Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

7 minutes ago, Kooineeperk said:

Nismo zasluzili ali vala nisu ni domacini bod sa onim dziberisanjem. 

Ne znam zašto nismo zaslužili? Sasvim korektna utakmica sa naše strane. Pritom je Radnički uradio sve što je mogao da nas spreči da osvojimo sva 3 boda, i dozvoljeno i nedozvoljeno (dobiše 2 crvena). Ako nisi pažljivo pratio baci oko samo na statistiku na flashscore.

  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Raduje se sirotinja koja i nije za bolje od ovog cirkusa po srpskim livadama. Dozvoliš da tralalatovic sa devet igrača moze da te zakine za dva boda i još slaviš slučajnost. Već treći meč zaredom koji terza igra iz x-2 a lova kaplje

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Čist penal nam VAR poništio, drugi, nad Krstičićem u nadoknadi vremena nisu ni razmatrali. Imali barem 3 100% šansi. Većina igrača, i ovih što su ušli u igru i ovih što su igrali od početka se baš trudilo. Lopta je išla sasvim dobro napred. Trener verovatno nije dorastao klubu kao što je Crvena Zvezda ali avansno i pljuvanje po navici ovde postaje baš degutantno.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Knipex said:

Ne znam zašto nismo zaslužili? Sasvim korektna utakmica sa naše strane. Pritom je Radnički uradio sve što je mogao da nas spreči da osvojimo sva 3 boda, i dozvoljeno i nedozvoljeno (dobiše 2 crvena). Ako nisi pažljivo pratio baci oko samo na statistiku na flashscore.

 

Zato sto smo igrali prilicno mlako, Radnicki je izasao da se brani a mi ne mozemo u toj situaciji vise kvalitetnih (!) suteva da uputimo ili boljih centarsuteva. I ono sto uputimo bude u fazonu "da li je moguce da treniras ceo zivot a promasis gol toliko". Nismo zasluzili zato sto se ubacuje Krle umesto Kange kad jurimo rezultat (a Kangi nista nije bilo pa da mora da izadje). 

 

Drago mi je naravno sto smo dobili, ali da nas to ne zavarava... losi smo. 

 

Ali obrati paznju na moju izjavu u celini, rekao sam da nisu ni domacini bod zasluzili. Tako da smo mi vise zasluzili 3 nego oni 1. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Manoly said:

Zvezda je danas odigrala vrlo dobar mec, mozda i najbolji u poslednje vreme, pobedu smo svakako zasluzili.

A ova sranja o tome kako je ovo lose zbog ciketana na klupi su tek posebna vrsta umobola.

Vi koji tako nesto pisete prestajte sa pisanijom, svi mi znamo ko je i kakva bagra u klubu, al da navijate da Zvezda ne pobedi - treba da vas je sramota, da vas ne pocastim onako socno...

Mi svake nedelje igramo najbolji mec sezone do sad, a sve dobijamo na jedvite jade. To sto pogodimo precku, stativu ili sto Pesic promasi 10 zicera pre nego sto da gol ne znaci da igramo dobro. Igru nemamo.

 

Ovakve pobede u 90 i kusur minutu protiv njiva ligasa me podsecaju na doba Kristica, Dostanica i laznog Murinja. Tada smo svaku utakmicu tako igrali.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

Nismo zasluzili zato sto se ubacuje Krle umesto Kange kad jurimo rezultat (a Kangi nista nije bilo pa da mora da izadje). 

Vidi, uvek branim Kangu i smatram da je duša i motor ovog tima, ipak izmena je bila sasvim ok. Kanga je crkao, pritom je Krstičić prošli put kad je ušao odigrao sasvim dobro. I sada je bio dobar. Umalo da postigne izuzetno efektan gol a mogao je da bude suđen i penal nad njim da su sudije imale herca da sviraju (glavni i VAR).

 

Uopšte nismo mlako odigrali, naprotiv. Videla se želja, posle duže vremena. Jedino što se može zameriti je veliki pad koncentracije nakon datog gola.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Manoly said:

Vi koji tako nesto pisete prestajte sa pisanijom, svi mi znamo ko je i kakva bagra u klubu, al da navijate da Zvezda ne pobedi - treba da vas je sramota, da vas ne pocastim onako socno...

 

To što nekad navijaš da ti klub izgubi ne mora značiti da nisi dobar navijač, već ma koliko čudno zvučalo da želiš dobro klubu u budućnosti. Mnogi su želeli poraz pre nekoliko godina protiv Voždovca kad smo izgubili titulu, i taj poraz i gubitak titule je bio dobar jer je upravi došlo iz dupeta u glavu i nanizali smo titule i učešća u Evropi. Ove sezone je dobro da uzmemo prvo mesto i zbog direktnog ulaska u LŠ. Inače, na svim nivoima smo zreli za promene.

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Venger said:

Mi svake nedelje igramo najbolji mec sezone do sad, a sve dobijamo na jedvite jade. To sto pogodimo precku, stativu ili sto Pesic promasi 10 zicera pre nego sto da gol ne znaci da igramo dobro. Igru nemamo.

 

Ovakve pobede u 90 i kusur minutu protiv njiva ligasa me podsecaju na doba Kristica, Dostanica i laznog Murinja. Tada smo svaku utakmicu tako igrali.

Nisu to stvari i situacije ni za uporediti, na vise nivoa.

Poenta igre je da se stvaraju sanse i daju golovi, da se dominira protiv slabijih rivala tokom citavog meca, to smo danas gledali i to je pomak u odnosu na vise meceva u poslednje vreme.

A da se kritikuje ono sto ne valja - kritikuje se, ali se ne navija protiv svog kluba.

