Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

22 minutes ago, Redstar0356 said:

Sta se desilo sa Veljkom Nikolicem? Povratak i maltene svaku utakmicu dobijao sansu a sad ga nema nigde, sad Krsticic ulazi umesto njega  

 

Isto pitanje, gde je Kangva? 

 

Mali Mijatovic izgleda ima kvalitet samo za ligu evrope a nasu ligu ne sme da zaigra? 

 

 

 

Nikolic se opet povredio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Redstar0356 said:

Sta se desilo sa Veljkom Nikolicem? Povratak i maltene svaku utakmicu dobijao sansu a sad ga nema nigde, sad Krsticic ulazi umesto njega  

 

Isto pitanje, gde je Kangva? 

 

Mali Mijatovic izgleda ima kvalitet samo za ligu evrope a nasu ligu ne sme da zaigra? 

 

 

 

Kangva je bio povrijedjen. Trebao bi igrati protiv Trabzona (by Mozzartsport).

Link to comment
Share on other sites

Treba bataliti traženje bekova, nego promeniti formaciju u 3-6-1 ili 3-5-2 i igrati sa igračima tipa Lazović i Živković u reprezentaciji. Ionako da ubodemo ne možemo ništa ili bekovi izumiru. 

Napad sa 2 napadača može biti prilično dobar jer se onda odbrana ne fokusira samo na jednog, gde on ne može da dođe do izražaja ako nije fizički dominantan, već ima više prostora za obojicu. Za Ohija dušu dalo da bude jedan od tih. 

Ozbiljno, najurio bih sve klasične bekove koje imamo, a i nemamo ih previše. Sve pare na te dve pozicije, da jure napred i krpe pozadi. I limitirani Pešić bi se više video, a i u prvom mandatu je sam rekao da više voli 4-4-2 formaciju nego da bude jedini špic. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

У оваквој лиги 3-5-2 је императив јер нема посебног ризика против екипа које те нападају из неких полуконтри са пар неквалитетних фудбалера. А ти тежиш ка модерном фудбалу гдје те сама формација тјера да се више крећеш посебно по боковима који по дифолту раде у оба правца. Наравно на клупи мора тренер а не бункераш и кукавица како је било свих ових година. Било би нормално да имамо 3 шпица од којих је један клинац који би тако чешће добијао минуте. А ово све код нас изгледа као научна фантастика и то након 6 година лигашке Европе…

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

  

 

5 hours ago, mare80 said:

 

Jel ovaj Nikolić stvarno desni bek ili "može da pokrije poziciju desnog beka" ?

Rešismo li tu dilemu ?

 

 

4 hours ago, drperce said:

Ajd neko da da odgovor na ovo pitanje, siguran sam da se i uprava i trener to pitaju...

 

 

Pisao sam pre par dana, nije bek, to sada prinudno igra u Javoru. Cak mu desna strana nije primarna. 

 

On 10/20/2022 at 12:02 PM, Kooineeperk said:

 

Igra ove godine u Javoru cesto desnog beka ali i to je prinudno jer i nemaju nekog drugog. Inace je klasicno krilo, vise levo ali sada ga guraju desno.

 

Sta znam, deluje tehnicki potkovan, nije mator, svakako bolji od Gobelje. Za nasu ligu moze da bude ok, ali nije to ono sto nam treba za Evropu. 

 

 

 

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Treba bataliti traženje bekova, nego promeniti formaciju u 3-6-1 ili 3-5-2 i igrati sa igračima tipa Lazović i Živković u reprezentaciji. Ionako da ubodemo ne možemo ništa ili bekovi izumiru. 

Napad sa 2 napadača može biti prilično dobar jer se onda odbrana ne fokusira samo na jednog, gde on ne može da dođe do izražaja ako nije fizički dominantan, već ima više prostora za obojicu. Za Ohija dušu dalo da bude jedan od tih. 

Ozbiljno, najurio bih sve klasične bekove koje imamo, a i nemamo ih previše. Sve pare na te dve pozicije, da jure napred i krpe pozadi. I limitirani Pešić bi se više video, a i u prvom mandatu je sam rekao da više voli 4-4-2 formaciju nego da bude jedini špic. 

U tom filmu bi ovaj Nikolic mogao da glumi, lici mi na takav tip igraca.

 

E sad, druga je prica da li bi ta formacija radila za nas. Mislim da sam pisao da bih i ja to probao, predlagao sam da umesto Gobelje probamo Kangvu na toj poziciji, ali eto od proleca ce moci ovaj Nikolic. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Polivalentni Stevica said:

Sad vidim slike sa treninga i vidim da Sanogo trenira sa timom.

Jel on to spreman da igra?

 

Nadam se da ga bagra nece spreciti da igra. 

 

Secam se vremena kada smo se prijateljski rastali sa Donaldom i LaTelec-om, bez obzira sto nisu hteli da produze ugovor. Odradili su do kraja posteno, i rastali se na lep nacin. 

Ovo sto sada radimo nije normalno....ali nece biti ni prvi ni zadnji put. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Evo, da ne brinemo, lepe vesti stižu!!!

Naime, sportski sektor Crvene zvezde već je počeo ozbiljno da radi na pronalasku rasnog golgetera. Prati se grupa napadača za koje se veruje da bi bili pojačanje šampionu Srbije u borbi za titulu, a ako se do nje dođe kasnije i za grupnu fazu Lige šampiona. Još je rano da se priča o imenima, ali bi posao i izbor trebalo da budu završeni do početka ili sredine decembra. Tako bi se napadač ekipi priključio 10. januara za kada će najverovatnije da bude zakazano okupljanje pre početak prolećnog dela sezone. Pred Markom Marinom i njegovom ekipom je nimalo lak zadatak.

Edited by berti
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

Evo klinci odigrali dva rrazličita poluvremena u LŠ... Gubili 2:0, pa vratili u 2:2....


Lep gol Mijatovića... Prijem desnom, šut levom, brzo i precizno. Posle je imao i asistenciju Vukičeviču.
Moje laičko mišljenje da treba naći 16, 20 minuta za malog što pre.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...