguje bolje. ne moze se ocekivati da borjan bude svemoguci

Edited by vepar
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

Padali su i mnogo jaci timovi od Haife, a i mnogo jaci od nas. Samo da se dobro postavimo. Mi moramo da vodimo utakmicu.

Stoji. Ali moramo da prihvatimo da mi možda imamo neke bolje pojedince, ali su oni u odnosu na nas što se tiče organizacije igre i taktike, mašina. 

Ovi mogu da se nose sa bilo kim sa ovakvim pristupom igri. Kontra dva-tri poteza i eto ih na 20 metara od gola. Ako smo se pitali kako su Oliju dali 4 komada - eto kako.

Jedino rešenje je da im se oduzme lopta i da se ne komplikuje na sredini, ali imamo igrače koji prvo vole da ocarine loptu pa da krenu napred. To ne valja. 

Što se tiče Kangve, davno sam rekao šta će to ličiti kada on preuzme defanzivne zadatke. Mora bliže golu da ide. Na krilo nikako, ali dobro.

Link to comment
Share on other sites

@Don Juan ma jasno, ovo nam je prva ozbiljna ekipa protiv koje smo igrali ove sezone. 

 

Pre svega, vrlo su fizicki spremni. Da li je to tako delovalo jer su navikli na klimu tamo, ko zna. Mi smo iskulirali domacu ligu, oni su igrali, nemoguce da tek tako imaju vise energije od nas...  Imaju njihovi pojedinci i neku tehniku, dosta dobro ih je trener ukomponovao, bas dobro. Imaju gomilu mana, deluje mi pre svega neka "nedisciplina"u igri, recimo kad je Kanga dao gol, jedan njihov igrac je njegovo utrcavanje samo ispratio pogledom.

 

Na nama (Dejanu) je da iskoristimo te mane. Mislim da to nismo uradili veceras i da takticki moramo bolje da se postavimo.

 

Lako je kada nacnes neke koji su klasa ili dve ispod tebe, onda sve ide lagano. Ali kad se udari u tvrdo, tada treba da se pokaze kako se igra. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...