Just now, Volter said:

 

To što nekad navijaš da ti klub izgubi ne mora značiti da nisi dobar navijač, već ma koliko čudno zvučalo da želiš dobro klubu u budućnosti. Mnogi su želeli poraz pre nekoliko godina protiv Voždovca kad smo izgubili titulu, i taj poraz i gubitak titule je bio dobar jer je upravi došlo iz dupeta u glavu i nanizali smo titule i učešća u Evropi. Ove sezone je dobro da uzmemo prvo mesto i zbog direktnog ulaska u LŠ. Inače, na svim nivoima smo zreli za promene.

Da ne volim svoj klub toliko odavno bih prestao da ga pratim i da navijam, kakva se sve bgra decenijama seta tamo... tako da se ocigledno ti i ja bitno razlikujemo.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Knipex said:

Vidi, uvek branim Kangu i smatram da je duša i motor ovog tima, ipak izmena je bila sasvim ok. Kanga je crkao, pritom je Krstičić prošli put kad je ušao odigrao sasvim dobro. I sada je bio dobar. Umalo da postigne izuzetno efektan gol a mogao je da bude suđen i penal nad njim da su sudije imale herca da sviraju (glavni i VAR).

 

Uopšte nismo mlako odigrali, naprotiv. Videla se želja, posle duže vremena. Jedino što se može zameriti je veliki pad koncentracije nakon datog gola.

 

OK, mozda su moja ocekivanja nerealna, ali ovakve ekipe kao Radnicki Nis, moramo da rutiniramo. A ne da resavamo bunarenjem u zaustavnom vremenu. Stoji to da smo verovatno osteceni, ali i pored toga morali smo ovo da, bas sa tom statistikom, resimo mnogo ranije. Ta statistika moze da zavara... a zapravo nismo ih ugrozili toliko koliko ona pokazuje. 

 

Opet, mozda sam nerealan, pise se 3 boda, idemo dalje. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Manoly said:

Da ne volim svoj klub toliko odavno bih prestao da ga pratim i da navijam, kakva se sve bgra decenijama seta tamo... tako da se ocigledno ti i ja bitno razlikujemo.

 

Ma Bože moj, različiti smo ljudi, pa nekad i na različite načine volimo klub i tražimo rešenja za njegovo dobro.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A Milan Miki Pavkov,na koliko je,zna li se sta? :classic_biggrin:

Inace,svaka vama cast ako ste u ovoj utakmici videli neki pomak. Losa partija..ne zaboravite da smo 37 minuta igrali sa igracem vise. Meni su ovde jedino vredna pomena tri boda. Jer,kao sto sam vec spomenuo - imamo sumanuti raspored gostovanja i jedino je bitno dobiti sve do pauze. Kakvom igrom,meni je manje vazno. Posto svakako ocekujem mnogo bolja izdanja kad se prvenstvo nastavi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sta cemo sa Kangicom? I veceras smo zbog njega gledali dramu. Volim ga k'o brata, ali u proseku posalje bar 15 ocajnih lopti po utakmici, usput otvori protivniku 2-3 ciste kontre, a svaki 7. centarsut mu je upotrebljiv.

 

Ako ce on da nas vodi u LS, bolje da je i ne igramo. A tek bez njega smo grupa gradjana. 

 

Do kad ludak ima ugovor?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fradler said:

Sta cemo sa Kangicom? I veceras smo zbog njega gledali dramu. Volim ga k'o brata, ali u proseku posalje bar 15 ocajnih lopti po utakmici, usput otvori protivniku 2-3 ciste kontre, a svaki 7. centarsut mu je upotrebljiv.

 

Ako ce on da nas vodi u LS, bolje da je i ne igramo. A tek bez njega smo grupa gradjana. 

 

Jbg, da nema toga igrao bi u nekoj od liga petice. 

Zato je potreban "osigurac" koji igra sa njim i moze da "procita" njegove anti-poteze. 😄 

 

 

2 minutes ago, fradler said:

 

Do kad ludak ima ugovor?

Do njegove 39. godine. Do 2025. Nedavno produzio.

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je današnja igra bila sasvim solidna, fino je išla lopta, bilo je neke kombinatorike, stvorili smo dosta šansi... Na ovako džombastom terenu i protiv ekipe koja ovoliko krlja i nije za očekivati neku poeziju od igre, al' mi smo bili skroz ok, rekao bih jedna od boljih naših utakmica u poslednje vreme.

 

I moram da pohvalim Mićka, baš sam prijatno iznenađen kako igra - sjajan u odbrani, koliko puta je samo u poslednje dve utakmice prekinuo opasan napad protivnika, odlično čita igru, pokriva dosta prostora, pokretljiv, agresivan... Još je danas imao i konkretan učinak u napadu - odličan centaršut za Pešića kod prvog gola, nekoliko dobrih pasova u prostor, dobar šut iz daljine... Baš značajan upgrade u odnosu na nesrećnog Srnića i generalno više nego zahvalan igrač za rotaciju.

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Venger said:

Mi svake nedelje igramo najbolji mec sezone do sad, a sve dobijamo na jedvite jade. To sto pogodimo precku, stativu ili sto Pesic promasi 10 zicera pre nego sto da gol ne znaci da igramo dobro. Igru nemamo.

 

Ovakve pobede u 90 i kusur minutu protiv njiva ligasa me podsecaju na doba Kristica, Dostanica i laznog Murinja. Tada smo svaku utakmicu tako igrali.

Gledao si današnju utakmicu i imaš ovakvo mišljenje ili se podrazumeva da je ovako 🤔

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...