Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

31 minutes ago, John Terry said:

Ja sam bio ubedjen da to pravilo vazi samo u football manageru.

Ha, pa to su oni preuzeli iz zvaničnih pravila. Zaboravili smo da zbog ovih pravila nismo imali punu A listu na prošlim učešćima.

18 minutes ago, СтелаРоса said:

Jebote sa koliko su nas igraca vec spojili, a tek je april. Ne mogu vise da ispratim za koje sve napadace i krila smo zainteresovani. Sad ce nas naravno zbog novog trenera povezati sa barem 10 igraca koje je on nekada ranije trenirao.

Tek se medijska mašinerija zagreva, do početka LŠ ima da nam dovedu između 40 i 50 igrača.

 

A realno je da možda dovedemo 2-3 igrača, preko ovog što smo već dogovorili.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Bogdana Planića ne bih dovodio čak i da igramo samo kup Radeta Lackovića.

Rupčaga od igrača.

Ne verujem da Bahar još razmišlja o nama i o potencijalnim pojačanjima dok mu se ne završi sezona sa Haifom.

 

Ovo je najbliže istini.

Link to comment
Share on other sites

Ako stvarno hoce da dovede ova tri igraca, pa on nece izdrzati do januara

 

Ovaj njegov kapiten iz Haife, ispada iz japanske lige

,34 godine igrac prosecne karijere kao onomad Faje u kosarci,

a na Planica ne treba ni komentarisati nije ni igrao tamo na Arabiji, Uae gde je vec

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

Napisa neko da sledi nekih 100 imena potencijalnih bombi i bombica od transfera pred leto i tokom leta, kakve sve kombinacije i obecanja iz fotelja slede - trideset psih trilera moglo bi da se napise.

A ovamo naslovi stizu jedan za drugim, Izraelac ante portas, velika ocekivanja, bicemo kao crna zemlja jaki pred velike meceve na jesen... sala, tragi-komika na sve strane.

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

Veoma ozbiljno igra TSC. Nadam se pobedi ali mi nemamo tečnu igru..

Mi još od Miloja i Čaušića, Simića igramo i ponašamo se kao sečem uši krpim dupe tako da nemamo nikako taj iskorak u fudbalu da nešto uradimo a imali smo toliko vremena.

Pitanje je posle toliko godina zašto!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pantelia said:

 

Ne gledam, da li se tom prilikom drao na sve okolo kao i inace?

 

Nije, svestan je bio da je usrao stvar. Jbg, kad bi skinuo ovu stomacinu i guzicetinu mozda bi i stigao do lopte pre igraca.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...