Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Pa nije Ben nas problem najveci. Pesic je takva kesetina od igraca da je ovaj majke mi izgleda bolje od njega kad je usao.


Kulibali lagano se uvodi 4 minuta, pa 5, pa 6, do marta ce moci da odigra 20 minuta.

 

Katai ne postoji na terenu.

 

Nismo bili nesto losiji od njih, i rekao bih da mec nije takticki lose postavljen, ali kome je uopste to bitno kad se desi ono sto svi znamo da ce se desiti i izgubimo utakmicu.

 

Stvarno deluje kao neka parodija, ne mogu da verujem da je neko ozbiljan vise sa Srnicem.

 

Sad ce verovatno da se javi neko i da kaze: pa dobro nije jedini igrac koji je napravio glup penal.

 

Jeste, jedini je vezni igrac u istoriji koji je u 3 uzastopne bitne evropske utakmice napravio glup penal.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

 Nije valjda Srnić napravio penal? Zapretio Don da ne vređamo pa moram da budem politički korektan i kazem da smo jedan palanačko šibicarski klub i da mi uopšte ne pada teško kad izgubimo dok su u klubu lopovi i njihove kombinacije koje predatavljaju kao fudbalere. Imamo par igrača Dragović, Kanga, Bukari i samo mi je njih žao što igraju za klub kakav je danas FKCZ

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Konacno dobra igra u drugom poluvremenu,nismo zasluzili poraz,ali s obzirom na ocajno odradjen prelazni rok ovo mi se cini kao cista karma...Mrkela kao pravi beskicmenjak se zavukao u misju rupu iz koje nema namere da izadje.Isto vazi i za Terzica.Stankovic je za obojicu moralni gorostas.

Milojevic pokazao dve strane.Prva je stavljanje Srnica u prvih 11 i ulazak Nikolica pre Kangve ,sto je cist idiotizam.S druge strane konacno smo licili na ekipu u drugom poluvremenu i zasluzili smo da damo gol,oni sansu nisu stvorili.Katai pokazao znake zivota i odigrao dosta dobro u drugom poluvremenu(s obzirom na njegovu formu).Bukari je morao bolje jer je u nekim momentima donosio spora i pogresna resenja,Rodic odigrao korektno,ostali toplo-hladno.

 

Sto se tice Srnica- hvala za Krasnodar i Keln ali ovo je previse...Ako je ovo cena da Srnic vise ne igra,ok,skupo smo je platili(a nismo morali).Decko nije za ovu Zvezdu i treba da ide.Slobodno za njim mogu i Mrkela,Gobeljic,Nikolic...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Perkos2 said:

 Nije valjda Srnić napravio penal? Zapretio Don da ne vređamo pa moram da budem politički korektan i kazem da smo jedan palanačko šibicarski klub i da mi uopšte ne pada teško kad izgubimo dok su u klubu lopovi i njihove kombinacije koje predatavljaju kao fudbalere. Imamo par igrača Dragović, Kanga, Bukari i samo mi je njih žao što igraju za klub kakav je danas FKCZ

.

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

Nemam volje ni da citam sta se pisalo a ni da odgovorim, nemam volje ni za sta...

 

Kad nam je Srnic starter, kad u strucni stab stavis Vujadina, kad potpisujes igrace i to strance koji gotovo i da ne igraju, onda bolje nisi ni zasluzio. I treba ovo da nam se desava. Daj jos tog Stojkovica na desnom beku, moze u istom paketu iz Laska i Jovicic jer nam fali i defanzivni vezni a ujedno je i on Gardista, i da se lepo resetujemo. 

 

Jednostavno, srecu nekada treba zasluziti a mi je ne zasluzujemo ovakvim pristupom. 

 

Srniceva plata ce na kraju biti najmanji trosak koji je lik napravio klubu... 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Redstar0356 said:

A sto je Milijas krivac? Ne sprdam se, nisam upucen, ozbiljno pitam

 

Mlad si... kada je dosao Zdenjek Zeman u Zvezdu Milijas je bio nesto poput Gobeljica+Vujadina tad u FK, alfa i omega uz Koromana, i Zeman ih je gazio na pripremama kao volove jer su bili uzasno spremljeni i na nagovor Mikija kapitena rese da ga 

buse i rade sve suprotno od njegovih zamisli. Menadzer je posle pricao kako je Zeman protiv Javora zbog njihovih visokih stopera trazio da iz kornera igramo neku akciju i svih pet kornera je Milijas namerno nabacio u kazneni. Mislim da smo i izgubili tu od Javora...

 

1 minute ago, berti said:

Je li sever skandirao Srnicu, zna li neko?

