Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Just now, Don Radonja said:

Ako je ovde mogao da gleda VAR...Mogao je i za Bena.

 

VAR se gleda konstantno. Glavnog sudiju zovnu da proveri samo kad je pogrešio, ili kad je baš na granici.

 

Za situaciju sa Benom mislim da nama nisu pokazali pravi ugao, da bi mogli da tvrdimo sa sigurnošču. Ali meni je izgledalo kao da je monakov defanzivac uklizao paralelno uz Bena, koji jeste malo teatralno zabacio noge nazad kad je padao (što je obično indikativno kad igrač simulira). Možda i grešim

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neka opet startuje ono govno, onaj tal bednika koji sede u foteljama i kupe kajmak..

Zvezda od svega sto je uradila u evropi svodi se na gamad koja u normalnim sredinama ne bi bila ni blizu prvog tima.

Zato je ovo jedno veliko sranje rezirano od strane Terzica i svite! 

Mrs bre bagro!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Valensija said:

Nismo zasluzili poraz. Nazalost, karma je cudo.

 

To je sve što ima da se kaže. Meni je Srnića iskreno žao, čovek je izginuo na terenu, ali jbg, staviš njega, staviš Gobeljića, jednostavno ZNAŠ da će te to koštati jer su oni jednostavno takvi, prokleti, i ne mogu ništa protiv svoje prirode. I to tako može da traje bukvalno zauvek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koji kurac je menjao Srnica. Grom ne udara dva puta na isto mesto, govedo valjda ne pravi dva puta penal.

Ako, ako, ako, ako.... Sto puta ako se ovo desilo. Dva idiota te sahranjuju iz utakmice u utakmicu i ti ih nagradis produzenjem ugovora. Plus ti u klub udje neko kome je nadimak Giška... Moze i neki Arkan da udje.

Jebem vam, sve da vam jebem. 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...