Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

3 minutes ago, Dzistrou said:

Imamo li nekog insajdera da kaže koju na temu Motike. Šta se desilo da mali bude zakucan za klupu?

Desilo se to da su Bukari, Mustafa, Mitrovic i Lucic pokazali na pripremama da su za njega mlaznjaci.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Constantin said:

Brate, nakupio mi Pavkov do sad gajbu piva. 

 

edit: mislio si na "onog" Konstantina ?

Pa da.Koliko znam ti si navijac Radnickog. :D

 

Sto nosi onog popa na avataru. :D

Edited by Don Radonja
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

"Сине где је лопта, откуд знам де-лије. Ето лежи ту у мрежи док урлају Делије." - То је та утакмица. Домаћица постаје навика. Али ипак лепо је видети растрчану екипу. Европа је трећи падеж и ту мора још озбиљније. Могли смо буквално 10 комада да дамо (штета за оне Катаијеве пречке). Овакве утакмице се не дешавају често али увек легну и разгале навијаче кад год да се десе. Сада чекамо среду додуше много важнији биће жреб у уторак али ово је одлична увертира за све што нас следеће недеље очекује. Ако ништа друго сви ми озарени долазимо на стадион у среду. Живели!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, threepwood said:

 

Ma nas je i cica Constantin. Postuje Radnicki, ali u srcu je ciganin 😄

Kao Mek i onaj drugi Radnicki

Pa nije baš tako. To što imamo dobru komunikaciju ne znači da sam vaš, ali zato što je ogromna većina vas sa ove teme, dugi niz godina, korektna, poštujem vas i ne osećam se kao u neprjateljskom okruženju.

Tako mi je, sa druge strane brda, izuzetna čast da ćaskam i polemišem sa @Barkley#34 .... II ma ih još, ali da ne smaram....

  • Like 6
  • Love 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Kakav je Kangwa ubod, takvo pojacanje se dovodi jednom u 10,15 sezona mozda i 20. Za 800k dovesti mladog, brutalnog veznjaka, sa propelerom u guzici, kakva mirnoca i kontrola poseda, sutina, pregled igre, covek vec sada vredi 10,12, mozda i 15 miliona. 

 

Uh bas sad, 15-20 miliona, malo preterujes, da sacekamo evropu pa da sudimo. A da je doktor, doktorcina. 

Takodje, mogu da se dovode takvi igraci cesto ako imas skauting sluzbu

Edited by Redstar0356
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Redstar0356 said:

Nadam se da pojedini forumasi sad shvataju zasto je Ben kršina od igraca. Mitrovic, Bukari, Ibrahim

 To su bre krila, brzi kao munje, prodorni, dobar dribling, ne padaju na prvi kontakt. To je krilo! Bravo za njih i za sve osim Gobeljica

Ben nije krsina od igraca. 

  • Like 12
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kaže mi sestra da njena kolegenica jedna živi u zgradi ili do (nešto od ta dva) gde žive Gobeljići. I jedna i drugi kada dođu nekim njihovim džipovima zauzimaju pola parkinga zgrade i non stop se svađaju sa komšijama. Nisu omiljeni ni malo u komšiluku :lol_2:

 

E sad što se tiče fudbala nisam gledao ništa iz lige al cenim da ste ušli u rutinu za našu ligu sada i da bi mogli da oborite rekord po broju postignutih golova ove sezone. Liga je i ovako krš, a vi ste svemirski brod za ostatak. :classic_biggrin: 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...