Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

Pa gde ce sve da ih smesti? 😕 

 

Ako trener misli da Ivanic bude defanzivni vezni sa Kangom, a da Mitrovic ide levo, Bukari desno, Katai iza Pesica, mislim da je to tracenje Ivanica. Ne mogu sada da se setim, u jednoj utakmici ga je uveo na tu poziciju pa ga je posle jos jednom izmenom gurnuo napred posle 10-15min jer nista nije mogao da odigra daleko od gola. 

 

I sta onda pozadi, tri defanzivca i osigurac ili 4 defanzivca? Ako je taj osigurac Srnic (igrac manje), onda ne zna se sta je gore, da li da se povucemo sa 4 defanzivna i ostavimo promaju na 20-30m od gola, ili da pustimo Srnica da izigrava fudbalera a ostanemo sa 3 defanzivna u liniji. Da je Sanogo taj osigurac (Mijailovic nema pravo igranja) onda bi imalo smisla igrati sa 3+1. 

 

Daj onda i Kangvu u toj sredini (ako vec ne moze Sanogo) pa da igramo sa Dragovicem, Milunovicem i Erakovicem kao 3 centralna defanzivna. Mitrovic/Ivanic neka pomazu po levoj strani u odbrani a Kangva/Bukari po desnoj. Ivanic i Kangva da zatvore malo i sredinu. Kanga i Katai neka se igraju fudbala kako vec znaju. Ovo bi bilo bas ultra-ofanzivno i ili bi nas nakantali ili bi mi njih nahvatali na brzinu a onda se branili vise od jednog poluvremena 😄  

 

Pri tom, ovo pricam gledajuci samo nas, jer utakmicu u Beogradu protiv Monaka skoro da i nisam gledao, pa ne znam kvalitete i mane protivnika. 

 

Битније је 100х  како се крећемо као тим него персонална рјешења на чувеном задњем везномтм.

Синоћ мало шалтао по ЛШ. Јуве у неким фазама мртви бункер као Јавор против ПСЖ, а Сити са неким клинцима притишће Севиљу на 30м од њеног гола. Резултате знамо. Све ријеђе и ријеђе ће се дешавати изненађења са тим батађористичким бункерима. Буквално изумиру.

Да ли то овај наш тренер види, видјећемо већ вечерас. Играју нам само 3 бода, па колико је то зајебано толико је и добро🙂

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Константин said:

 

Битније је 100х  како се крећемо као тим него персонална рјешења на чувеном задњем везномтм.

Синоћ мало шалтао по ЛШ. Јуве у неким фазама мртви бункер као Јавор против ПСЖ, а Сити са неким клинцима притишће Севиљу на 30м од њеног гола. Резултате знамо. Све ријеђе и ријеђе ће се дешавати изненађења са тим батађористичким бункерима. Буквално изумиру.

Да ли то овај наш тренер види, видјећемо већ вечерас. Играју нам само 3 бода, па колико је то зајебано толико је и добро🙂

 

Stil igre zavisi od igraca koje imas na raspolaganju. 

 

Ne znam kom stilu bi odgovarao Srnic 😄  beton-ligasko-penzionerskom mozda. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kao sto je moglo da se i pretpostavi, nama je prva utakmica bila kljucna i tu nismo smeli da izgubimo. Ali je na scenu stupio Srnaldo i izbio nam dva boda iz dzepa. 

 

Sve u svemu, mnogo toga ce morati da se potrefi da prezimimo, a sudeci i po nasem kvalitetu kao takvom, mislim da necemo ni bod uzeti veceras. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

ljudi ovde nisu svesni kolika je dule bio legenda medju zvezdasima, delijama i u samom narodu.

ja nisam to doziveo da vidim, ali slusajuci i citajuci o tom vremenu dule je bio bog otac!

mladji se secaju zige i koliko smo njega vorsipovali i dizali u status boga.

e pa dule je bio to samo puta 100. dule savic, to ime ima tezinu i bez obzira ko je on sad za mene ce uvek biti legenda kluba i neko ko je bio heroj i idol armiji navijaca. 

 

veceras, na stitu ili bez njega. 

ajmoo!! 

Link to comment
Share on other sites

Nije Monako na strani protivnik za vadjenje. Mi smo nažalost naše šanse propustili u Madjarskoj i Turskoj. Sada smo u poziciji da nam treba pobeda u gostima protiv najkvalitetnije ekipe u grupi da bi izborili ligu konferencija. Kako su Terza & Co sejali tako će i da žanju. 

Link to comment
Share on other sites

Znači nema veze što je neko osvedočeni šovinista i homofob koji se ne libi da to pokazuje javno, kao i njegov sin koji ničim zasluženo ima mesto na klupi, jer eto, bio je igračka legenda. Nije bitno kakav si čovek nego kakav si bio fudbaler?! Kakvo je to detinjasto razmišljanje? 
 

Više bi voleo Zvezdu u trećoj ligi nego u ligi šampiona ako ovo drugo znači da prihvatamo podvrste fašista u svojim redovima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Ćira said:

Nije Monako na strani protivnik za vadjenje. Mi smo nažalost naše šanse propustili u Madjarskoj i Turskoj. Sada smo u poziciji da nam treba pobeda u gostima protiv najkvalitetnije ekipe u grupi da bi izborili ligu konferencija. Kako su Terza & Co sejali tako će i da žanju. 

Šta znam, ako ih je Fernc dobio tamo, ako su im Turci dali 4 komada, možemo makar da pokušamo 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

zanimljivo da je kvota na nas skocila sa sa 4.8 na 6 sto je ozbiljan pomak

opet greota da se ne proba + veze sa kosarkasima :)

monako ovo ono najkvalitetnija ekipa u grupi, a trabzon im metnuo 4 komada + ferenc ih dobio kuci. mislim da ih kladionice veoma precenjuju, a nas podcenjuju. ni u prvom mecu nismo bili losiji tim, bar remi smo zasluzili. 

nestabilna su ekipa, nije bas da smo skoro pa totalni autsajder kao sto prikazuju kvote. a i sto se tice publike i pritiska ovo je najlakse gostovanje u grupi..

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, jaka blazic said:

mislim da ih kladionice veoma precenjuju, a nas podcenjuju.

Primetio sam da stalno se pominje da kladionice nekoga podcenjuju. Kvote koje omi daju su odbrana. Njih prvenstevno zanima profit, a ostalo ih se ne tiče. To što je skočila kvota na nas, samo govori da ima puno uplata na Monako. Nisu baš oni tako blesavi 😁.

Borjan – Gobeljić, Eraković, Milunović, Rodić – Ivanić, Kanga – Bukari, Katai, Mitrović – Pešić.

 

Svi u napad 😄

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dragan Mićić said:

Necu moci da gledam jer pecem rakiju vec dva dana i dve noci. 
 

Samo hrabro i nek ga metne Gobelja u 90+’ 

 

 

 

:15:

 

Uvek sam te podržavao druže moj, tako je i ovog puta. Ako me se setiš kad bude sve gotovo, neću se bunuti za 2l za probu. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...