Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

2 minutes ago, Don Dusko said:

Koliko smo losi. I to protiv ovog Partizana kome svi umuvaju gol a mi toliko mocni ne mozemo.

 

Ali su nam zato stvorili vise sansi za poluvreme nego Cukarickom u dve utakmice.

 

Sve u svemu, standardica jadno. I ono malo sto uradimo ne pretvaramo u nesto konkretno jer je Ivanic fin decko, a Pesic mlohavi bezveznjak.

 

Krvav posao ceka Bahara, trebace mu vremena i zivaca da iskoreni ovaj prespori, pesacki "ko potrci magarac" fudbal. Za pocetak ce morati da skloni Kataija iz 11.

Link to comment
Share on other sites

ne znam sta moze Bahar da izvuce iz ovog rostera, koliko me secanje sluzi ovi njegovi sto su nas izbacili trce ko navijeni I fizicki su bili prespremni a kod nas su najbolji igraci tehnicari pipaci za fudbal koji se igrao 1996.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SunZero said:

ne znam sta moze Bahar da izvuce iz ovog rostera, koliko me secanje sluzi ovi njegovi sto su nas izbacili trce ko navijeni I fizicki su bili prespremni a kod nas su najbolji igraci tehnicari pipaci za fudbal koji se igrao 1996.

Upravo ovo....

Ako dođe Bahar, teško da će ostaviti više od 5,6 igrača iz ove prespore ekipe...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...