 

Iz prve ruke, pojedinci jesu ovi drugi visejedinci ih ucutkivali. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ja bih  pre svega uputio  žalbu uefi na sudiju, meč ne moze da se ponisti ili da se napravi da bude 0:0, toga smo svi svesni. Al barem mogu ovog sudiju da sklone da vise ne dodje ni blizu travnatih terena jer on nije normalan. 

 

Kako mozes da ne promenis odluku o penalu ako igrac zaplače? Je l on dosao da sudi utakmicu ili da zbog njega neko lije suze?

Čovek se guši u suzama a on nece da promeni odluku o penalu

Pa to je nečuveno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko je Pesic precenjen spic, to se danas videlo, kad je Ben usao sa svojih blizu 40es i bio 10x korisniji od njega. Ne kazem da Pesic ne zna, ali nema kvalitete da bude prvi spic. 

 

Prodao si Pavkova, nemas spica, Drkela i Dzukela iz uprava odradili dobar harikiri. 

Za Srnu nema sta da pricamo, nije on kriv, vec onaj koji ga stavlja u 11. 

 

Nazalost, atmsofera zatrovana nezadovoljstvo, sa pravom, narodu je muka vise od dzukacke uprave, ceka se samo jedan razlog da to eskalira , a to se danas culo pred kraj utakmice. Bice toga jos, ako se nastavi sa kiksevima. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Bila je i priča da je Zeman sklonio Milijaša kad je vidio kako ovaj izgleda. Rekao je nešto u fazonu - ovaj ne može da hoda a ne da trči i igra fudbal. 

 

To je rekao Ludovan kod Andjusa 😄 ne znam koliko je istinito... ali je valjda odmah sklonio Koromana. Jbg ima 15 godina tome ne secam se tacno. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Koliko je Pesic precenjen spic, to se danas videlo, kad je Ben usao sa svojih blizu 40es i bio 10x korisniji od njega. Ne kazem da Pesic ne zna, ali nema kvalitete da bude prvi spic. 

 

 

Pesic blage veze nema i to smo znali iz proslog mandata.( pricam za evropu, za nasu ligu  je odlican)

 

Al sta je to Ben uradio bolje od njega?? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Tamburinjo said:

 

To je rekao Ludovan kod Andjusa 😄 ne znam koliko je istinito... ali je valjda odmah sklonio Koromana. Jbg ima 15 godina tome ne secam se tacno. 

Koroman,Subasic i Mijailovic su bili mrtvi pijani na pripremama.Pa je Zeman naredio da se oteraju iz kluba.Sa Mijailovicem je odmah raskinut ugovor,Subasic je to leto jos nesto i igrao,a glavni odgovorni Koroman je vracen u tim odlukom uprave i bio glavni vinovnik busenja tadasnjeg trenera.

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, berti said:

Steta sto nema vise RSB foruma, pa da nam Panic objasnjava opet kako ova uprava mnogo toga dobrog radi, kako jos ne mogu da iapeglaju Piksijeve brljotine, kako svaka kritika znaci da mislis lose klubu...

Јел то беше она мајмунчина што се потипсивала Звездани град? 

Link to comment
Share on other sites

Secam se onih likova iz niske omladine DS-a, Sladjana i Dalibor bese. Kakva je to sprdnja bila. I dan danas pustim taj klip da se  posteno nasmejem. 

ono sto je tada bilo zanimljivo je kako se pad zutih nekako poklopio sa "padom" Sladjane. Mozda je samo slucajnost a mozda su i ljudima dopizdili neuki smradovi koji su se putem partije probijali svuda i na svakom mestu. 

 

e sad nas  gardijski dvojac, Sladjana i Dalibor, se sapleo vise puta, zaboravio da provezba 2 recenice, vratio se na binu pa se opet spotakao. I koliko god sebe da pokusavam da ubedim kako mi je zao ovog nestenika koji rida na klupi, prosto ne mogu. Ne mogu jer neko ko stvarno moze i hoce a pri tom i zna nesto da pokaze, ne moze da dodje na red od smradova pacovskih koji su zajahali ovaj klub i ne popustaju. Da mu je savest cista, smrad ne bi plakao kao picka nego bi se pokupio i otiso u selendru iz koje je dosao pa bi ga tamo narod cenio. Da igra za Fk Pukovac, ljudi bi se kleli u njega ali ovde na ovom nivou borbenost nije dovoljna. Treba ipak nesto vise od toga

 

Iskreno se nadam da ce glavni i odgovorni za ovogodisnju zajebanviju takodje pasti jer niko nije kreten da trpi sve ovo. Veceras smo cak i bili dobri i zasluzili smo taj gol ali ipak ne moze se sa 10 igraca protiv tima iz vrha top5 lige. 

 

edit

albino stanoje izdomonirao sa izmenama. ne bih u analizu, ljutice se Don admin  ❤️

Edited by maXa88
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...